Skocz do zawartości
tokarex pontony

Straty wędkarskie.


Jarosław

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam plecionke i czasami zdarzy mi sie cos stracic ale tylko wtedy gdy rozegnie sie agrafka albo pusci węzeł. A tak to zawsze albo oczko od żyłki wyrwe z główki albo hak pęka lub sie rozgina :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 241
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość pater
Niedawno zrobiłem sobie samemu uwalniacz. Koszt to 5 zł (ciężarek ołowiany 100g + szprycha do roweru)):). Jak na razie uwolniłem 100% zaczepów (2 z dwóch) :mrgreen: .
a mógłbyś wrzucić foto Twojego uwalniacza??jestem ciekaw jak wygląda,może sam bym taki sobie zrobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj wyłowiłem własnej roboty koszyczek zanętowy stworzony z jakiejś plastikowej siatki z dnem od nie wiem, najprawdopodobniej jakiegoś durszlaka, albo sita... ma jakieś 7 cm średnicy i 25 cm długości i tak na oko to mógłby pomieścić sporą ilość zanęty, ale czy używał tego ktoś jako koszyczna zanętowego, czy jako "rakiety" do połowów karpiowych to nie wiem... duży kaliber... POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duży kaliber...

BIG GAME :twisted: Ja ostatnio przepiłem gdzieś 3 podpórki :oops: .

W tym roku po nocce poszedłem ze spinem brzegiem wisełki i w pewnym rzucie moj woblerek zawisł na drzewie. Nie było by to nadzwyczajnego, gdyby nie to że wobek wygrany na haczyku :sad: . Ale nie można go dostac, i dostrzec tez ciężko, więc może na mnie poczeka. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja złamałem szczytówkę jaxona -tele carp przy zacinaniu

uwaga ! :!::!: leszcza który miał 25 cm :wink::lol:

takie waleczne bydle było :mrgreen:

no ale co jaxon to jaxon :wink:

co do woblerów to z 10 szt wysi lub pływa w czarnej przemszy :wink::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warszawska praga 2004 rok ulica brzeska godzina 12:00 z zaparkowanego samochodu podbierak dwie siatki 2 krzesełka wędkarskie kompletnie wyposażona skrzynka wędnarska

w środku komplet blach spławików masa innych drobiazgów

około 5 kg zanenty

łączna strata około 300-400zł

no i oczywiście spławikii blachy na które zawsze brało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuu gawron_ziel jak by mi spompowali całą skrzynke ze zbieranymi pare lat woblerami i przynetami na które mi biorą to nie wiem co bym zrobił :cry: ale tak to jest jak się samochodu nie zamyka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochód był zamknięty niesety niektórych żeczy nieudało sie odkupić do dzisiaj

do tej sytuacji doszło przez nieporozumienie ojciec powiedział wyjmij wędki z samochodu wyjełem tylko wędki niewiedziałem że jadą na prage i samochód zostanie niepilnowany:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Karp mi zabrał wędke, a właściwie mojej żonie. Poza tym kiedyś jako dzieciak kupiłem za uzbierane kieszonkowe ładne wirówki. Nad Wisłokiem przechodzili wędkarze, ojciec z synem, bardzo miło pogadali, - po ich odejściu okazało się że moje pudełko jest puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oprócz standardowych podpórek, ciężarków, woblerków, gumek, itp drobnostek nic jak na razie nie zgubiłem ale byłem światkiem zniknięcia 4-5 wędek.

Jeziorko Spalona 6-7 lat temu, około 10 osób, imprezka nad jeziorkiem ostro zakraplana alkoholem przy okazji 4-5 wędek zarzuconych na sandałka :cool: - oczywiście zero brań (kołowrotki bez wolnej szpuli jakieś tam "no name" - jak i wędki) imprezka sie rozkręcała, oczywiście jak to młodzi :roll: przesadziliśmy z alkoholem wszyscy zasnęli

Rano było zdziwienie :shock: gdzie wędki :neutral: i dumanie kto miał pilnować wędek :?:

Do tej pory nie wiadomo czy wciągnęły je jakieś potwory do wody czy ktoś je po prostu ukradł, niby śladów nie było, podpórki lekko pokrzywione ale nie tak mocno

Nauczyło mnie to tego aby :oops: : 1) nie spać nad wodą 2) mieć kołowrotek z wolną szpulą 3) nie przesadzać z alkoholem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zlocie siedziałam sobie ze spinem na schodkach na falochronie.

Przy zarzucaniu blachy, korbka od kręcioła wpadła mi do wody, sturlała się betonem głęboko na dno. Było naprawdę za zimno, żeby po nią nurkować :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h

mi ukradły 2 małe knypki nawet nie wiem kiedy spina teleskopowego 240 cw do 35 g rękojeść pół korkowa dałem za niego 34 złote i nawet nie wiem kiedy się to stało ale najbardziej zabolał kręciołek który był pierwszy raz nad wodą kulałem na niego 2 miechy shimano katana 2500fa kurcze to zabolało a tak to znalałem kiedyś centralkę od sygnalizatora i 1 koszyczek od feedera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi kilka dni temu kombinerki wpadły do wody,ale były dobre do wyhaczania bo były wąskie i miały nóż nożyczki otwieracz itp itd szkoda szkoda. 2 dni temu moj brat lowi batem 5m jaxon branie zacina i splawik odplywa okazalo sie ze wylecial drut na koncu bata do ktorego byla przywiazana zylka, dopiero co zaczynalismy wedkowac, zaraz po tym patrze nie ma dowiazanej siatki na ryby w ktorej mielismy 2 male rybki na zywca okazalo sie ze się ona odwiązała rybki rzecz jasna uciekły ale siatke wyciągnąłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziś stała się rzecz straszna nie wiem czy to przeżyje >:>już dawno nie byłem na rybach a wiec cochasz chciałem popatrzeć sobie na swój sprzęci była tez inna okazja kupiłem parę dni temu super pudelka z biedronki:> w sam raz na gumy i woblery i jak już tak zacząłem to przekładać w pewnym momencie zobaczyłem ze brakuje dwóch dzieł sztuki, które mam od Romana jeden to kupiony na aukcji żuczek a 2 taka fajna larwa, która Roman dal mi w prezencie czasem bywaj u mnie dzieci sąsiadki i myślę o najgorszym, ale mowie mam nerwa jak mało, kiedy ale wierze ze Może się Jeszcze znajda gdzieś, jak by je ktoś widział to czeka nagroda:>:>:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek 307h
kupiłem parę dni temu super pudelka z biedronki:>

szotornik czy to były takie 3 pudełka 1 taka mini walizka z rączkom a 2 takie mniejsze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.