Skocz do zawartości
tokarex pontony

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

No i udało się wyskoczyć ze spinem nad Wisłę. Niestety rybki nie chciały współpracować, przez 2 godziny 0 pobić, u kilku gości próbujących w tym samym czasie kawałek dalej dokładnie to samo. Straciłem jedynie na zaczepach dwa kopytka z przyponami, no ale mówi się trudno. Jeżeli nie wypadnie nic nieprzewidzianego, jutro powtórka z rozrywki. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem jedynie na zaczepach dwa kopytka z przyponami

Nie były one białe? :lol:

Dzisiaj przekonałem się, że moja żyłka (0,22) jest diabelsko wytrzymała!

Ostatni rzut zwijam... i zaczep...Ale okazało się, że to gałąź na ok 6m z kopytkami(więcej niż u Wacka :lol: ) Ale urwał mi się hak-wolframka została z agrafką na wędce :cool::shock:

Nad wisłą od 14 do 17, 1 podbicie konkretne na fluo 7cm ale niestety nic wiecej :( No i odkrycie "kopalni" kopytek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj też niestety nic. Łowiłem od ok 18 do 21. Razem z kolegom łowiliśmy z myślą o miętusie i sandaczu. Jako przynęty używaliśmy malutkie żywczyki, trupki i rosówki. No ale nic nie pomagało i bez brania skończyliśmy dzisiejsze połowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wiedziec jakiej zyłki używasz :razz:

Zielonej :lol::lol:

A tak na poważnie to sprzedawca w FishingMarcie polecił mi taką żyłeczkę więc ja kupiłem i jest naprawde rewelacyjna! :smile:

9145852fcc14250f.jpg

Jak mi się uda zrobić ładne zdjęcie to pokażę jak się układa na szpuli :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest naprawde rewelacyjna! :smile:

Nie trzeba bylo wklejac fotki, wystarczyło podac nazwe, ale Wielkie Dzieki :cool:

Dobrze wiedziec, bo mam zamiar kupic zyłke Dragona ale do feedera. A jak sie sprawdzi to kupie tez do spinningu :mrgreen:

A teraz wracamy juz do tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad udany, tylko szczescia zabrakło, jedno mocne branie z gruntu na watrobke zaciete... plecionka sie poplatała i stracone :???:

Pozniej spinning na rzece i przypadkowy leszczyk za grzbiet od kumpla :roll:

Ale cieniutko ogolnie, u wszystkich wedkarzy.

I na co tu teraz polowac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzisiaj ryba wszędzie słabo brała. Ja miałem ochotę na smażonego okonia ale złowiłem 10 z czego tylko 4 takie co by się do tego nadały, więc wróciły z powrotem do wody.

Pogoda wyśmienita (dla Eskimosów). Silny wiatr, chwilowe zacinki śniegowe i ręce czerwone od tej gorączki :lol: Uwielbiam w takich chwilach gdy mam rwanie i trzeba od nowa robić wiązania zwłaszcza cienkiej plecionki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie nad rzeka :!:.Nie moglem sie doczekac "testu "WD-40 :smile:.Decyduje sie na lowisko "pod mostem'. Zawsze bylo tam sporo "zebaczy" odpada wiec dylemat czy aby tam sa ryby :!:.Martwa ploteczka(okolo 15cm),miekki stalowy(zielony)przypon uzbrojony w kotwiczke i haczyk.Calosc zmontowana jak do metody "z trokiem".No i oczywiscie "atraktor".Ile go "psiknac" :?:."Smaruje" rybke po dlugosci z jednej strony.Sprawdzam przy brzegu i...q...a na wodzie plama jak po zatonieciu Titanica :!::shock:.Trudno, raz nie zawsze.Zarzucam tak okolo na 1/3 szerokosci rzeki."Patyk' miedzy kamienie ,prawie w pion.Przez dobra 15min nic sie nie dzieje.Robie fotki i zastanawiam sie jak dlugo czekac aby sprawdzic przynete.Nagle,jest branie :!:.Szczytowka lekko nagina sie i drzy.Staja mi przed oczami odrzanskie sandacze.Zaciecie i jeeest :!:.Hamulec zaczyna brzeczec-jest dobrze :!: .Targniecie-q..a jest bardzo dobrze :!:.Wiem ze nie jest maly.Co ja gadam jest naprawde duzy :!:.Nagle luz :!: Az nie wierze ze sie spial :!:.Wyciagam zestaw i oczom nie wierze.Jest pusty :!:.Nie systemiku.Przeciez stalowy przypon(kamasan) mial dobre 18cm :!: .Jakim cudem siegnal do zylki :?:.Sprawdzam czy aby nie sparciala zylka. Nie mocna ze nie moge zerwac rekami.Czyzbym to dzis mial "randke' na ktora sie czeka tak dlugo :?::shock:.Pewne jest tylko ze WD-40 NAPEWNO nie odstrasza szczupakow :!:.Pozdro-Radek.

P.S. Od poniedzialku mam popoludniowki wiec bede chcial codziennie(choc na troszke) kontynuowac "chemiczna przygode".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stu6-60, czyli można powiedzieć, że WD-40 nie jest odstraszaczem a może tylko i wyłącznie przyciągnąć ryby :wink: Także kolejna część naszej teorii jest "opracowana"

W tym tygodniu wywiad nad soliną... więc nie będzie wędki przez weekend :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można powiedzieć, że WD-40 nie jest odstraszaczem a może tylko i wyłącznie przyciągnąć ryby :wink: Także kolejna część naszej teorii jest "opracowana"

Teraz tylko trzeba podwoić produkcję, bo wędkarze zaczną wykupować. Ciekawe tylko czy zmieni się klasa czystości wód, i czy komuś te ryby nie zaszkodzą. Ciekawe co na te rewelacje ochrona środowiska, będę tam jutro w sprawie studni głębinowej to się zapytam, czy na forum można coś takiego propagować :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.