Skocz do zawartości
przewodnicy wędkarscy     przynęty na okonie

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 20.06.2018 in all areas

 1. 3 points
  Ostatnio parę dni spędziłem na zasiadkach leszczowych na swojej rzeczce. Raz nawet udało się zrobić pierwszą nockę w tym sezonie. Wyniki średnie, ale zawsze jakieś tam leszczyki wpadały, a przyłowem miałem dwa fajne profesorki. Jeden do zdjęcia się nie załapał, bo uciekł mi z podbieraka ;D
 2. 1 point
  Może już czas podjąć decyzję i zagiąć w hakach zadziory?:) Moim zdaniem jest to zbędny element, jeżeli ktoś podchodzi do wędkarstwa z czysto sportowym nastawieniem. Spróbujcie na jednej-dwóch przynętach i sprawdźcie, czy to ma sens. Zdecydowanie polecam.
 3. 1 point
  Witam , właśnie przedwczoraj kupiłem w Biedronce sygnalizator dźwiękowy elektroniczny a już wczoraj miałem go na rybkach przez cały dzień , działanie sprawdziłem jeszcze przed zakupem i mogę powiedzieć że za 29,99 pln , to całkiem niezły zakup , bateria 9V , wyłącznik napięcia od spodu co znacznie zmniejsza ryzyko przypadkowego włączenia w trakcie transportu i przechowywania a co często zdarza się gdy wł / wył , znajduje się na przedniej ściance obudowy , 4 poziomy czułości , gniazdo do podpięcia sygnalizatorów podświetlanych , właściwie wszystko co posiadają tańsze wersje tego urządzenia , pozdrawiam.
 4. 1 point
  Odradzam. Lepiej poszukać oddzielnie wędek i kołowrotków, np. wędki Daiwa BW, Prologic, lub JRC i do tego kołowrotki Spro, Okuma itp.
 5. 1 point
  Dwa tygodnie bez kontaktu z rybą z zębami spowodowały, że postanowiłem odreagować na łowisku Moszczanica. Z rana połowiłem pstrągów. Na zdjęciu czterdziestak złowiony na woblerka od Jacolana. Potem porzucałem trochę grubszym spinningiem. W pierwszych rzutach wyszedł mi pod nogami szczupak dobra osiemdziesiątka, ale nie trafił w gumę i nie zapozował. Potem usiadłem z feederami i od 9 do 12 mimo upału nałowiłem się ryb różnych gatunków.
×
 • Dodaj nową pozycję...