Skocz do zawartości
przewodnicywedkarscy.p

Goliat

Użytkownik
 • Ilość dodanej zawartości

  190
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  5

Goliat last won the day on October 22

Goliat had the most liked content!

Reputacja

87 Excellent

O Goliat

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Bydgoszcz
 1. Ponton Bark czy Koliber

  Ładna maszynka, ja jednak pozostanę przy wysokiej burcie Waga Cię trochę nie przytłacza? 75 kilo to sporo, ale fakt że ponton duży, jednak pewnie stracisz trochę na mobilności. Co do pytania o Ukrainę, kolega ma Kolibri podobny do tego Barka i nie narzeka, jakość wykonania w porządku.
 2. Ponton Bark czy Koliber

  Nie wiem jak dajecie radę na pontonie łowić cały dzień. Raz się wybrałem na ponton na Wisłę z kumplem. Po całym dniu trzymania kolan złączonych z podbródkiem powiedziałem sobie że nigdy więcej. Na początku tego roku zrobiłem sobie łódkę składaną, która ma wszystkie dobre cechy pontonu, ale nim nie jest. Też wchodzi do bagażnika w kombi i do piwnicy w bloku a rozkłada się ją znacznie szybciej niż ponton. Podziwiam wytrwałość i zdrowe kręgosłupy ( chyba nie za długo ).
 3. Muzyka

  Jako admin domyślam się ze vip za 10k to można samochód kupić
 4. Muzyka

  Cena biletu pewnie zabija.
 5. Jak było dzisiaj na rybach ? Listopad 2017

  Ale kwadratowy
 6. Jak było dzisiaj na rybach ? Listopad 2017

  U mnie dziś lipa. Jeden czterdziestak się trafił, kilka niezaciętych brań, ogólnie słabo. Kolega z którym byłem wyciągnął takiego 55 cm.
 7. Jak było dzisiaj na rybach ? Listopad 2017

  Ja jutro na cały dzień na starorzecza jadę. Mam nadzieję że będzie co wrzucić
 8. Piękna laurka dla PZW

  Brawo dla Pana Kolendowicza. Mimo nerwów zachował logikę wypowiedzi i zaorał temat. Jako ripostę powinni puścić ten filmik z Corony, jestem ciekawy jak by go skomentowały władze związku.
 9. Nowości Dragona na rok 2018

  Ciekaw jestem tych wędzisk od Ryobi. Jeśli będą solidne jak kołowrotki, trzeba się będzie przyjrzeć im bliżej. Podoba mi się Zauber. Jak byś ocenił wykonanie @tomek1? Bo stylizacja wędki fajna, pewnie niska waga. Jak z szybkością blanku? Muszę koniecznie je sprawdzić w CW w Bydgoszczy, pewnie będą je mieli jako pierwsi. Fajna relacja.
 10. Jak było dzisiaj na rybach ? Październik 2017

  Hehe dobra guma
 11. Pomoc przy wyborze kołowrotka uniwersalnego

  Ryobi Zauber, Penn Slammer. Mam oba, oba bardzo ciężko uszkodzić. Slammera to w sumie się chyba nie da zajechać, nawet go nie otwieram po sezonie bo nie trzeba. W Ryobi trzeba przesmarować mechanizmy po sezonie, ale kołowrotek też świetny, z trochę płynniejszą pracą od Slammera. Oba powinieneś znaleźć do 300 PLN
 12. Co nowego kupiliscie...

  Ładne. Ja tej zimy będę robił swoje pierwsze jerki samemu. Podzielę się efektami w dziale rękodzieła.
 13. Sum albinos

  Spoko, źle zrozumiałem. Na staruchach w tym roku wyjątkowo dobrze, pewnie widziałeś metrówkę w relacji "jak było na rybach"
 14. Sum albinos

  Graty. Ten po prawej to Jarosław Kret? Nie wiedziałem że łowi
 15. Jak było dzisiaj na rybach ? Październik 2017

  Woda no kill - marzenie. Nie znam takich nie karpiowych wód w promieniu 100 km od mojego miasta. A na karpiowych, no cóż nie dla mnie nawet jak są szczupaki, co się zdarza. U mnie woda no kill ( w zasadzie powinno być "less kill") to woda do której musisz się przebijać z buta przez chaszcze minimum 30 min. 0 podjeżdżania samochodem i komfortowych met. Wtedy jest szansa na rybę. I wara komuś zdradzić gdzie, bo pozamiatane. Mam kilka takich perełek i trzymam je dla siebie. Taki to jest obraz wędkarza w moich stronach. I to mnie najbardziej w naszym kraju wkur... Kiedyś złowiłem na jednym starorzeczu, dość łatwo dostępnym takiego 70 na oczach kilku osób. Tydzień później podczepiłem spinem na tym brzegu 4 (!) siaty. Ciężko było znaleźć miejsce żeby wrzucić, tyle żywcówek stało. Dlatego jak widzę innych wędkarzy nad wodą to najczęściej odpuszczam i idę dalej. Taka polska wędkarska paranoja, w którą naturalnie wpadłem sam, mimo że kilka lat temu się sam z takich zachowań śmiałem.
×