Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Troszke nowych przynet dzis "dojechalo" z czego najciekawsze to :df73a9a947ea2fd2m.jpg

oraz

e0981c6cdcd4497dm.jpg

Czekam jeszcze na kolejne "lamane" YO-ZURI tyle ze w innch barwach.Bede chcial je przetestowac na okonkach z kanalu ,podobnie jak gumki Berkley-a.

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nowego nabyliscie w ostatnim czasie do naszego ukochanego hobby?

I tego się trzymajmy - bez bułek i mieszkań :mrgreen:

wobler129 powinienes zostac adminem;)

ja zakupiłem 8 karlinek na moją ostatnią wyprawę na troć na Inę w zeszłą środę:)

w niedziele zerwałem ścięgno achillesa.. i na razie mam koniec łowienia na około 4-m-ce:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Jesli kiedys kupisz mieszkanie bedziesz chcial o tym zawiadomic :grin: caly swiat

To można otworzyć jakiś nowy temat, a jeszcze wcześniej poszukać czy nie ma podobnego - zerknij w temat Trini. Bierz aparat i działaj :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kiedys kupisz mieszkanie bedziesz chcial o tym zawiadomic :grin: caly swiat

To można otworzyć jakiś nowy temat, a jeszcze wcześniej poszukać czy nie ma podobnego - zerknij w temat Trini. Bierz aparat i działaj :mrgreen:

Firum ledwo dyszy i nie bede otwieral nowego tematu.A przejzawszy posty w tym temacie zauwazylem wpisy i o mieszkaniach i o bulkach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Firum ledwo dyszy i nie bede otwieral nowego tematu.A przejzawszy posty w tym temacie zauwazylem wpisy i o mieszkaniach i o bulkach :mrgreen:

Wiem - i znam reakcję "władzy wyższej" :mrgreen: Dlatego i ja ułatwiłem życie "wyższej władzy"

Wracamy do tematu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się właścicielem okoniówki Cormorana CARB-O-STAR X Light Jiggerspin 2,4m 3-15g

http://www.fishing-mart.com.pl/pl/products.php?groups=5&assortment=3&producer=580&kind=4846

Czy szczęśliwym okaże się nad wodą :grin: Pierwsze próby prawdopodobnie dopiero w piątek. Jest to chyba nowość w ofercie Cormorana na ten rok, więc po jakimś czasie użytkowania podzielę się informacjami jak wędzisko się sprawuje. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem w zeszłym tygodniu trochę zanęty ,te trochę to oczywiście bo to 120kg.
Zanęty to znaczy suchej np. Traperowskiej czy innej czy też np. kukurydzy i innych ziaren. Bo ja zaopatrzyłem się tylko w skromne 30kg kukurydzy :cool: dwa kg kolendry i kg anyżu ach i 5kg konopi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stałem się właścicielem okoniówki Cormorana CARB-O-STAR X Light Jiggerspin 2,4m 3-15g

podzielę się informacjami jak wędzisko się sprawuje. :lol:

Czekamy z niecierpliwością :smile: , myślę o tym kiju, z tym, że w wydaniu 2,7 m i c.w 5-20g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wolno, to też się pochwalę. Prezent dla brata: SPRO Vanatec. Po wyjęciu z pudełka oniemiałem. Wszystko idealnie spasowane, slicznie wykonane i wygląda bardzo solidnie. 2 aluminiowe szpulki. Myślę że to świetny zakup.

Jak tylko wypróbujemy, to zamieszczę recenzję.

post-3351-14544971509298_thumb.jpg

post-3351-14544971509563_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja też się pochwalę, niestety nie czymś takim jak KOZI ale jak na 2 m-ce przed sezonem i biorąc pod uwagę fakt, że dopiero zaczynam przygodę ze spinningiem to i tak chyba dobrze :grin: . A więc:

-2 rippery Manns (jeden matowy zielony, drugi zielony z brokatem i czerwonym grzbietem) dł. 8cm

-kopyto Manns Predator 3 (perłowe z czerwoną główką) dł. 9cm

-kopyto Relax (perłowe z czarnym grzbietem oraz czerwonym ogonkiem i brzuszkiem) dł. 9cm

-kopyto Relax Shark 4 (żółte z czarnym grzbietem i czerwoną główką) dł. 11cm

-3 twistery (motor oil + brokat; perłowy; żółty tułów i czerwony brokatowy ogonek) dł. 9cm

-3 blachy (wszyskie ALGA nr 3: srebrna, imitacja okonia, imitacja płoci)

I to by było na tyle. A co do szczegółowych opisów to ze względu na brak zdjęć :sad: (za co z góry przepraszam)... I jeszcze jedno, cena zakupów: 27,50zł :grin:

Pozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja opłaciłem karte wyszło mnie 98 zł [ ulgowa 28 + wody górskie 55 zł oraz zbiornik Topiołki 15 zł ]

Do tego jeszcze drobne zakupy( zanęty i obrotowki ) a i tak wydalem 52 zł :D

A i jeszcze jakiś prezent na dzień kobiet + róża ;) to już w sobote

Panowie pamiętajmy o naszych połówkach i nie tylko = ]]]

Pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje ostatnie zakupy :

blaszki :

81a0f24a2ea6237cm.jpg

woblery pływające Salmo :

d299f40098c699f1m.jpg

kulki truskawkowe pływające i tonące :

de1c7ca58b737dffm.jpg

przydatne wiertełko i igłę do kulek :

341fdfd262aa0a23m.jpg

no i zanęta gotowa do użycia :

6486d3724f69f2b7m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :evil:

Wszyscy robią zakupy tylko nie ja :???:

Zaliczyłam dziś wszystkie sklepy wędkarskie, najeździłam się jak głupia, przy czym jeden (w dodatku najdalej położony) ist kaputt :mad:

Efekt zakupów powalający - aż 4 główki jigowe, no szlak by trafił :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.