Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozmowy o wszystkim i o niczym


trini

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd Ty to wiesz :?::mrgreen:

Nie no tak się mówi :wink:

A i tak na przyszłość: rozmiar nie ma nic do rzeczy :wink:

Oczywiście ze rozmiar ma znaczenie, młoda krowa z małymi cycorkami nie ma rozwiniętych gruczołów mlekowych tak jak stara. Wymie jest nieprzystosowane do "dojenia" :) Znam sie na tym pisałem pracę na temat młodych jałówek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,6k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak masz 10 zamrażarek to mało , a jeżeli kom + pre biurowych perdułek + światło ? :roll:

Ja mam jeden komputer stacjonarny do gier, laptopa do leżenia i pisania na forum, i telewizor LCD który służy do ogladania filmów od czasu do czasu w połaczeniu z komputerem stacjonarnym. Komputer stacjonarny zżera troche energi ale lcd i laptop juz nie wiele, lodówka oraz mikrofalówka . W mieszkaniu mam wszedzie żarówki energooszczędne na które wydałem fortune :D A rachunki takie same he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze rozmiar ma znaczenie, młoda krowa

Ale ja nie o krowach w ostatnim zdaniu.......... :lol:

Znam sie na tym pisałem pracę na temat młodych jałówek :D

Wierzę na słowo :grin:

Jak masz 10 zamrażarek to mało , a jeżeli kom + pre biurowych perdułek + światło ? :roll:

Nie miałam żadnych zamrażalek, ino elektronikę. Czyli komp na stanowisku sprzedażowym jako "biuro", demo zestawu komputerowego, zwykle x 2, TV z telewizją Nowej generacji N, no i w wyposażeniu np. oświetlenie gablot z towarem, oświetlenie sklepu + nieliczące się duperele :wink:

Tondrom, nie zapalaj się tego rozmiaru jak kobieta napisała że rozmiar nie ma nic do rzeczy to nie polemizuj.... :mrgreen:

Nooo :mrgreen::twisted::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam żadnych zamrażalek, ino elektronikę. Czyli komp na stanowisku sprzedażowym jako "biuro", demo zestawu komputerowego, zwykle x 2, TV z telewizją Nowej generacji N, no i w wyposażeniu np. oświetlenie gablot z towarem + nieliczące się duperele

To znaczy że nas kroją bo my zarabiamy. Energetyka najlepszy biznes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy że nas kroją bo my zarabiamy.

Hmmm można by tak rzec :cool:

Energetyka najlepszy biznes

W sumie tak, a najbardziej z branż to jednak: knajpa i piekarnia :mrgreen:

Bo Polak pić lubi lub też napić się czasem, a i zjeść też musi :wink:

Wkoncu wkurzysz admina i będzie draka :)

Jakiś nerwowy dziś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś nerwowy dziś :wink:

Jak mógłbym być nerwowy? Leżę, popijam moje ukochane piweczko, ogladam super ciekawy mecz, do szczęścia brakuje tylko kobity obok :D ale niestety te rzeczy sie wykluczaja nawzajem tzn jeśli kobieta to nie ma meczu :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie tak, a najbardziej z branż to jednak: knajpa i piekarnia :mrgreen:

Bo Polak pić lubi lub też napić się czasem, a i zjeść też musi :wink:

Niby tak ,ale jest mała różnica.W usługach trzeba natyrać się,a tam tylko przefakurowanie. :lol: Nie biznes , marzenie. Oni tej energii nie wytworzają,oni tylko niezłą marżę dowalają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ,ale jest mała różnica.W usługach trzeba natyrać się,a tam tylko przefakurowanie. :lol: Nie biznes , marzenie. Oni tej energii nie wytworzają,oni tylko niezłą marżę dowalają

To nie takie proste jak piszesz. Muszą dzierżawić linie, muszą dbać o nie, konserwować , w razie problemów usuwać awarię. Mają marże, zarabiają , ale nie jest to tak do końca jak piszesz. Myślisz że energię wytworzoną mają za friko ? Muszą płacić tym którzy ją wytwarzają aby mieli co sprzedawać :) Oczywiscie do tego specjalne akcyzy, podatki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste jak piszesz. Muszą dzierżawić linie, muszą dbać o nie, konserwować , w razie problemów usuwać awarię. Mają marże, zarabiają , ale nie jest to tak do końca jak piszesz. Myślisz że energię wytworzoną mają za friko ? Muszą płacić tym którzy ją wytwarzają aby mieli co sprzedawać :) Oczywiscie do tego specjalne akcyzy, podatki ...

Człoweku to napisane w uproszczeniu . Jak to funkcjonuję ja dobrze wiem . Z tym tylko że mają zagwarantowany zbyt nie zależnie od jakośći i ilości pracy . Praktyczny brak konkurencji to złote czasy dla każdej branży. To dobrze widać u prawników też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam niezły kolor pasa w ju-jitsu.I to prawda :mrgreen:

To se łapkę możemy podać :mrgreen:

Tyle, że ja w Jiu-jitsu Goshin-Ryu :wink:

Jak mógłbym być nerwowy?
......
Leżę, popijam moje ukochane piweczko, ogladam super ciekawy mecz, do szczęścia brakuje tylko kobity obok :D

Farciarz :wink:

jeśli kobieta to nie ma meczu :D:P

To zależy jaka kobieta, i w sumie zależy ile goli chcesz walnąć :twisted:

Oni tej energii nie wytworzają,oni tylko niezłą marżę dowalają

Oj jakbyś zobaczył marżę na zwykłym "browarze z kija" w knajpie to byś cierpiał na palpitacje serca :cool: Kasa niesamowita, a już nie mówię o restauracjach czy hotelach, gdzie 0,5l Żywca kosztuje 11 zeta, o czym się dziś przekonałam :shock::shock::shock:

Nigdy więcej :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeburaszka710, a czytać uiesz ze zrozumieniem?

Napisałem:

panele słoneczne i do oświetlenia domu halogeny 12v.

Wiadomo, że panel daje 12V, i to przechodzi przez akumulator i coś tam jeszcze i trafia do pokoju, gdzie zasila halogen.

Może i trochę ciągnąć, mi naładowany akumulator żelowy 12V 10Ah starczył na tydzień jazdy rowerem po średnio 1h dziennie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czeburaszka710, a czytać uiesz ze zrozumieniem?

Napisałem:

panele słoneczne i do oświetlenia domu halogeny 12v.

Wiadomo, że panel daje 12V, i to przechodzi przez akumulator i coś tam jeszcze i trafia do pokoju, gdzie zasila halogen.

Może i trochę ciągnąć, mi naładowany akumulator żelowy 12V 10Ah starczył na tydzień jazdy rowerem po średnio 1h dziennie.

Dobrze ci radzę ucz fizykę :mrgreen: . Jeszcze masz czas. To co ty nazywasz coś jeszcze to przetwornica. Nie chcę robić wykładu bo to długo,temat znam bo elektronika to była moja praca :mrgreen: halogien 12v 35w pobiera blizko 3A ,i zobacz jak to się ma do paneli słonecznej . Dobra lekcja. U diod led najlepszy spółczynnik natężenia światła do poboru energii. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sią, mój rower ma diody LED na kołach, jak jadę to widać jakby to był neon, radio na kierownicy, panel LED z przodu i z tyłu, tylne przeciwmgielne 21W, przedni halogen 30W i klakson 100db. Większość zasilana akumulatorem w skrzynce z licznika prądu na tylnym bagarzniku, a rower to górski Kross Hexagon V4. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.