Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Co nowego kupiliscie...


Tomek_N

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Kilka woblerów bo Supersobi marudzi że stacjonarny jestem a tak to poduczy mnie ze spina :mrgreen:

Rurki antysplątaniowe, koszyczki w gramaturze 10 - 25g, haczyki i inna drobnica.

A tak BTW to mikołaj dał pod choinkę namiot quechua z przeznaczeniem na wędkarskie wyprawy :mrgreen:

Na "sucho" już go przetestowałem :wink: ciekawe jak będzie w praktyce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

namiot quechua

to raczej kurnik, albo legowisko dla kota :twisted::mrgreen:

mój NAMIOT ma 170 cm wysokości i ok 3m długości - to można namiotem nazwać!

W swoim nie schowasz nawet złożonego spinningu :evil:

ale fakt otwierasz go w 3 sekundy tylko, że

Na "sucho" już go przetestowałem :wink: ciekawe jak będzie w praktyce :roll:

"Przeznaczenie: dla turysty, poszukującego schronienia przed słońcem, wiatrem lub lekkim deszczem.\"

"szwy nie są uszczelnione: nie należy oczekiwać doskonałej nieprzemakalności"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk rozbawiłeś mnie tym linkiem hit cenowy=kit cenowy

ja za swój zapłaciłem 159zł! za 400 bym nie kupił, pisałem, że jest podobny nie identyczny, mojego już nie ma ... czyżby unikat?

Ale w jednym nie pobijesz namiotu kocur, w wadze.

gdyby przemnożyć wagę przez wielkość byłoby ciekawej, nie wiem ile waży mój - nie pamiętam i nie mam jak sprawdzić bo jestem poza domem, ale chyba coś ok 6 kg (ze szpilkami, śledziami itp), niestety mikro waga to i mikro rozmiar mega waga to mega rozmiar, w rękach go na dłuższe trasy nie noszę, a mój lanos go udźwignie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady ;) to nie sprzęt na długie zasiadki czy też noclegi :mrgreen: Do tego mam profesjonalny namiot a w sumie to 3 w różnych rozmiarach które dadzą radę z czego największy pomieści samochód :mrgreen:

Tego będę używał w razie lekkiego przelotnego deszczu itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich ja zakupiłem zastaw pływający łudkę 2.60 na 1.20 echosondę LOWRANCE X-125 Uchwyt JAXON do echosondy uniwersalny dwa aku żelowe 100ah i 7ah oraz Silnik Elektryczny Minn Kota Endura 40 i tu mam prośbę jeśli ktoś taki posiada potrzebuje instrukcje pl do niej bo kupiona w stanach dzięki i pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoowrotekShimano Saros 2500F

Super kreciol! Ile cie kosztowal ??

140 dolców.Miałem w ręku Shimano Stradic i Daiwa Tierra,ten wydawał się najlepszy z tych trzech,pomimo że za Stradica trzeba zapłacić 30 dolarów więcej.Jak go przetestuję nad wodą to napiszę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.