Skocz do zawartości
tokarex pontony

Pontony


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcę kupić ponton 2 lub 3 osobowy do 600zł, znalazłem coś takiego ,co myślicie o tym pontonach ? inne propozycje co do zakupu mile widziane.

Szanowny użytkowniku forum haczyk.pl!

W związku z podniesionym ostatnio problemem wygasania linków do aukcji np: allegro, eBay itp.

Prosimy w przypadku ewentualnego umieszczania w postach linków do aukcji o dodawanie również: NAZW PRZEDMIOTÓW AUKCJI.

Tak aby po jej wygaśnięciu nadal możliwe było odczytanie jakiego sprzętu dotyczyło pytanie/odpowiedź/porada.

Prosimy o podobny standard także w przypadku umieszczania linków do sklepów internetowych.

Z poważaniem Administracja forum haczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 834
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Witam

Znajomy chce kupic ponton (maly) do wywozki , glownie jeziora ( dzierzno male , plawniowice) , mysli chlopak nad tym modelem

SEVYLOR XR56GTXK-7 SUPERCARAVELLE

http://allegro.pl/item558450262_ponton_sevylor_xr56_wiosla_pomp_turystyk_2_os.html

mial ktos z tym pontonem stycznosc ? bo nie wiem czy mu odradzac ? jak narazie powiedzialem zeby sie z tym zakupem wstrzymal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki ponton tylko trochę większy ''już'' 2 sezony nie jest tak żle tylko po warunkiem że sam będzię łowił i wszystkie poduchy z wewnątrz pontonu usunie, mało miejsca na torbę i inne drobiazgi, łowienie na klęcząco przy większej fali lepiej nie ryzykować nadaje się na spokojne wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem ma tylko sluzyc do wywozenia zestawow i zanet wiec duzo miejsca nie trzeba

wody raczej spokojne, wywozka zestawow do 200 m i powrot, pisalem zeby kupil Kolibri , ale podstawowy model to wydatek ok1000 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ponton to straszne dziadostwo, ale najlepiej przekonać się na włąsnej skórze. Z całą pewnością da się go napompować i da się nim wywozić zanętę. Mozna go łatać, a jak się całkiem podziurawi, to i tak trzeba będzie kupić nowy i zdobyte doświadczenie okaże się bezcenne :) Zaletą jest niska cena i niewielki ciężar pontonu. Nie zajmuje też wiele miejsca.

Gorzej byłoby wskutek braku doświadczenia kupić ponton droższy, a mało przydatny. Np małe kolibri z miękką podłogą z takich wtykanych deseczek. Ani w tym się pomieścić, ani stanąć, ani pływać z silnikiem - po prostu dmuchana balia z lepszą powłoką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro ponton rosyjski za 255zł,zobaczcie,szukaj:ponton wędkarski rosyjski.Co o nim myślicie,opłaca się kupić ?czytałem na forum ze niema jak to rosyjski ponton gumowy..., jest okazja kupić czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ponton ma przyklejoną jedną łatke widoczną na zdięciu-3"

juz bym sobie podrowal ten ponton

ps. jezeli rosyjski to Ufimka21

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej C.chodziło ci o takiego? :lol:

(...)tyle że bez drewnianej podłogi..

Ups... o takim nawet nie śmiałem pomyśleć ;)

Z drugiej strony patrząc, to sam kiedyś miałem polskiego Passata 4K z taką własnie podłogą/dnem i jakoś pływałem. Powietrze nawet trzymał. A jak się w nim wygodnie spało!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość okonia

cześć

udało mi się zakupić w dobrej cenie Ponton Kolibri KM 330

jestem bardzo zadowolony, dołączyłem silnik 34 minikotka i jest frajda na 8 godzin pływania

jest tylko problem przy silnym wietrze ( ciężko utrzymać kierunek ale tragedii nie ma)

gorąco polecam

post-5370-14544971986407_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

udało mi się zakupić w dobrej cenie Ponton Kolibri KM 330

jestem bardzo zadowolony, dołączyłem silnik 34 minikotka i jest frajda na 8 godzin pływania

gorąco polecam

Mam taki sam. Na wietrze faktycznie trzeba manewrować, aby utrzymac kurs, jednak jestem bardzo zadowolony. Mam go juz 2 lata.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Zamierzam kupić ponton firmy Wild Lake Group J-SM-360 (podłoga aluminiowa). Czy ktoś juz ma pływadełko tej marki? Silniczek Minkota Endura 36 i aku 100 Ah wystarczy do spokojnego pływania na niedużych zbiornikach :?: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym zakupic ponton Madox 330 ze sztywna podloga i pawężą do 15 KM, moze ktos wie cos na temat tego pontonu, i chcialbym do niego zamontowac silniczek spalinowy do 10 KM czy to dobre polączenie ?

Dobre połączenie, a i ładnie w ślizgu popływasz, madox ma dmuchany kil co zdecydowanie poprawia pływanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeśli chcesz pływać nieco dalej po jeziorze, to im wiekszy ponton, tym lepszy. Problemem są fale wywoływane przez motorówki. Na trzymetrowym pontonie z podłogą pływałem po całym Zalewie zapuszczając się na Bug i Narew. oczywiście mozna kręcić się tylko pod brzegami, ale na tym akwenie to trochę zawracanie głowy.

Ciekawostka - ponton na czterokonnym silniku już mocno chlapał, ale niestety większość bryzgów wpadała do środka. Po prostu płynął za wolno :) Większy silnik rozwiązał problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o ponton z półsztywną podłogą, bądź z pompowaną? Rozważać czy odpuścić sobie? Ma to jakiś wpływ na pływanie z silnikiem elektrycznym?

Podam jeszcze model nad jakim się zastanawiam: "Navigator III 400" z pawężą, oglądałem go w sklepie, wygląda na solidny i ogólnie zrobił na mnie pozytywne wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.