Skocz do zawartości
tokarex pontony
artech

Filmy wędkarskie

Recommended Posts

przynęty na bolenie   Dragon

forelle, super! Masz pierwszego subskrybenta i link wędruje na naszego facebooka. :wink::cool: Waleczne rybki.

Drobna uwaga techniczna- film gwałtownie się kończy. Warto pomyśleć nad jakimś podsumowaniem lub po prostu na koniec montażu wstawić przyciemnienie i wyciszenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nagrany i zmontowany z myślą o dziale "Jak dziś było na rybach" (film dokumentalny czy instruktażowy to to nie jest), no ale niech przetrwa również tutaj. Łapanie z marszu karpików rozmiaru S. Dorosłych karpiarzy proszę się nie śmiać, zaczynam z karpiowaniem od tego sezonu a jak wszyscy wiemy od czegoś trzeba zacząć :) Uprzedzę pytania - to nie jest łowisko komercyjne. Jest to prywatna woda trzech zrzeszonych kół PZW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio w tym dziale, same fajne relacje są zamieszczane.

Również jestem zdania, że więcej takich.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak może niektórzy z Was wiedzą nasz kanał Wędkarskiej Tuby został bezpodstawnie usunięty w związku z czym zmuszeni byliśmy utworzyć nowy. Wszystkich starych i nowych widzów zapraszam właśnie tam : https://www.youtube.com/user/wedkarskatuba

Sukcesywnie wrzucam tam wszystkie stare materiały a w między czasie pojawiać się będą oczywiście nowe produkcje. Kto chce być na bieżąco zapraszam do subskrypcji :)

Kto nas nie zna to powiem, że nagrywamy filmy z wypraw wędkarskich, poradniki, vlogi itd. Zresztą zerknijcie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nasz pierwszy filmik na kanale youtube. Dopiero zaczynamy zabawę filmowania z wędkowania, więc jakość filmików może nie być do końca idealna. Na filmiku w roli głównej kolega, z którym jeździmy na ryby :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Zapraszam do obejrzenia mojego filmu wędkarskiego ze Szwecji. Ukazuje on jeden dzień z życia wędkarza muchowego. Wędkarstwo muchowe to wspaniała przygoda zapewniająca wiele wspaniałych przeżyć, którymi chcemy się z wami podzielić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety ale ten obecny sezon był nieco gorszy niż pozostałe. Co prawda kleni było sporo ale tych okazałych niestety nie za wiele. Jak zwykle królowały smużaki ale tym razem co raz częściej sięgałem również po klasyczne wobki. Film co prawda jest dłuższy od moich pozostałych ale mam nadzieje że również będzie się Wam podobał. Złowionych kleni było oczywiście dużo więcej ale starałem się pokazać tylko te najciekawsze chwile spędzone nad wodą m.in. we Wrocławiu jak i nad moimi górskimi wodami. Serdecznie zachęcam do oglądania :wink:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach