Skocz do zawartości
tokarex pontony

Automania :-)


stu6-60

Rekomendowane odpowiedzi

Damianxtx, pamiętaj że współwłasność ma też swoje minusy. Korzystasz ze zniżek np. wujka, ale w razie stłuczki spowodowanej przez Ciebie "dzielisz" się z wujkiem konsekwencjami typu utrata (zmniejszenie) zniżek.

Co do firm- sprawdź ofertę firmy UNIQA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 293
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

tomek1, właśnie w tym leży problem że jak coś to utrata zniżek. Co do firmy co dałeś to stanowczo mi ja odradzono jeżeli chodzi o początkującego kierowce. Są jeszcze dodatkowe jakieś zwyżki niż w przypadku innych firm dla młodych kierowców, akurat o ta firme sie dowiadywałem bo miał w niej poprzedni własciciel samochodu. W większych firmach typu link4 tez nie mam czego szukac. Musze znaleść coś w małych mniej znanych zeby zapłacić coś mniej gdyż składki są ogromne jak na moje obecne możliwość. Muszę sie streszczać bo samochodem na ryby wygodnie wreszcie można zabrać co potrzebne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ich ofertę i wypełniałem tak formularz co do wysokości składek tylko że nie było żadnych pól dotyczących zwyżek. Na pewno dowiem dokładniej z ich ofertą gdyż założenie konta też planowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że nie było żadnych pól dotyczących zwyżek.
A coś się tak tych zwyżek czepił :?::wink: wypełniasz pola o swoim wieku i ile lat posiadasz prawo jazdy to wystarczy. Nie bój już oni sobie krzywdy zrobić nie dadzą :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianxtx napisał/a:

siedzenie 5 godzin na komisji wojskowej mnie zniechęciło...

Jeszcze istnieje coś takiego ? :shock:

Istnieje, w porządku jest służba wojskowa jest komisja ale bo co ta cała szopka skoro armia zawodowa jest ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawostka motoryzacyjna :wink: . Samochody Opel V C, 1.8 sprzedawane "na wyspach" (podobno w Europie zachodniej rowniez) posiadaja zawor EGR, natomiast TE SAME auta (rocznik, silnik, itp.) nie maja tego "urzadzonka" :shock: .Ciekawe czy "reszta swiata" tez sprzedawala do kraju maksymalnie zubozone wersje :?::!: .

Pozdro-Radek.

Niestety brak zaworu EGR w Oplach przeznaczonych na polski rynek to zaleta. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A,propos "anglik", porownywalem ostatnio ceny aut w Holandii i "na wyspach".

I...ceny u "tulipow' ta jakies nieporozumienie :!: . Za Micra-e,rocznik 97,98, trzeba by dac okolo 2,5k EURO :!::!::!: . Takie samo auto (czasem lepsze ,bo importowane z Japonii),kosztuje w IRE 1,5K EURO. Nie sprawdzalem "reszty" kontynentu ale obawiam sie ,ze ceny jak u "serojadow". Ciezko to pojac ,skoro stopa zyciowa nizsza,zarobki mniejsze,to i ceny winne byc...odpowiednie :shock: .

Pozdro-Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Fajna Astra. Ładnie wygląda ten dyskretny tunning. Jeśli chodzi o sam wygląd to felgi mogłyby być odrobinę większe. Wygląd by poprawiły, ale jazdę pogorszyły;) Całość jest ładna i wydaje mi się że praktyczna więc graty wozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Astra. Ładnie wygląda ten dyskretny tunning. Jeśli chodzi o sam wygląd to felgi mogłyby być odrobinę większe. Wygląd by poprawiły, ale jazdę pogorszyły;) Całość jest ładna i wydaje mi się że praktyczna więc graty wozu.

większe ? felgi to RH16cali na 9j (9cali szerokie) plus dystanse 15mm więc koła są dość duże ... prześwit jest ponieważ auto ma normalne zawieszenie ze względu na to ,że dużo się poruszam a nie bawi mnie jazda taczką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESSOX, - to nowoczesne subaru to przysłowiowy "pryszcz na dupie" wobec tego auta i tego kierowcy ...... zobacz tylko z jakich to jest lat i kto prowadzi , dodam tylko że autko ma napęd na jedną oś a moc ...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna Astra. Ładnie wygląda ten dyskretny tunning. Jeśli chodzi o sam wygląd to felgi mogłyby być odrobinę większe. Wygląd by poprawiły, ale jazdę pogorszyły;) Całość jest ładna i wydaje mi się że praktyczna więc graty wozu.

większe ? felgi to RH16cali na 9j (9cali szerokie) plus dystanse 15mm więc koła są dość duże ... prześwit jest ponieważ auto ma normalne zawieszenie ze względu na to ,że dużo się poruszam a nie bawi mnie jazda taczką

Jeśli 16cali to rzeczywiście nie bardzo można coś więcej do astry wsadzić. Możliwe że ich wzór optycznie je zmniejsza, szczególnie na fot.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.