Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie zaopatrzyłęm sie w dłuuugo oczekiwaną łódkę... W końcu będę mógł popróbować swoich sił w wielu, dotychczas niedostępnych dla mnie miejscach!

Oprócz tego ostatnimi czasy wpadło mi w ręce nieco woblerków (niebawem postaram sie wrzucić jakieś fotki).

Pozdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Dzisiaj wybrałem się po szkole do Wacka i kupiłem kilka drobiazgów m.in. siatkę 170cm, obręcz do podbieraka, oraz pokrowiec na te wszystkie duperele :cool:

W najblizszym czasie czeka mnie jeszcze kupno pokrowca na wędki.

413662b1539417edm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem właśnie Mikado golden bay feeder 360 cw do 140g

Jakie pierwsze wrazenia ? Straszna pala ? Jak sadzisz Czy zakladajac ta naj delikatniesza szczutowke da sie wzglednie dobrze polawiac bialoryb na jeziorze ?

SRY za offtopa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na pierwszy żut oka wygląda fajnie ,ale po dokładniejszym obejrzeniu zauważałem zgrubienie na jednej części(tej środkowej)w miejscu które wchodzi w część szczytową

no i jest jeszcze malutka wada że moim zdaniem szcztóweczki za głęboko wchodzę do dolniczka ale ja sobie tym zrobię.Nie wiem czy wszystkie mają takie wady,czy tylko moja.Ale moim zdaniem wędka za tą kasę jest w porządku,za 155 zł nie można od wędki niewiadomo czego oczekiwać.Zobaczymy jak feeder spisze sie w boju,pewnie już w weekend?

Jakie pierwsze wrazenia ? Straszna pala ? Jak sadzisz Czy zakladajac ta naj delikatniesza szczutowke da sie wzglednie dobrze polawiac bialoryb na jeziorze ?

no właśnie też myślałem że bedzie pałowata ale mój pierwszy feeder do 90g jest twardszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszła do mnie plecionka Power Pro 10lb (0,15) w kolorze zielonym :mrgreen: Bardzo dobrze nawija sie na moim kolowrotku (Catana 2500 RA) :cool: Dodaje zdjecie pudełka i przy okazji możecie mi powiedziec do czego słuzy ten biały pasek co tez jest na zdjeciu? Bo był on w zestaie z plecionką. I dadaje tez zdjecie jak wygląda na szpuli kołowrotka :wink: Bez zadnego podkladu, idealnie weszła :mrgreen: No ale zastanawialem sie nad minimalnym podlkadem i chyba go dam :lol:

P.S Kupiłem ją nie poprzez Allegro, tylko napisałem na GG

plecionkavp8.jpg

plecionkavp8.1d706b598f.jpg

naszpuliuq6.jpg

naszpuliuq6.09c7c9fd50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo jej nawinąłeś na szpule, może Ci sie plątac

Na tym zdjeciu to nawinąłem równiutko całą szpule plecionki a teraz jeszcze zrobilem maluteńki podkładzikpodklad :mrgreen: Ale moze nic sie nie bedzie dzialo, a jak tak to mam drugą szpule to szybko moge usunąc podklad :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Plecionki jest idealnie - jeśli się nie plącze przy rzutach to ok. Jeśli się plącze, to daj trochę mniej i koniecznie zdejmij ten dodany podkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Podkład ściągnij od razu z miejsca - jeśli foto było robione przed nałożeniem podkładu, to nie wyobrażam sobie z podkładem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecionki nie nawija sie na maxa bo plecionka chłonie wodę podczas łowienia i "puchnie"

A dzisiaj byłem posprawdzac jak sie łowi i w ogóle i powiem ze nawet dobrze mi sie lowi plecionką, ale rzutów za bardzo nie mogłem sprawdzic bo straszny wiatr :mad: No ale rzuty nie takie złe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plecionka jest ok ale nie jest to najnowszy wynalazek .

Znalazłem na strychu u szefa w domu wędki jego pra dziadka,

szef twierdził że to jeszcze z przed wojny z lat 1925-1930.

Kołowrotki multipikatory i na nich nawinięta nić bardzo podobna do plecionki.

Wszystko to z braku w domu miejsca oddałem do sklepu wędkarskiego w Łodzi na Nawrot. A było w MAISON LAFFITTE nad Sekwaną.

Kije bambusy sie rozleciały ja zachowałem tylko mosiężne skówki bogato zdobione grawerem.

DO ZOBACZENIA NAD WODĄ Edmund.

Przepraszam że nie w temacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.