Skocz do zawartości
tokarex pontony

jamnick85

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  7

jamnick85 last won the day on May 24

jamnick85 had the most liked content!

Reputacja

110 Excellent

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. @wasyl1968 - dzięki za bardzo konkretną odpowiedź. Sprawdzę na pewno.
 2. Witam, Szukam miejsca na tegoroczne wakacje. Cel - kaszuby. Szukam jeziora z dostępną bazą noclegową w przyzwoitym standardzie (jadę z rodzinką więc muszę mieć z tyłu głowy, że rozlatujący się domek z dykty z linoleum na podłodze i 40 letnie tapczany nie przejdą). Nastawiam się głównie na spining, okonie ewentualnie szczupaki. Może być PZW, może być gospodarstwo rybackie lub komercja. Czy może ktoś coś sprawdzonego polecić?
 3. @oldBolo - ogólnie byłem za jazem rędzin. Największą aktywność zauważyłem pod mostem, blisko brzegu tam gdzie nie byłu uciągu albo był prąd wsteczny , waliły bardzo blisko brzegu, tam gdzie było płytko i dużo kamieni i gdzie stała drobnica, chyba ukleje. Pod drugim brzegiem był gościu na pontonie i rzucał wzdłuż brzegu i wyciągnął kilka sztuk, nie wiem ile dokładnie bo nie przypatrywałem się bardzo szczegółowo.
 4. Gatunek ryby: Klen- Długość w cm: 50cm- Data połowu: 27.05.2020- Godzina połowu: 20:30- Łowisko: Odra- Przynęta: Westin ST Slim 3 cale- Bardzo krótki opis połowu: Branie z opadu, rzuty wzdłuż opaski.
 5. Dzisiaj odra, trochę za boleniem trochę za okoniami. Bolenie biły we wszystko tylko nie w moje woblery. Okonie się trafiały ale nie przekraczały 20cm. Trafił się krąpik, pierwszy w życiu na spining. Na koniec założyłem większą gumkę z nadzieją na większego okonia i jak to mówią "bunkrów nie ma ale też jest zaje......."
 6. - Gatunek ryby: Szczupak - Długość w cm: 61 cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 23.05.2020 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 8:15 - Łowisko: rzeka Odra - Przynęta: 10 cm Cannibal (biało czarny) - Opis połowu: branie tuż pod nogami - Gatunek ryby: Okoń - Długość w cm: 29 cm - Data połowu:(dzień, miesiąc, rok): 24.05.2020 - Godzina połowu: (wg. 24 godzin): 7:15 - Łowisko: Kanał powodziowy - Przynęta: Westin ST Slim 2 cale na 4g główce - Opis połowu: branie z opadu.
 7. W weekend udało się zaliczyć 3 sesje. Sobota rano z @Larry_blanka starorzecze/Odra - szczupaczek około 40stki w pierwszym rzucie, kilka drobnych okoni i szczupak (krew moja nie ryby) Sobotnie popołudnie wypad na pobliski odcinek Odry poszukać okoni na opaskach. Kilka mniejszych i jeden średniak, do tego szczupakowa obcinka przyponu z fluo. Niedzielny poranek kolejny raz z @Larry_blanka tym razem wypad na powodziowy. Silny wiatr i uciąg nie sprzyjały dłubaniu okoni ale kilka udało się wyciągnąć w tym jeden całkiem przyjemny. Dodatkowo przegrałem kolejne starcie z sumem (branie na 2calowego westina), miałem nawet nadzieję, że tym razem uda się wyholować mimo zestawu UL ale nie wytrzymał przypon z fluo i po kilku odjazdach, szarpnięciach przetarł się.
 8. @Larry_blanka - proszę o dodanie 29cm
 9. Dzisiejszy z powodziowego. Branie z opadu na Westin ST Slim 2cale na 4g główce (silny uciąg i wiatr)
 10. - Gatunek ryby: wzdręga (nie jestem w 100% pewnych czy to wzdręga czy płoć) 100% wzdręga. Marienty 22.05.2020.- Długość w cm: 26cm - Data połowu: 20.05.2020- Godzina połowu: 17:30- Łowisko: Stara Odra- Przynęta: smużak (widoczny na zdjęciu)- Bardzo krótki opis połowu: Smużak rzucony za stadko stojące blisko trzcin, nieregularnie prowadzony. - Gatunek ryby: Okoń- Długość w cm: 27cm - Data połowu: 20.05.2020- Godzina połowu: 20:00- Łowisko: Powodziowy- Przynęta: Keitech 2 cale- Bardzo krótki opis połowu: Branie z opadu.
 11. @Larry_blanka - proszę o dopisanie 27cm. Dzięki
 12. "Ligowy" z wczoraj. Branie z opadu, keitech 2 cale w ciemnoniebieskim kolorze.
 13. Wczoraj z @Larry_blanka bawiliśmy się w kanalrzy. Stara Odra wypłaciła jedynie wzdręgą na smużaka. Prawdę mowiąc nie jestem pewny czy to wzdręga czy płoć. Od razu po złowieniu byłem przekonany, że płoć ale w domu trochę posprawdzałem i po ułożeniu płetwy grzbietowej do brzusznej skłaniam się jednak ku wzdrędze. Powodziowy okazał się bardziej łaskawy i trafiło się kilka okoni. Największe 27 i 25cm. Jedna "fajna" ryba spadła chwilę po zacięciu Brania z opadu głównie na 2 calowe kajtki. Zmiana przynęty na większą momentalnie zakończyła brania.
 14. @Essox - zgadzam się w 100%. Adrenalinka była taka, że nawet nie wiem czy woda była zimna czy bardzo zimna, może nawet była ciepła ale nie robiło mi to większej różnicy xD
 15. Gatunek ryby: Leszcz- Długość w cm: 52 cm- Data połowu: 14.05.2020- Godzina połowu:18:00- Łowisko: Starorzecze połączone z Odrą (inne niż dotychczas)- Przynęta: Westin Shad Teez Slim 3 cale zieleń- Bardzo krótki opis połowu: Branie z opadu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...