Skocz do zawartości
tokarex pontony

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

a ja sobie kupilem taki oto namiocik ULTIMATE Attack z odpinana podloga :razz:

okazyjnie z allegro - nad woda gosciu go mial kilka razy - faktycznie po rozpakowaniu noweczka. rozlozylem go i jest swietny.dalem za niego 200 zl. nowka na allegro kosztuje 350 wiec mysle ze bylo warto.

a mzoe ktos z kolegow ma taki namiocik i podzieli sie opiniami czy dobrze zrobilem :razz:

niestety ograniczaly mnie finanse :cry:

a to taki opisik jak daje sprzedawca :razz:

Doskonały namiot karpiowy firmy Attack z grupy Ultimate.

Nowoczesna, solidna i sprawdzona konstrukcja, grube i wytrzymałe elastyczne pałąki sprawiają, że namiot ten doskonale sprawdza się w różnych warunkach pogodowych.

Odpinana podłoga, solidne zamki błyskawiczne, szybki montaż i demontaż to kolejne zalety tego produktu.

Dwa okna szczelnie zamykane chronią przed insektami oraz zapewniają doskonałą wentylację.

Namiot w oryginale jak na zdjęciu.

Wymiary rozłożonego namiotu: 220 x 270 x 150 cm.

Wymiary po złożeniu: 17 x 17 x 64 cm.

Waga 4kg.

Namiot posiada odpinaną podłogę co jest niezbędne na niektórych łowiskach !!! Solidne zamki błyskawiczne, szybki montaż i demontaż to kolejne zalety tego produktu.

post-4988-14544971915803_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daiwę infinity-Q 3-18, kilkanaście gum, parę błystek Dragona z serii: Viper i Carina, żyłki (Siglon premium 0,16 i Team Dragon flex, też 0,16), haczyki, pałki do troka i dwie pary okularów Jaxona :cool:, i dość ciekawe pudełko na przynęty, z którego same szufladki mogą służyć za samoistne pudełka. ...I koguty o barwie kanarkowej - nie wiem po co, ale jednak. :/

Niestety nie udało się opłacić karty, toteż jutro nie sprawdzę kija w praktyce, nie złapię przeziębienia.

PS. żyłkę flex otrzymałem gratis do wędziska. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homegeon, Jestem tego świadomy :) Miałem już do czynienia z TD. W porównaniu do pancernego powermesha są naprawdę kruche. W modelu 2,6 7-21 trzeba szczególnie uważać na jego czułą szczytówkę. Mam jednak wśród znajomych wielu posiadaczy TD i jeszcze żadnemu nie zdarzyła się żadna awaria. Obym nie był pierwszy :). Dzięki Homegeon,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi niestety poszedł nowy TD 5-18, zaraz na drugi dzień na gwarancje do sklepu wrócił :lol:

Pewnie ktoś w sklepie nim się z nim niezbyt dobrze obszedł i tak wyszło :sad:

zobaczymy co z tego wyjdzie bo dragon ponoć ma słaby serwis (wiele reklamacji odrzucają)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzuplenienie sprzętu na sezon 2009:

-kulki proteinowe TB truskawka i wanilia 18 mm,2 przypony karpiowe,waga Jaxon,3 opakowania haków na karpie TB,2 wkrćcane nasadki pod feeder,peleet - konopie TB,dipy TB truskawka ,wanilia,sprężynki ,rurki antysplątaniowe,kule wodne,2 swingery,2 Żyłki uniwersalne w tym spinningowe

Dragon

Team Dragon Ultra

0,30 ;] i jeszcze dip moidowy TB i dip konopie Jaxona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając z Magnolia Park we Wrocławiu (gdzie również odwiedziłem wędkowy) wstąpiłem do centrum wędkarskiego na Tęczowej. Chciałem się tylko rozejrzec za okoniówką. Oglądałem Colmica, Kongera. Poprosiłem o Team Dragona. Spodobał mi się najbardziej. Do tego kija pan doradził mi Daiwę Regal. Wróciłem do auta. Zapytałem czy tata miałby mi pożyczyc kase na wędkę. Wszedł ze mną do sklepu i kupiliśmy. Dodatkowo nabyłem:

- pudełko na przynęty Plano

- 15 paprochów w 5 kolorach

- 15 główek jigowych 2,5-4g

- ciężarki do troka 8g, 5 szt.

- żyłka 0,14mm Winner

- 3 obrotówki (2 DAM i wirek, 0-1)

no i oczywiście:

- Team Dragon 2,75m 1-7g

- Daiwa Regal 2000 XiA

Co sądzicie? Wybrałem ten zestaw głównie na okonia jeziorowego z brzegu (okazyjnie także rzeczny kleń, okoń - Nysa Kłodzka, Odra). Polecam ten sklep. Dobra obsługa i do końca stycznia 10% rabatu na cały sprzęt, od paprochów po kije.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a614fe75cda49ba3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8f402ced2aadb5d2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.