Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Pstrągi 2008


keri

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 192
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość wobler129
Ja długi czas robiłem to w tajemnicy :twisted:

No ja mniej więcej też - powiedziałem, że jedziemy za Międzyrzecz, a jedziemy dużo dalej i w inną stronę :lol: Tata prawie się skapnął i mówił, że z Świebodzina nie ma pociągu w stronę Międzyrzecza, a ja trochę pogadałem i potem zmieniłem temat i jest ok :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer napisał/a:

Ja długi czas robiłem to w tajemnicy :twisted:

No ja mniej więcej też - powiedziałem, że jedziemy za Międzyrzecz, a jedziemy dużo dalej i w inną stronę :lol: Tata prawie się skapnął i mówił, że z Świebodzina nie ma pociągu w stronę Międzyrzecza, a ja trochę pogadałem i potem zmieniłem temat i jest ok

Czego to się nie robi, aby wyprawa doszła do skutku. Ja jak miałem 15 lat, to pożyczyłem od taty trabanta, dał, bo bardzo sugestywnie Go przekonałem, że starszy kolega ma prawko i umie trampka prowadzić(biegi przy kierownicy) :roll: ... no i chyba na drugiej krzyżówce urwaliśmy tą gałke, i nad wodę dojechaliśmy na trzecim biegu, (40km.) bo innego nie było... ale było warto, bo szczupaki brały :cool:

tylko jak wracaliśmy to zabrakło nam paliwa (duże przepały jak się rusza z 3 )i musieliśmy pchać. No i wytłumaczyć tacie co się stało z biegami. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Właśnie dojechałem do domu - u mnie jeden 33cm oraz szczupak, który popłynął z wobkiem :cry: Łukasz dziś miał 0, jednak zawdzięczam mu mojego kropka. Najpierw dałem mu raczka Mann's - brązowy. Później Łukasz mówi, że nie potrzebuje go i że ja mogę sobie nim porzucać :wink: No to heja... pierwsza miejscówka - głęboka rynna - Łukasz mówi - łów, ja pójdę dalej i z tego "darowanego" miejsca padł pstrąg :mrgreen: Tata Łukasza dostał dwa potokowce :) Mój 33cm potok :)

020c55fb473acc59.jpg

a4ac4440e390cf15.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

Dokładnie powiedzieć nie mogę, powiem tylko, że to jedna z Lubuskich rzek :mrgreen:

A można wiedzieć skąd "sąsiad" pisze? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
wobler129, strasznie tajemniczy człowiek jesteś :?: Co rusz to zagadka.

bboobb niektórych rzeczy nie można mówić - "mowa jest srebrem, a milczenie złotem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wobler129

Rozumiem.... dobrych miejscowek czy tez ogolnie swoich "sekretow" tez nie mam w zwyczaju zdradzac na szerokim forum wiec luzik :wink:

Mieszkam w Zbaszyniu czyli blisko Ciebie a lowie na Obrze i Odrze i jeszcze kilku mniejszych okolicznych akwenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chodzilem do tutejszego LO :mrgreen:

Jakby co to mozemy sie umowic na rybki na Obre... ale jak woda opadnie...

Apropo Obry to jednego Ci zazdroszcze - kleni bo slyszalem ze w Trzcielu mozna je juz polowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
kleni bo slyszalem ze w Trzcielu mozna je juz polowic

Też dostałem taką wiadomość, ale to na rezerwacie - ścieżki są tam lepiej wydeptane niż na rzece mimo zakazu :roll: I tak bardzo ciężko teraz tam dojść - bez neoprenów będzie ciężko, gdyż na spodbiobuty jest jeszcze trochę za zimno :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.