Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zbiornik Dziećkowice


mafusa

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Hej,

dzięki że się odezwałeś. Negocjacje mam już za sobą :-), a pasuje mi do 13 bo potem wybieram się gdzieś na nockę. (muszę odreagować po ostatniej pogodzie i bezwypadowego weekendu)

Raczej nie łowiłem na żywca, ale jak już to karasie kupowałem w sklepie w Sosnowcu. Ostatnio tam było kiepsko, ale może się uda. Jutro sprawdzę czy będą coś mieli. Nie mam pojęcia gdzie w mojej okolicy można nałowić karasi.

W razie czego będziemy w kontakcie. Telefon wysłałem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zwolenników zalewu Dzieckowickiego, równiez w ten weekend planuje z kolega wyskcozyc na drapieznika, prawdopodobnie bedzie to nocka z piatku na sobote w rejonach bulgotu. Ostatni wypad zakonczył sie niewymiarowym sumikiem (62cm) i nic pozatym. Mam nadzieje ze tym razem dopisza rybki no i pogoda przedewszystkim:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na wodzie ??

W sobotę dwa zerwane szczupaki wymiar ok 80-90 obcięły żyłkę za 40 cm wolframem !!!!!!

obydwa miałem koło łodzi w odległości 2 m :oops:

W niedziele tylko jeden 75 zameldował się na pokładzie :mrgreen:

I najgorsze wiadomości prawdopodobnie zostaną zawieszone opłaty ryczałtowe z łodzie i trzeba będzie płacić 2 zeta za godzinkę :evil:

, a od przyszłego roku ma zostać wprowadzony zakaz wędkowania z prywatnych łodzi.

Zakaz ma wprowadzić właściciel zbiornika - czyli AQA czy jak oni zię tam nazywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek zanęciłeś łowisko rozmiarami rybek i od razu odzew :lol: .Szczerze mówiąc zdziwiłbym się gdybyś dal namiary na swoje miejscówki :mrgreen: .Mówisz że szykują się zmiany (podwyżki) byle tylko rybka brała to jakoś się to przeżyje.Mam chęć skoczyć w ten weekend na łódeczkę a może coś się skusi na filecik :roll: ale chyba to by była niedziela bo na sobotę pogoda nie bardzo sie zapowiada.kusi mnie jednak mocno a i sobota szykuje mi sie wolna-oby tylko żona nie marudziła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wypad sobotnio - niedzielny zakończony :mrgreen:

2:0 dla Dziećkowic - bez brania i bez ryby.

Z tego co zauważyłem to okonie zaczęły intensywnie żerować - koło pompy był POGROM drobnego okonia brał od rana do 12 /wszystkie w rozmiarze 15 do max 20 cm/

Widziałem kilka ładnych sztuk , a 4 naprawdę spore po ok 40-45 cm ale z takimi egzemplarzami spływali znajomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piotr, pewnie w następnym tygodniu będzie lepiej :-) (widać moja żona miała przeczucie nie puszczając mnie na ryby)

Poza tym mój kolega łowił na wysokości przepompowni obok rybaczówki i jednego szczupłego wyciągnął - 59cm, widział też, jak obok gość wyciągnął podobnego.

No ja liczę że w przyszły weekend w końcu się z Tobą przejadę i wtedy będą brały :-)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie jak na Dziećkach :?:

Ostatnio mam b. słabe wyniki 4 wyjazdy bez szczupaka :evil:

W sobotę zamiast konkretów na żywca łowiłem ŁAPCZYWE okoniki !!!!

Wszystkie w rozmiarze 20cm brały na małe karasie ??

Zestaw miałem z wolframem :mrgreen:

Rybaczówka ma być otwarta tylko do 15.11.2008

I najgorsze że skończyły mi się ryczałty na lodź. :evil: i teraz płace 2 zeta z godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem teraz w sobote zapolowac na szczuplego ale niestety 0 efektu z racji niewiedzy:P nieznam teog jeziora wogole stalismy zaraz kolom przepompowni kolo osrodka zeglarskiego niestety nic nie wpadlo:) moze nastepnym razem:) chetnie bym sie wybral na rybki z jakims wyjadaczem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotni wypad BARDZO udany Okonie brały na żywca /karasie 5-6cm/ :mrgreen:

Czarna seria bez szczupaka mam nadzieje że się zakończyła na tym wyjeździe :mrgreen:

Na kolejny wypad zaplanowałem sobie OSTRE BRANIA Szczupaka i Sandacza :mrgreen:

tak planuje i tak ma być i BASTA. :mrgreen:

Przy Pompie nadal trwa pogrom drobnego okonia a dodatkowo zorganizowane były zawody na białej rybie sporo płoci pociągnęli na blacie w okolicach pompy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bylem dzisiaj na dzieckowicach no i musze przyznac ze zaczyna mi sie ta woda podobac bo bylem na niej 3 raz i dzisiaj nareszczie sie oplacalo wpadl szczupaczek 55 cm maly ale zawsze cieszy.

Oczywiscie pewnie bym dlaej nic nie lowil gdyby nie sobotni wypad z piotrem na ryby tak wiec piotrze nauka nie poszla w las teraz tylko trzeba szlifowac praktyke:) DZIEKUJE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie byslismy ostatnio bylem ja i jeszcze jedna osoba ale to co na przepompowni sie dzieje to swiat nie widzial tak sie zdarzylo ze bylem dzisja z wycieczka na dzieckowicach srodek tygodnia i tam stalo z 15 lodzi.

Jak pytalem to ponoc na echo sondzie to jest czarnooooo tyle tej ryby tam stoi ze mozna by siatami wyciagac a swoja droga to co oni widza w lapania takich szprotek:P

Moze w piatek sie przeplyne jeszcze na cos zapolowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek okazał sie przyzwoity 2 szczupaki wymiarowe - bez rewelacji ale jednak cieszą :mrgreen: i czrna seria została przerwana :mrgreen:

ehhhh zaprowadzilem cie na miejsce i jeszcze mi rybe podebrales no ale niech ci bedzie nastepnym razem to bedzie moj dzien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.