Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
A możesz mi coś polecić do niskiej ceny tzn 200zł jakiś zestaw ??

R23, witaj! Jeżeli poszukujesz karpiówki na początek plus kołowrotek to, aby był to w miarę tani i dobry zestaw poleciłbym ci coś z mistralla. Sam dwa sezony temu kupiłem sobie kijek i kręcioł z tej firmy dokładnie te modele:

mistrall carp max 50

oraz kijek mistrall-x-treme-carp-3-60-m

I muszę przyznać że po dwóch latach intensywnego używania nie mam na co narzekać. Taki zestaw kosztował cie będzie około 130 zł, wędkę którą posiadasz przeznaczysz na spławik, a tą na grunt i karpiki.

Zostanie ci jeszcze 70 zł na drobne akcesoria, za to kupisz plecionkę przyponową ok 8 zł na przypony włosowe, kup też ciężarki ok 60-70 gr na początek z 2 sztuki starczą, mocne haki z oczkiem większe do kulek i mniejsze do kukurydzy. Jeżeli łowisz bez długich zasiadek w nocy, na wodzie gdzie karpie znają kulki to polecam koszyczki do metody zamiast ciężarków i do tego kulki na włos (o tym poczytaj na forum), a jeżeli nie znają to troche kiepsko bo nęcenie kulkami jest dość kosztowne, ale możesz łowić i nęcić tradycyjnymi ziarnami i zanętami.

Najważniejsze to zaopatrz się w dobrą żyłkę i na nią nie żałuj pieniędzy.

Reszta zakupów przyjdzie z czasem tkj i w moim przypadku.

POŁAMANIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, nie ma to jak wpaść w wir zakupów i licytacji ;p.

Kupiłem na Allegro woblery z roztocza, nie wszystkie te co chciałem, ale jeden koronny model na pstrąga nie odpuściłem i wygrałem za 33 złote (strach nim łowić teraz). Do tego jeszcze 3 inne pstrągowe, 1 szczupakowy i 3 boleniowe :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem u siebie trochę akcesoriów firmy York ;-]

Na wypróbowanie:

- haczyki

- koszyki

- rurki antysplątaniowe

- gumy

itp, itd

zaoszczędziłem na tym około 200 zł w porównaniu z tym co bym wydał w wędkarskim, ale mam spory rabat ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj doszły sygnałki Askon Xtreme Kit, na pierwszy rzut oka wyglądają solidnie. Wrzuciłem do nich baterie i jestem mile zaskoczony, jeżeli chodzi o dźwięk to od zupełnej ciszy po prawdziwy pisk wybudzą nawet z mocno zakropionego snu hehe i diody super jasne które widać z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.