Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

"NA RYBY" Targi Wędkarskie 2009


Gość przem1978

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem ze 40 minut ponieważ pracowałem w sobote do 18.00, a w niedziele impra rodzinna.

Sorry, że nie szukałem nikogo z forum, ale chciałem cokolwiek zobaczyć.

Targi średnio mi się podobały, naprawdę brakowało Daiwy, Okumy, Shimano. Pewnie mają swoją politykę na reklamę, a może już nie muszą nikogo zachęcać, bo i tak mają od cholery klientów.

Bardzo podobał mi się ponton, który zamieścił w relacji tomek1.

Szczerze mówiąc to w Centrum Wędkarstwa na ul. Wybrzeże Gdyńskie można więcej zobaczyć sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 139
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Tegoroczne, warszawskie targi „Na Ryby” były o wiele skromniejsze niż te, które pamiętam sprzed kilku lat. A stali bywalcy targów twierdzą, że kurczą się one z roku na rok. Niemniej przyjemność ze spotkania, wspólnego obiadu i pogawędki z przyjaciółmi była ogromna.

f61e79bd0d9d6a11m.jpg

Kilka firm przedstawiło bardo bogatą ofertę.

0eddcbcb7308a6f7m.jpg 94d2a4eb96c8f156m.jpg 9fad48df5155f010m.jpg

f04f05933dfc86f3m.jpg

Z ciekawszych stoisk:

a5133233c62cba82med.jpg f6021fc8acea2775med.jpg 9b3f3f4dd88f62b4med.jpg 2b94691d7aad2371med.jpg 7259dcbb16e3d111med.jpg 3637fc009dee7fedmed.jpg 25120b66e91c16d7med.jpg

Trini ma zamiar zapolować na wielkie ryby ;)

0f9319993094053cmed.jpg

A mozambikanin marzy o pływaniu

e589bd9ccf70d3b9med.jpg

A to według mnie, to czysty obłęd. Czy ktoś z Was wrzuca coś takiego do wody ??

823e95be528ee796med.jpg 55cc25566c09606amed.jpg 2442cd9b2ec2f3e3med.jpg

Śliczne, ale czy łowne raczki ?

7db72e7c8e74e482med.jpg

Później Tawerna, obiadek, pogaduchy.

a052eec72f55d43am.jpg

d01fd9b00847b95em.jpg

A teraz pytanie do Was. Czy Ta pani jest żoną idealną i przyszła z mężem na targi bo interesuje się wędkarstwem, chce przyjemnie spędzić czas z mężem, czy może przyszła go przypilnować, żeby nie wydał przypadkiem 20 zł ???? d37a32dcbdb2b68fmed.jpg Jestem ciekaw Waszego zdania.

Dzięki za miłe spotkanko.

Szkoda, że nie spotkaliśmy nikogo z "młodszych" forumowiczów.

Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce przyjemnie spędzić czas z mężem, czy może przyszła go przypilnować, żeby nie wydał przypadkiem 20 zł ????
mocher na głowie......więc każde 20 zł mniej wydane będzie dla ojca R...... :twisted:

Ciekawe czy jak będziecie w ich wieku to będziecie tacy mądrzy :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witajcie

Nie zakadałem nowego tematu dla zobrazowania bliżej Wrocławskich Targów Wędkarskich i Myśliwskich- Karp Festiwal 2009

Już przed 10 czekałem w ciasnym holu na otwarcie targów, i wreszcie otwarte, spacer po schodach na piętro i widok kilkudziesięciu stoisk nie robi żadnego wrażenia, dominują wystawcy sprzętu karpiowego od wędzisk przez przynęty do bardzo nietypowych choć funkcjonalnych gagetów typu namioty, fotele, rod-pody i wiele drobniejszych sprzęcików.Dla przeciętnego spławikowca i spiningisty można było na palcach jednej ręki policzyć, i to nic ciekawego. Moją uwagę przykuwały z racji zainteresowania na trzech stoiskach pokazywane woblerki i główki jgowe z diodą, coś niesamowitego, ceny tych przynęt nie odbiegały od handlowych a czasem i wzięte z kosmosu. Na dole hali znaleźli się wystawcy pływadeł, chociaż też pokazane były sprzęty z wysokiej półki poza zasięgiem przeciętnego Kowalskiego z wędką, uwagę przykuwała łudka bardzo pięknie wykonana i wykończona estetycznymi relingami oblegana przez zwiedzających, ciekawie prezentowały się trofea myśliwych i ich punkt gastronomiczny z gorącymi daniami i browarkiem. A jak to wyglądało zapraszam do obejrzenia tego albumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, widziałem i jestem zawiedziony bardzo mala powierzchnia wystawowa , malutkie boksy i strasznie ciasno, praktycznie tylko sprzęt karpiowy, tyczki mavera i tubertiniego,ładne woblerki lovec-rapy,na dole kilka pontonów kilka łódek , porównujc te targi z tymi sprzed kilku lat w hali "ludowej" jeszcze to jest miernota.....po obejrzeniu i zakupie kilku woblerków i echosondy pojechałem po inne drobiazgi do krokodyla,gdzie była promocja np. pellet TB 6.50 za kilogram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roman gawlas, najpierw przeprosiny nie mogłem wcześniej byłem u kogoś w szpitalu najpierw , zresztą niema co żałować targi pod psem to fakt jedyne stoisko to jak już wspomniał cinek1979, lovec-rapy godne uwagi też kupiłem parę woblerów małych .i tak samo jak cinek1979, zawitałem w Krokodylu w porównaniu z targami to tam było bardziej ciekawie . Takie targi potrafrią wyleczyć każdego , z następnych :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

targi jak targi :))) ja to bardziej traktuje jako bazarek do zaopatrzenia sie w kulki , dipy boostery pellety i inne na caly sezon :)

miejsca malo , ale najwazniejjsi producenci zanet i przynet karpiowych na targach byli

Cinek1979 zamiast kupic pellet TB trzebabylo kupic pellet Devil Baitsa :) lepiej bys na tym wyszedl :)

nie zdziw sie jak ten z TB bedzie Ci po jeziorku plywal :grin:

ps To targi karpiowe wiec nie wiem skad to zdziwienie ze dominowali producenci "klamorow" karpiowych a nie spinningowych

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To targi karpiowe wiec nie wiem skad to zdziwienie ze dominowali producenci "klamorow" karpiowych a nie spinningowych

Targi mają nazwę cytuję:VIII MIĘDZYNARODOWE TARGI WĘDKARSTWA,

MYŚLISTWA, MILITARIÓW I SURVIVALU

POŁOWY I ŁOWY 2009

ORAZ V JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL KARPIOWY

KARP - FESTIWAL 2009

A to nie powinno nikogo dziwić że Wędkarstwo to nie tylko karpiowanie które zdominowało te targi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.