Skocz do zawartości
tokarex pontony

PLANY NA SEZON 2007 :)


cysiu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie plany na sezon 2007 :?: Jakie cele stawiacie przed sobą :?: Moim pierwszym celem jest złowienie wymiarowego szczupaka. Może to nie dużo, ale gdy osiągnę ten cel to będę w pełni usatysfakcjonowany :razz:

Jak to chcę osiągnąć :?: Będę częściej niż dotychczas bywał nad wodą. Jutro przyjdzie książka o szczupaku, którą zamówiłem, mam nadzieję że tam znajdę wskazówki co i jak :wink: Jeszcze musze wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Tak więc szczupak to cel główny.

Kolejnym celem jest złowienie kilku brzan i świnek. Swoich życiowych rekordów pewnie nie pobije, ale dobrze by było powtórzyć wyczyny z poprzedniego sezonu :razz:

Z nie wędkarskich celów to chciałbym zdać maturę (powiem że bardzo ambitną wersję wybrałem z rozszerzoną historią :mrgreen: ), zdać prawo jazdy, oraz dostać się na wymarzone studia. Oprócz tego może jeszcze zakup jakiegoś autka, ale to nie jest pewne :smile: . No i jeszcze chciałbym zarobić troche kasy na przyjemności, co juz zacząłem realizować :twisted::mrgreen: .

Tak więc plany są i to bardzo ambitne. A jak jest u was :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Cele na 2007 : więcej czasu nad wodą ,

a rybki :

- szczupak - conajmniej wymiarowy

-sandaczyk - j.w.

-karp ponad 5 kg

- okoń ok 1 kg

- medalowa płoć :grin::grin:

i w końcu jakąś trotke :evil::grin:

Wszystkim życze spełnienia celów :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako cel na rok 2007 wyznaczam sobie złapanie dużego leszcze takiego ponad 2 kg :cool: Już mam wybrane łowisko i w czasie wakacji zamierzam obficie nęcić i regularnie jeździć tam. Na pewno pomogą mi wasze jakże cenne rady na forum. :wink: Drugim celem wędkarskim jest dorwanie sandacza co jak ostatnio się przekonałem nie jest wcale trudnym zadaniem.

A nie wędkarskie mam podobne co cysiu, może oprócz matury na rozszerzonym poziomie :smile: A tak to zarobienie pieniążków na prawo jazdy , przyjemności oraz jakieś nie drogie autko. Po za tym walnąłem się w pierś i postanowiłem ostro popracować nad muskułami co już małymi kroczkami wykonuje :wink:

Wszystkim życze sukcesywnego wykonywania swoich planów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej robie planów tym mniej z tego wychodzi. W tym roku chciałbym mieć tyle czasu na ryby co w zeszłym (co będzie trudne :roll: ) i od czasu do czasu coś złowić. Nie planuje nic konkretnego w sensie- chcę złowić rybę ileś kilogramów. Się złowi się pochwali :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tomek1 w tamtym roku miałeś się czym pochwalić

Nic ciekawego w zeszłym roku nie złowiłem- sama przeciętność :roll: A już w stosunku do czasu spędzonego nad wodą to szkoda gadać. Jedyne założenie na ten rok to łowienie bardziej zróżnicowane jeśli chodzi o metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Hehe... proponuję ukleje i wzdręgi na muchę :mrgreen: A tak serio to od końcówki lutego wybieraj się nad wodę z małymi woblerkami :wink: Napewno dorwiesz jakiegoś 2kg. jazia lub klenia :wink:

Moim pleanem na 2007 jest jeszcze utworzenie warsztatu na woblery - mam szopę, sprzątnąłem w niej wczoraj. Dziś tylko zamiotę i rozejrzę się za czymś do tynkowania - w pomieszczeniu jest sama cegła i brzydko wygląda, a w warsztacie muszi być SUPER :mrgreen: Wytynkuje się, wstawi się stoliki, skombinuje krzesełka i zniesie narzędzia na dół i będzie jak dla mnie bomba! Kto wie czy w wakacje tam nie będę spał :lol: Mówię serio... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy nowy sezon to plany i marzenia zwiazane ze zlowieniem ryby zycia :!:

Jezeli czas pozwoli a zapowiada sie,ze nie bedzie go wiele w tym roku to glownie nastawie sie na Sandala i Suma bo toryby ktore nie daja mi spokoju :grin:

A pozostalym wedkarzom zycze samych rekordow :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nastawiam sie w sezon 2007 glownie na leszcza. Nie moge doczekac sie wiosny :cry: Wezme sie tez za wegorza i pod koniec sezonu sprobuje z sandałem.

