Skocz do zawartości
tokarex pontony

jamnick85

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  8

jamnick85 last won the day on July 3

jamnick85 had the most liked content!

Reputacja

150 Excellent

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Gatunek ryby: Sandacz - Długość w cm: 71cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 01.07.2020 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 18:40 - Łowisko: Odra - Przynęta: Wobler Siek - Opis połowu: Przynęta prowadzona wzdłuż brzegu tam gdzie był kawałek spokojniejszej wody. Atak praktycznie pod nogami.
 2. @EsoxHunter - byłem w środę od ujścia Ślęzy w góre rzeki w stronę mostu. Woda bardzo wysoka i mocno ciągnęła. Brzegi mocno zarośnięte. Obłowiłem tylko kilka miejsc gdzie robiły się zatoczki ze spokojniejszą wodą albo prądem wstecznym.
 3. Dawno nie byłem nad Odrą. Warunki jeszcze trudniejsze niż ostatnio ale udało się "coś" wydłubać Branie na wobler Siek. Przynęta prowadzona wzdłuż brzegu tam gdzie był kawałek spokojniejszej wody. Atak praktycznie pod nogami.
 4. Gatunek ryby: Kleń - Długość w cm: 43 cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 20.06.2020 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 19:30 - Łowisko: Bystrzyca - Przynęta: Wobler Bielik Bandziorek - Opis połowu: wobler sprowadzany wachlarzem,
 5. jamnick85

  Bystrzyca

  Auto odstawione do mechanika więc pozostał mi tylko rower. Pogoda niepewna więc wybieram najbliższą opcję - Klenie/Bystrzyca. Na pierwszej miejscówce na salmo tiny ląduje trzydziestak. Na drugiej na Bandziorka daje się skusić przyzwoity klenik:
 6. Gatunek ryby: Kleń - Długość w cm: 45cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok):09.06.20 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 23:00 - Łowisko: Odra - Przynęta: Gloog Nike 10cm - Opis połowu: rzut wzdłuż brzegu i powolne ściąganie z przerwami, branie mocne ze sporej odległości Gatunek ryby: Sandacz - Długość w cm: 60cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok):09.06.20 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 23:30 - Łowisko: Odra - Przynęta: Gloog Nike 10cm - Opis połowu: rzut wzdłuż brzegu i powolne ściąganie z przerwami, branie prawie, że pod nogami
 7. Kolejny nocny wypad i morale zdecydowanie do przodu. Jest pierwszy w życiu świadomie i z premedytacją złowiony sandacz. i choć pod kątem rozmiaru to trzeci wynik w tym roku to jednak cieszy najbardziej bo wcześniejsze chociaż większe to zupełne przypadki i w dodatku w okresie ochronnym. Branie na Gloog Nike 10cm, wobler rzucony pod prąd i ściągany powolnie, równolegle do brzegu, udrzenie prawie pod samymi nogami. A chwilę wcześniej. na poprzedniej miejscówce, na tego samego wobka melduje się fajna kluska. Tym razem rzut z prądem również równolegle do brzegu i mocne uderzenie ze sporej odległości.
 8. Wczoraj nocne łowienie poza Wrocławiem. Warunki trudne, wysoki stan wody, silny uciąg i przebijanie się przez haszcze aby dojść do wody. Około 3h dłubania i jedna ale konkretna rybka Branie blisko brzegu na Gloog Nike 8cm podczas przetrzymywania w nurcie. Celem były nocne sandacze ale póki co przegrywam tę walkę z kretesem. Dobrze, że trafił się ten kleń bo morale jak chodzi o nocny spinnig spadłoby niebezpiecznie nisko.
 9. Gatunek ryby: Kleń - Długość w cm: 50 cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 04.06.2020 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 23:00 - Łowisko: Odra za Wrocławiem - Przynęta: wobler Gloog Nike - Opis połowu: silne branie w czasie długiego przytrzymania w nurcie
 10. @wasyl1968 - dzięki za bardzo konkretną odpowiedź. Sprawdzę na pewno.
 11. Witam, Szukam miejsca na tegoroczne wakacje. Cel - kaszuby. Szukam jeziora z dostępną bazą noclegową w przyzwoitym standardzie (jadę z rodzinką więc muszę mieć z tyłu głowy, że rozlatujący się domek z dykty z linoleum na podłodze i 40 letnie tapczany nie przejdą). Nastawiam się głównie na spining, okonie ewentualnie szczupaki. Może być PZW, może być gospodarstwo rybackie lub komercja. Czy może ktoś coś sprawdzonego polecić?
 12. @oldBolo - ogólnie byłem za jazem rędzin. Największą aktywność zauważyłem pod mostem, blisko brzegu tam gdzie nie byłu uciągu albo był prąd wsteczny , waliły bardzo blisko brzegu, tam gdzie było płytko i dużo kamieni i gdzie stała drobnica, chyba ukleje. Pod drugim brzegiem był gościu na pontonie i rzucał wzdłuż brzegu i wyciągnął kilka sztuk, nie wiem ile dokładnie bo nie przypatrywałem się bardzo szczegółowo.
 13. Gatunek ryby: Klen- Długość w cm: 50cm- Data połowu: 27.05.2020- Godzina połowu: 20:30- Łowisko: Odra- Przynęta: Westin ST Slim 3 cale- Bardzo krótki opis połowu: Branie z opadu, rzuty wzdłuż opaski.
 14. Dzisiaj odra, trochę za boleniem trochę za okoniami. Bolenie biły we wszystko tylko nie w moje woblery. Okonie się trafiały ale nie przekraczały 20cm. Trafił się krąpik, pierwszy w życiu na spining. Na koniec założyłem większą gumkę z nadzieją na większego okonia i jak to mówią "bunkrów nie ma ale też jest zaje......."
 15. - Gatunek ryby: Szczupak - Długość w cm: 61 cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 23.05.2020 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 8:15 - Łowisko: rzeka Odra - Przynęta: 10 cm Cannibal (biało czarny) - Opis połowu: branie tuż pod nogami - Gatunek ryby: Okoń - Długość w cm: 29 cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 24.05.2020 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 7:15 - Łowisko: Kanał powodziowy - Przynęta: Westin ST Slim 2 cale na 4g główce - Opis połowu: branie z opadu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...