Skocz do zawartości
tokarex pontony

PLANY NA SEZON 2007 :)


cysiu

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
sandacz, sandacz, sandacz

Grunt to się rozwijać :wink::lol::lol::lol:

"wymacać" Łąkę ...
myślę że jak się zdecydujesz to nie zapomnisz o mnie

To może i ja wezmę jakąś terminówkę i zabiorę się z wami? W końcu ja mam najdalej całe 5 km :cool::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy ja w tym roku mam kilka celów, ale najbardziej chciałabym pokonać wkońcu moja serdeczna rywalke i mieć pierwsze miejsce na mistrzostwach okręgu... Ale wątpie w to bo jak tu pokonać vice mistrzynie polski w kat. kobiet 2005 roku ???? hahahha to jest moje marzenie nie do spełnienia... kurczę zawsze jestem zaraz za nią.... chyba sie starzeje i muszę zakończyć ten sporcik, ale przyznaje się że się od niego uzależniłam :lol::lol::lol:

Pozdrawiam i wielkie muua :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sandacz, sandacz, sandacz

Grunt to się rozwijać :wink::lol::lol::lol:

"wymacać" Łąkę ...
myślę że jak się zdecydujesz to nie zapomnisz o mnie

To może i ja wezmę jakąś terminówkę i zabiorę się z wami? W końcu ja mam najdalej całe 5 km :cool::lol:

W takim razie wszystko ustalone ... plan na 2007r znany :mrgreen:

Teraz czekać tylko do dnia dziecka i będzie zlocik jak się patrzy :wink::lol::cool:

Andi ... liczę na Ciebie jak na przewodnika :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi ... liczę na Ciebie jak na przewodnika

ja, ja Piotr, ale chyba drogowego :mrgreen:

wiem że ty preferujesz spining, zaś ja i Tomek jesteśmy i mam taką nadzieję że jesteśmy w grupie grunt

ale po wnikliwych postach Tomka zauważyłem że umie się dostosować do ogółu, zresztą ja też :mrgreen: i myślę że jak się ściemni :wink: to żadne metody nas nie poróżnią :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy radę ... na wedkę, ręce czy granaty :mrgreen: Grunt to dobra zabawa do bałego rana, a rano ... dwie mineralne i strzała za sandałkiem na wode, a Wy ... gruntujcie sie dalej :lol::lol::lol:

Dla tego nie łowię na grunt, bo .... byłbym wciąz zgruntowany :mrgreen:

"A wracając do tematu" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja przedewszystkim - KARP i SANDACZ. Ale w maju napewno szczupłemu nie popuszcze i na jesień. Troszke na DSa też połowie.

Ale zmieniam łowisko w tym roku i mam nadzieje że mnie obdarzy chojnie :)

I bede miał na to łowisko kilkaset metrów :) wiec wreszcie bedzie szansa konkretnie nęcić.

No i spróbować się z Sumem ;)

A co do wymiarów to : Karp kolo dyszki :) Szczupły hmm 90cm by stykła i Sandaczyk 80cm :) A sum - byle by sie trafił wymiarowy :)

i to ostatnirok gdzie bede miał duzo wolnego czasu póżniej to już chyba dopiero na emeryturze :) Więc naprawde nie popuszce i dam z siebie wszystko - łowić łowić łowić :) - to najważniejszy plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEZON 2007

Niema życzeń co do okazów bo wiem że to po części łut szczęścia.

Żeby tylko ten 2007 niebył gorszy od 2006.

Żeby się porawił stan naszych wód,a jeśli taK się stanie to i będą się trafiały okazy.

Życzę tego Wam Wszystkim no i sobie.

p.s niemam większych planów bo pewnych sukcesów nieda się zaplanować

no może taką płotkę około 45cm planuję przechytrzyć w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2007 mam zamiar wejsc w swiat lapania duzych karpi na kulki dotychczas mnie to nie interesowalo i musze sie przekonac oraz bede poszezal umiejetnosci gruntowca feederowca :mrgreen: no i smigal leszcze moim ulubionym batem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę uradowny, jeśli w nowym sezonie złowię tylko jedną rybę...i będzie nią 5 kilogramowy leszcz... :cool: Ale znając życie skończy się na płociach, kilku karpikach i mniejszych, bądź trochę większych od tych mniejszych :cool: , leszkach... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam całe wakacje spedzić nad jeziorkiem w pogoni za sandałkiem .. mam nadzieję oczywiście że uda mi się upolowac i to nie jednego .. no ale teraz to trzeba nakupywać arsenału i czekać na najlepszy dzionek w roku.... 1 czerwca ... :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam całe wakacje spedzić nad jeziorkiem w pogoni za sandałkiem .. mam nadzieję oczywiście że uda mi się upolowac i to nie jednego .. no ale teraz to trzeba nakupywać arsenału i czekać na najlepszy dzionek w roku.... 1 czerwca ...

Jak nie złowisz do Bożego Ciała to potem zapomnij. Dopiero we wrześniu druga tura, chyba że z łódki to masz szanse w lecie, ale i tak pod koniec dopiero.

A pierwszego czerwca jestem zawsze przed robotą ze spinerem nad wodą :lol: Po południu poprawka i tym sposobem w zeszłym roku trafił się sandaczyk na otwarcie sezonu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tomek własnie zamierzam całe wakacje łódką pływać i szukać górek sandaczowych .. :) no ale to dopiero mój pierwszy taki sezon co nastawiam się tylko na konkretną rybke ..:) więc nie wiem jak to będzie .. musze poznać te sandaczyska :) ale dzięki za rade i koniec lata bedzie tylko dla sandała i oczywiście cała jesień.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam całe wakacje łódką pływać

Ja jestem wędkarz brzegowy i o takim łowieniu mówię. Łódką docierasz do dziennych stanowisk sandacza i tu masz szansę go złowić nawet jak nie żeruje.

ale dzięki za rade i koniec lata bedzie tylko dla sandała i oczywiście cała jesień..
A jesień kończy się 31 grudnia :cool::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja z tą jesienią .. no ale wiesz .. :) jak by nie było lodu to można nawet i w grudniu popływać za mętnookim .. :) w tamtym sezonie pływałem nawet po koniec listopada :) a nigdy bym nie przypuszczał tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.