Jesli chodzi o wymiar to mam nadzieje ze bedą wieksze niż dłoń :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za dużo nie planuje bo różnie to bywa z planami, na pewno na mistrzostwach okręgu zakończę czynny sport,będzie więcej czasu na łowienie rekreacyjne.Mam sporo spraw które wymagają uporządkowania i zajmą mi sporo czasu,poza tym oby nie było gorzej niż w tym roku, reszta sama się poukłada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje zmienic prace

I nie wiem jak wyjdzie z lokalizacja nowej bo niekoniecznie w rachube biore dotychczasowe miasto :twisted:

Zawsz tez moge polapac na "wyspiarskich" lowiskach i pokazac im jak sie lapie u nas :lol:

Co nie zmienia faktu ze chcialbym polapac na Wisle w Toruniu jednak najbardziej

A planowac za bardzo nie ma co oby tylko czas na wedkowanie byl to i ryby nawet nie musza brac bo lubie sobie posiedziec nad woda :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to nie na temat ale nieladnie jest nie odpowiadac

Biore pod uwage mozliwosc opcje wyjazdu do pracy do Anglii :cool:

Tylko ze poki co wszystko jest jeszcze niejasne i sam nie wiem jak sie to potoczy :lol:

W kazdym badz razie decyzja o zmianie pracy zapadla zaczelo sie rozsylanie cv itp

Co bedzie dalej to zobaczymy

A co Tomaszek w planie tez masz wypad na lowiska angielskie? (teraz masz chyba najblizej z forumowiczow :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w planach w 2007 jest przeproszenie metody spławikowej i poświęcenie jej nieco więcej czasu.

W 2006 roku

90% wypraw to DS

5% spining

5% żywiec

Spławik jedynie do łowienia żywca.

W celu realizacji planu na 2007 poczyniłem już pierwsze zakupy :mrgreen:

Czekam na paczkę cały niecierpliwy :cool: no i na wiosnę oczywiście :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany ha ,jakby można było wogle coś w wędkarstwie planować.Nie mniej jednak ja jak już robie przymiarke do planów wędkarskich na 07 to robie troszke inaczej rozbijam to na miesiące i tak mi wychodzi że :

kwiecień -jaż i amur [jaż zależy tylko od tego czy skoniczył tarło]

Maj -------amur ,karp ,szczupak

czerwiec -amur,karp ,szczupak lub sandacz ,taka opcja dlatego ,bo tylko od pogody to zależy

Lipiec----sum sum ,ale karpie mam na oku ,bo potrafią zniknąć na tarło i 2 tygodnie w plecy

sierpień- sum ,czasami leszcz i karp tyle tylko że zależy to jakie jest lato

Wrzesień karp ,leszcz i płoć czasami szczupak lub sandacz.

pażdziernik -karp leszcz ,płoć ,sandacz

Listopad ---płoć ,sandacz ,czasami leszcz i karp

Grudzień---płoć ,sandacz ,szczupak.

Plany czasami ulegają zmianom ,bo to tylko plany ,ale zakres jet taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar znow pojechac nad San zlapac pare ladnych klenia miedzy nimi jakby się jakis ladny lipionek trafil ponad 40 cm.to by byl pelen sikces Jako trening przez Sanem mam zamiar wybrac sie na rabę doJewlinskiego i tma pocwiczyc klenie ( choc niewiem czy są ) Równiez bardoz ambitne plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym roku postanowiłem przeprosić cyprianusy, :wink:

ponieważ w tamtym roku trochę je zaniedbałem :sad:

ale co się odwlecze to nie uciecze :mrgreen:

więc myślę że karpiowanie zajmie mi jakieś 70%

a pozostałe 30% będzie uzależnione od współtowarzyszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.