Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś zamówiłam sobie młynek Shimano Alivio 2500RB...

Do kompletu oczywiście spin Shimano AX Hyperloop 2.4 5-20g,

Shimano rządzi widzę :lol:

No chyba tak :wink::lol::lol:

niech Ci dobrze służy.

Taaaaaaaaaaaaaakich pstrągów :wink::grin:

Dzięki wielkie :mrgreen:

A może i klenio się jakiś pikny trafi z Nysy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Patbaj zapytaj tego gościa z linku Keri bo podejrzewam, że 730 i 930 są identyczne. Jak Ci się sprawuje ten Spro? Pytam bo chcę kupić blue920 albo reda 1020 do okoniówki i nie wiem który wybrac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy wczoraj dotarła przesyłka. Spro red arc, Tica libra 3000H, no i kijaszek Dragon Milenium Pike 10-35g. Wszystko wydląda rewelacyjnie jak przetestuję to coś napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Lary zaszalałeś i to konkretnie :shock: Napisz jak Tica się sprawuje - słyszałem, że te nowe co teraz doszły są dużo gorsze od tych starych :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobler trudno będzie i się odnieść do "starej" Ticy ale napewno opiszę wrażenia. Tica będzie przy okoniówce spro przy szczupakówce. Na sucho spro ma bardziej precyzyjny hamulec niż tica

(a podobno tika ma rewelacyjny hamulec) przetestuję to napiszę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sucho spro ma bardziej precyzyjny hamulec
Potwierdzam, hamulec w Spro wydaje sie być świetny.

Kupiłem sobie Red 10300 kilka dni temu i nie mam kiedy przetestować go na rybie :sad:

Myślę ze to dobry zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie Red 10300 kilka dni temu i nie mam kiedy przetestować go na rybie

Myślę ze to dobry zakup

Ja też tak myślę.Nawinąłeś może na niego jakąś plecionkę? Jeśli tak to jaką grubość i ile metrów się na niego zmieści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lary, ja człowiek daty starej wiec i upodobania stare. Nawinąłem żyłkę bo plecionki raczej :wink: nie lubię.

Co do upodobań "starych" to jestem zwolenników właśnie żyłki, obrotówek i wahadłówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaopatrzyłem się już w kompletny "mundur" wędkarski:

Drugie spodnie flectarn, kapelusz flectarn, koszula z długim rękawem flectarn, koszula z krótkim rękawem flectarn no i baseballówka flectarn. :mrgreen:

O kurtce i pierwszych spodniach pisałem już wcześniej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie spodnie flectarn, kapelusz flectarn, koszula z długim rękawem flectarn, koszula z krótkim rękawem flectarn no i baseballówka flectarn
Tomek1 wie jaki.

Poszedł Kuba na ryby i tyle go widzieli :mrgreen::wink: Ja mam tylko spodnie, bluzę i czapkę uszankę :mrgreen::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz i tu parę szpulek

dzieki wielkie, tak jak pisałem z allegro jestem na bierząco, zadałem pytanie ale cos nie odpowiadaja.

Jak Ci się sprawuje ten Spro

jeszcze nie wiem, jak bedę miec szpule do czasu łowienia pstragów na nysie 30 marca to dam znac a jak nie to dopiero po boleniach i szczupakach (czyt. maj) ale na sucho jest świetny. mam na jednej szpuli 23 fluo, a na drugiej plecionke chce nawinac i potrzebuje trzeciej na żyłkę 0,20, choc zastanawiam sie nad kupnem drugiego i wtedy z 4 szpulami bede miec full serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem moro z armi amerykanskiej plamiak to mi sie znudziło w tym chodzić a to moro było całe i nie zniszczone aż wzieło i wyrosło ze mnie znaczy ja sie roztyłem

na stare latka.

Do zobaczenia na wodą w nowych mundurkach,

nie zapomnijcie o dystynkcjiach i o oddawaniu honorów :wink::wink:

:lol: Edmund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ostatnio taki ponton: http://1.1.1.1/bmi/images26.fotosik.pl/13/4ba3c751c6ee0fd9.jpg

Decyzja pod wpływem impulsu, ale jestem zachwycony nową zabawką. Nada się na rybki i na wiele innych wodnych eskapad. Zdjęcie, które dołączyłem pochodzi z innego forum o całkiem innej tematyce, ale od kiedy je zobaczyłem, zachorowałem na taki ponton. Teraz tylko muszę wykombinować sobie taki daszek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.