Skocz do zawartości
tokarex pontony

Przyczepy kampingowe i namioty


Gość bogdan39

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj parasol. Łatwiejszy w transporcie, dużo lżejszy, łatwiej się rozkłada i składa i o połowę tańszy. Kubuś też jest fajny, ale ... ja jakoś nie mogę się przekonać. Niby trochę lepiej chroni przed wiatrem ale od tego są cienkie ubrania gumowane od środka w których można wyjść z pod namiotu lub parasola i nie zmoknąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 67
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wiem czy dobry temat, ale poszukuje pilnych informacji o tym http://www.allegro.pl/item692471363_nordcapp_namiot_wys_0zl_gratis_25zl.html Ma to ktoś ? Widział ew macał ?Warto?

Parasol z bokami mam dosyć dobry, większy namiot też ( taki zeby 5 dni posiedzieć )

Potrzebuje czegos pośredniego, w miare taniego ( do 300 zł ), i dobrze zrobionego. ( wiem wiem, takie rzeczy to tylko w erze)

Ma tam sie zmiescic elektrostatyk, ew 2, kuchenka i szpej. Nie może kapać i nie mozę go zwiewać. A z resztą, każdy wie jaki powinien byc namiot na rybki.

Rozstało się ładniejsza połówką ( sorka za pisownie, ale jak to mowia politycy " leki brałem i zle się czuje" ) więc i zbytek gotówki moge jakos rozsądnie przeznaczyc.

A co do namiotu, to najlepiej gdyby brania zacinał i podbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubal, druga połówka - skoro lepsza to po co sie rozstało ? :)

A namiot ok Chlopaki na BCP chwalili, kilka osób go ma i ponoć jest ok - jak za taką cene to nie ma co debatować.

Wg mnie brać i się nie zastanawiać. Sam nawet o nim myślałęm jako namiot na ktrótkie zasiadki - fajna sprawa.

P.S. Tylko szpilki trzeba by było zmienić na mocniejsze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Co do namiotu... Polecam, Polecam i jeszcze raz Polecam. No może jeszcze 2 razy.

Kasa śmieszna, bo więcej zapłaciłem dzisiaj za kulki +pelet+ lead cory. Wykonanie i pierwsze wrazenie: cud miód malina. W piątek zaczynam test nad woda, może powrzucam parę fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Prosze o wybaczenie, ale nie było kiedy napisać... No i wakacjowanie też bez neta.

885631f592519131m.jpg

Jak się sprawuje? Wysmienicie. Nie przemaka, rozkłąda sie w pare sekund. Odpinana podłoga. Bardzo przyjemne ostwieranie ( Te małe drzwi maja rzepy z każdej strony ). Sledzie trzymają az miło ( choć z tandema wkręty po 3 dychy chodzą, więc nie majątek)

Co do miejsca, to jest sporo. Wchodzą lekko 2 takie elektorstatyki jak na fotce i z podnóżkiem można lekko kimać ( sprzęt też się zmieści ). Jeśli wsadzimy do środka kuchenke i zagotujemy wode na herbatke, to normalnie upał. Można jechać na nocke bez %% :mrgreen:

Porównując parasol 2,5 i 2,2 z bokami do tego namiotu jako uzytkownik powiem tyle.

Wymiary po złożeniu prawie identyko, masa tez zbytnio nie zabija, a do parasolka juz nikt mnie nie przekona. Tylko czemu tyle czasu łowiłem z nim.. ? Aż mi głupio :wink:

Co do ceny... 200 zł z wysyłką, więc kpina.

Polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

ds-fan, jesli moge ci doradzic to na pewno za ta kaske bym go nie kupil,i nie tylko zobacz jak malo miejsca w nim jest i musial bys na kleczkach wchodzic do srodka i jeszcze te druty nad glowa,koszmar :mrgreen: ja mam TB resident i wchodze na stojaco,jest bardzo wygodny,przwiewny i ma kilka rozwiazan co do okien i wejscia.zobacz TB enforcer. http://zdrowe-hobby.pl/index.php?p401,tandem-baits-enforcer-exl-namiot :smile: mozesz tez rozgladnac sie za decathlonem mono bivi.sa tanie i solidnie wykonane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie nie znam ale bardzo mi sie podoba, ze zdjęć widać ze jest solidny , no i dedukując , prawdopodobnie blyskawicznie sie go rozkłada , skoro jes na bazie parasola .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam mam pytanie do osób które posiadają cechy wymienione wyżej mój fundusz mniej więcej do 300 -400 zł ,najlepiej jak by się wypowiedziały osoby które miały styczność z namiotem wiedza czy jest wytrzymały itp wady zalety za odpowiedz z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parasol wedkarski doszyłem do niego przód z takiego samego materiału ,wszystko to łącze na rzepy ,podkładam podloge .

Spedziłem pod tym parasolem nie jedno wędkowanie .

Do zobaczenia nad wodą

Mam gdzieś zdjecia musze poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Poszukuję namiotu do wędkowania. Zasiadki raczej krótkie 2-3 dni. Jako że mam ograniczony zasięg gotówkowy szukam czegoś w miarę taniego. Wiadomo jaka cena taka jakość ale znalazłem kilka typów

NAMIOT KARPIOWY TRAPER Carp Biveis ŚREDNI

NAMIOT KARPIOWY Quantum Carp Biveis z odpinaną podłogą

Skłaniam się ku Traperowi, może ktoś zakupił i na sucho pomacał jak jest wykonany? Byłbym wdzięczny za jakieś uwagi bo to ma być mój pierwszy namiot - do tej pory używałem zwykłego ruskiego wynalazku który po 2 sezonach nie nadaje się do użytku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to musi być typowy namiot wędkarski? Nie może to być coś turystycznego? JA bym polecił kupić 2 pałatki wojskowe, dają do nich stelaże i mając 2 pałatki za grosze w chwilę stawia się przyzwoity namiocik, patent działa od wielu, wielu lat, prosty, tani, niezawodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, ja do takich luksusów nie przyzwyczajony żeby z łóżkiem nad wodę
nie wyobrażam sobie wędkowania i siedzenia 40 h na krześle - choćby najwygodniejszym :)Miro1956, rozumiem że mówiłeś o tym traperze tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.