Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach :) Maj 2013


DAWID

Rekomendowane odpowiedzi

Porapowaliśmy troche z tatą :) Większość na łomżyńskiego, jedna rybka na thrilla i jedna na hermesa. Większość bolków tego rozmiaru.

bolensredniak.jpg

Oprócz średniaków dwie piękne rapy :)

tatabolen.jpg

mjduzybole.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

U mnie też echo na spinning, co prawda drobnica już się ożywiła, spławia się, zresztą jakiś gość na bata co parę minut jakąś tam płoteczkę ciągnął. Żadnej aktywności drapieżnika nie można było odczuć. Tylko sobie kurka ułamałem ster od woblera, a że to Salmo Sting z takim pogrzanym sterem to pewnie tylko kółka i kotwice odzyskam. :evil:

Graty DAWID! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezon szczupakowy rozpocząłwem wczoraj. Miałem sporo brań i złowiłem ok. 8 szczupaków, a raczej szczupaczków, bo największa ryba oscylowała wokół 45 cm. Do tego trafił się zgrabny okonek ok. 25 cm. Większość brań bardzo delikatna - drapieżniki łapały gumę i płynęły z nią w pysku w moim kierunku.

(zdjęcia sprzeczne z regulaminem wstawiania zdjęć na stronach forum haczyk.pl! Admin)

f0a522fcbe94903fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pewniak - wyrzuc foty niemiarówek bo tutaj dostaniesz ostrzezenie ;)

Chłopaki - nie chwytajcie ryb pod skrzela jesli zamierzacie je wypuścić bo robicie im większa krzywde niż kotwica wbita w pysk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klenie800x586.jpg

Z kilku dni.

Przynęta: naturalna.

Metoda: wiosenna przystawka.

Rozmiar: coś pomiędzy 40-50cm

Mniejszych raczej nie męczyłem sesją foto a było tego co niemiara.

Generalnie rybka żeruje dość dobrze. W ciągu jednej 3-4 godzinnej wyprawy brzegiem rzeki mam średnio kilkanaście brań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

880755b82ceb682cm.jpg

Pierwszy szczupak A.D. 2013

03.05.2013 około godziny 14.

Wrocławska Oławka na wysokości ulicy Wilczej.

Wrócił do wody.

Wiem że film słabej jakości ale kiepsko się kręci telefonem i trzyma Szczupaczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypad po poludniu na spinning, jedno branie jedna rybka.

Szczupak niezbyt duzy, ok. 53 cm

Skuteczna okazala sie znowu wahadlowka "mors" , nawet sliderki salmo przy niej wymiekaja.

Wieczorkiem w niedziele po powrocie do domku wrzuce zdjecie w kolejnym poscie, byc moze jeszcze cos sie dorzuci po niedzielnym lapaniu =) wszystko zalezy od pogody ktora niestety nie sprzyja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wypad na Mierzawe na ulubiony odcinek, niestety lowienie po ostatnich opadach praktycznie niemozliwe, nurt rwie niemilosiernie. Dzisiaj wypad za szczuplym nad Nide, u ojca 2niewymiarki ja jeden na 60cm. Zdjecia niestety nie mam bo utopilem telefon :cry: . Z weselszych rzeczy namierzylem stadko kleni w rozmiarze xxl, teraz tylko czekac na czeresnie i wybiore sie na polowanie. Druga sprawa pierwszy raz w zyciu mialem kontrole na Nidzie a wedkuje na niej juz z 15lat. Jednym brzegiem policja+ cywilny samochod na zwiad, drugim brzegiem straz rybacka+ drugi cywilny woz. 4 terenoweczki, mieli w planach skontrolowac 20km brzegu. Cieszy udana wspolpraca policji i strazy rybackiej. Gratuluje tym co polowili, ja odsypiam i qieczorem nocka na karpia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj krótki wypad od 5 do 9 na 3 hektarowy staw i niestety mimo 3 dniowego delikatnego nęcenia peletem i kulkami 0 kontaktu z karpiem. Na włosie kulka proteinowa ochotka nr 16 na drugiej wędce kukurydza z białym. Jutro znowu i należy mieć nadzieję że poprawa pogody będzie miała dobry wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zaliczyłem bardzo udany wypad nad Wartę, od 3.30 do 6 rano brania praktycznie co chwilę, same leszcze i krąpie, rozmiar różnoraki, od żyletek po liczne sztuki kaliber 35cm, po godzinie 6 ilość brań mocno zmalała.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że wszyscy łowią bolki i szczupaki wrzucam zdjecie dzisiejszego prosiaczka... całe 47cm szczęścia. Drugi ponad 50cm odpiął sie po dłuższej walce. Mysle, że jeszcze parę takich w tym roku złowie20130505152.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza w tym roku nocka nad wodą. Było naprawdę przyjemnie- przede wszystkim bez deszczu :mrgreen: Okazów nie było ale kilka rybek około 5 kg się trafiło. Pełnołuski 8-10 kg nie chciał zapozować i spiął się przy podbieraniu. Teraz trzeba pomyśleć nad amurami.

IMG_0236_zpsdc939d24.jpg

IMG_0244_zps784f0f0e.jpg

IMG_0252_zps07d37eec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybrałem sie wedkowac na jezioro. Miejscowka byla necona wczesniej 3 dni. Nastawilem sie na biala rybe. Zlowilem duzo ploci, najwieksza 36 cm, oraz 10 leszczy ( 2 z kilowe i jeden 1.60). Ryby brały glownie na pinke. Nastepnym razem wezme aparat i porobie jakies zdjecia. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.