Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

wobler129, fajne woblerki, szczególnie te trzy ostatnie ostatnie. Szukałem dziś czegoś podobnego w sklepach, jednak z tego co widze na sklepowych półkach teraz moda na "ostre fluo", nie mówie nie , tylko ile można ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Szykujesz się na grubego zwierza ?

A no zamierzam w tym roku pobić parę rekordów. Pierwszy sezon, do którego podchodzę aż tak poważnie. Wobki zresztą nie są duże - te pierwsze mają 9cm, a te drugie 7cm :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
angler-73, widzę że Gusmana na bolka zakupiłeś :wink: Wymień mu ster na trochę węższy i dłuższy a niezły kilerek na bolki z niego wyjdzie :wink:

Dokładnie tak samo radził mi kolega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam mojego Spro Blue Arc'a 730 !!!

Dokupiłem też w Decathlon Wrocław 2 szpule po 250 metrów żyłki 0,40 na podkład, jest tak kiepska, że szok, jej wytrzymałosć to uwaga.... 8kg, a jej cena to całe 3,49 zł !!!

9462c3e44496e656m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patbaj napisał/a:

a jej cena to całe 3,49 zł !!!

na pewno będzie wart ceny

szczególnie żyłka

żyłka to podkład pod 150m 0,16 trabucco T-force spin, na okonie, klenie itp., więc nie ma szans, aby taka ryba - ba nawet dużaaaa wyciągnęla 150m 0,16-tki, a że oprócz spro 730, który jest "uwiązany" do kija dragon mystery 10-35g, mam kołowrót shimano, który dobrze wyważa mój inny kij, ale mieści 0,16 bardzo duzo to dałem podkład z 0,40 za 3,45 zł i na pewno jako podklad żyłka ta jest warta swojej ceny!!! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęcik fajny

ja miałem dylemat między daiwą, okumą, a spro, ale z waszych opinii wynikło, że spro to pewniak- i powiem szczerze że po próbie na sucho jest rewelacyjny!!! tym bardziej, że we Wrocku widziałem go za ok 280 zł, a ja wylicytowałem go za 199!!!, mam nadzieję, że na jesień uda mi się zakupić red arca w najmniejszym rozmiarze, do okoniówki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat gdyż oprócz Artecha i Woblerka nikt inny z tego forum sie nie wypowiedział na temat Gusmana,a dylemat polega na tym że na WŚ i Forum Spiningowe-Spinning zadałem to same pytanie i oczymałem prawie lanie ze chce cos w tym wobku zmienić :!: Zostawiam go takiego jakiego nabyłem i zobacze w boju.Mam nadzieje że koledzy sie nie obrażą wkońcu maja prawo do swojej opini i dzięki im za nią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od kilku dni właścicielem wypasionego sprzętu morskiego :lol: :

- kij Cormoran 3m, 90-150g, Black Star PM,

- kręcioł Seacor 7Pi 5500

do tego plecionka Power Pro i Dragon Rainbow + kilka nowych pilkerów i gum.

16.03. I próba - może się uda wcześniej 8-9.03.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.