Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

6 osobowy sevylor 360

z komorami stab

i fajne ma dodatki,

z silnikiem minkota 30 lbs

tak będzie wyglądał po modach:

a do tego dwa aku od VW polo 1,6, 8V, aku oznaczony 65 Ah

i rezerwowy aku do daewo Tico, coś koło 55 Ah

Wiosna będzie moja, oby szczupaki na widok pontonu chciały chapać grota a nie gapić się w komory stabilizujące :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

297zł / wysyłka free. Kupiłem przez alledrogo od "TakaRyba2". To była ostatnia sztuka zdaje się (ktoś przede mną kupił dokładnie taki sam badyl) w takiej cenie, ale możesz napisać i zapytać jak jesteś zainteresowany. To bliźniaczy sklep takaryba.com

Poszukaj w necie dobrze, bo widziałem też gdzieś za 290zł zdaje się, ale nie jestem pewien. Powiem Ci, że jakościowo wędka jest ok. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Jutro jak będzie okazja to ją przetestuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie podołać spręzyna w kabłąku
mam podobne doświadczenia..pisałem o tym na forum ogólnie kręciołek ok ale lepiej od razu zaopatrz się w zapasową sprężynę i miej ją przy sobie na rybach żeby później sobie w brodę czy w inne części ciała nie pluć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wędki karpiowe trabucco cyclone 3.60 3 lbs 3 skladowa. Zobaczymy jak się sprawdza w przyszłym sezonie. Musze jeszcze poszukać fajnych kołowrotków do nich tylko nie mam pojęcia jakie będą pasować do tych wędeczek :):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem od jednego gościa kołowrotek Shimano Biomaster 2500 Mgs. maszynka w bardzo dobrym stanie- użyty kilka razy do połowu żywca. Odkupiłem go za 250zł!!! Do tego uzupełniłem moje pudełka o kilka kolejnych woblerków :smile:

071211r11.jpg&action=rotate071211r6.jpg&action=rotate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mi dziś ozdoby choinkowe przyszły:) :

imag0048ny.jpg

Uploaded with ImageShack.us

32 blachy, z przesyłką wyszło mi coś około 3,2zł za blachę. Na allegro były aukcje po 4 szt, 8 aukcji wylicytowałem. W zestawie blachy:

Dragon ESOX 15g

DAM EFFZETT 5 12g

Wirówka Wirek Round 5 15g

Polsping Alga 3 30g

DAM EFFZETT 5 12g

Konger Delta MS82

Dragon VELTICA 2

Polsping Wydra 28g

Wirówka Jaxon 4

Wirówka Gamakatsu Expert 4g

Wirek 18g

Jaxon 22g

Wirówka Wirek Round 4 10g

Wirówka Jaxon 4

Jaxon 16g

Cupido Coregon Cottus 15g

DAM EFFZETT 5 12g

Konger ESKA G 18g

Jaxon Wirowka 4

Konger GNOM 3 S 24g

Jaxon 24g

Jaxon 14g

Polsping Gnom 2 24g

Wirówka Wirek Round 4 10g

Jaxon 22g

Konger Salpa S

Jaxon 24g

Jaxon 16g

Dragon Alga 1 16g

Wirówka Dragon Cobra 3

Wirówka Wirek Round 5 15g

Dragon Wydra 2 20g

Blachy super, 5 się dubluje, może jeszcze w Święta przetestuję tylko że... licytowane 2 tygodnie temu, po tygodniu bez odzewu ze strony sprzedającego tel z mojej strony i info: " jutro wyślę bo tak wyszło a i tak Pan juz w tym roku nie połowi"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.