Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kupiłem kilkadziesiąt paproszków i trochę jigów na zimowego okonia będzie jak znalazł chyba, że starorzecze Wisły zamarznie :roll: Pod choinkę jak dobrze pójdzie to Mikołaj przyniesie kijka Team Dragona :wink:

mozna wiedziec jaki model ? ja mysle o 2,75/3-12g

a co do ostatniego zakupu to był kij shimano nexave match 390FA 5-20g calkiem przyzwoita maczowka no i kosztowala mnie dosc niewiele :P testow jescze niebylo i raczej do marca nie bedzie..

Niestety pod choinkę nie zakupię sobie kijka bo miałem inne ważniejsze wydatki :cry: A kijek jaki chciałem kupić to Team Dragon Silver Edition cw 10-28 taki kijek pod bolka :wink:

Żeby nie robić offa to dzisiaj ok 100 paproszków i 20 jigów do nich oraz żyłka 0,14 Mistrall Champion tak kupiłem na próbę ciekawe czy da rade :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

a ja mam wedkę Robinson Xenon Perch 240cm, 2-10gram.

oraz kołowrotek Mikado Tempation 1006

kupiłem też 3 wobki Salmo i żyłkę Dragon okoń 0,16

całość ok 200 zł!

e7e0724d14c26456m.jpg

10f00e4bd4175aa2m.jpg

próba będzie na okoniach lub pstrągach jeszcze nie wiem, choć pstrąg spory pewnie poradziłby sobie z tym kijkiem i żyłką 0,16 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od mikołaja

to ja dostałem w zakresie wedkarstwa ... bielizne termoaktywną, rękawiczki neoprenowe, obuwie lemigo tramp 910, kilka przynęt, czapkę z daszkiem Graff (super jakosć, Graff rządzi!).

Reszta prezentów to juz sporty typowo zimowe... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczuszka

a ja czekam na swoją - dziś po ostrej walce wylicytowałem za 45,50

Woblery pływające dł 5 cm, 6 szt

http://www.allegro.pl/item519537514_woblery_plywajace_dl_5_cm_6_szt.html

gdyby nie ja to bylyby za 30 zł dla mojego współwalczacego, ale tak mi się spodobały, że nie odpuściłem, mam nadzieję, że niejaki ART-07 - nick z allego to nikt z naszego forum, bo byłoby mi trochę smutno, ale tylko trochę, bo taki jest kapitalizm!

Mam nadzieję że będą łowne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie są plany(dosyć realne), ale różnie może wyjść :) ale jestem dobrej myśli.

Tak jest, lubię łowić na duże przynęty, wychodzę z założenia że będą bardziej selektywne :grin:

widze, ze wszyscy kupujemy u tego samego sprzedawcy :D

były by jeszcze salmo pike ale szkoda było mi już kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.