Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie dzisiaj kompletna kalpa, 3 godz. biczowania wody w Wiśle, a efektem zerwany wobler, obrotówka i parę gum. Trudno może następnym razem :mrgreen:

Nad wodą nadspodziewanie dużo wędkarzy, ale nie zuważyłem aby ktoś coś wyciągnął w czasie mojego pobytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad wodą nadspodziewanie dużo wędkarzy, ale nie zuważyłem aby ktoś coś wyciągnął w czasie mojego pobytu

Czyli potwierdzają się moje obserwacje :???: Nie wiesz czasem czy jezioro jest zamarznięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się nastawi na leszcza z rosówką niestety nie może o tej porze wykluczyć brania miętusa. Jak był czas gdy go można było łapać nie bardzo chciał brać dlatego też napisałem, że może dopiero teraz gdy wiedzą, że raczej nic im nie grozi zaczęły żerowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek wnioskuję po godzinie wysłania posta z komunikatem że znowu zero, iż łowiłeś raczej już po ciemku. Ja też niestety nie mam czasu łowić w ciągu dnia a wieczorem wcale sandacze ostatnio się nie garną do żerowania. Mój znajomy tydzień temu znalazł czas we wczesne popołudnie i na grunt z małego karasie wyciągnął czwóreczkę. Myślę, że sandacze wolą już dzionek niż nockę, nad czym ubolewam bo renty jeszcze nie mam i daleko mi do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sandacze wolą już dzionek niż nockę, nad czym ubolewam bo renty jeszcze nie mam i daleko mi do niej.

Ten rok jest wszędzie słaby :???: Koledzy, którzy mają czas próbują też w dzień bez większych efektów. Sandacze trafiają się sporadycznie. Tylko pod koniec października był moment, że faktycznie brały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Dzisiaj pojade na sandacze , to zobacze czy u nas też przestały , chociaz tydzien temu zlowiono 2 po 75cm.

Raport zdam w niedziele bo wtedy przyjade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad na sandacze był bardzo "O W O C N Y "

Posiedzieliśmy do 22 i zwijanie do domu.

Tylko zastanawiam się czy napisać OWOCNY czy OWOCOWY - jedliśmy banany i jabłka same owoce , sandacze dopisywały szkoda że tylko w dyskusji i wspomnieniach z poprzednich lat :mrgreen::mrgreen:

Nad woda było 8 wędkujących wszyscy na ZERO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 1-wszy wypad od blisko miesiąca. Spinning. Tylko niezbędny ekwipunek i mp3-ka. Rybki nie brały - zero, ani puknięcia. Słoneczko świeciło i dość silnie wiało. Ogólnie było fajnie, nad wodą pustki. A w powietrzu tłok, masa różnego ptactwa i nie tylko, widziałem dwa "Sokoły" (oczywiście nie chodzi mi o te ptaki :wink: ) lecące nie więcej jak 30m nad ziemią. Fajna sprawa, tym bardziej że się interesuję trochę lotnictwem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak kolega wyżej spinning. Nad wodą tłok ( straszny :roll: ) oprucz łabędzia i garbusa(o nim później) nikt nie dotrzymywał mi i tacie towarzystwa.

Wracając do garbusa: Kilka dni temu Wisła "przybrała" i pozalewała stanowiska niektóre a, że jest tam dużo kryjówek, traw, i innych tym podobnych garbus ( 40 cm ) wpłynął w trawę, woda opadła ... a ona nie wydostała się z trawy... ( zaplątany strasznie!) i miałem spotkanie z rybą, ktorej nigdy tak dużej nie widziałem! Ale szkoda, że w takich okolicznościach :cry:

Nawet nie wiedziałem, że takie sztuki pływają w Wiśle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Nawet nie wiedziałem, że takie sztuki pływają w Wiśle :roll:

Na Wiśle jest z pewnością dużo garbusów po 50cm i może więcej... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad na rybki mało udany wczoraj było jeszcze ciepło dzis zimno i nie przyjemnie :???: Rybki nie dopisały, bez brania, ale byłem w zasadzie tylko wyprobowac swojego pierwszego hand mada, jak na pierwszego moze byc, to tyle pozytywow :neutral: A jak u was :?: u mnie na łowisku wedkarzy jak na lekarstwo, czyzby powodem tego sa nadchodzace swieta... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.