Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Piękny szczupaczek i w dodatku z tych szerokich. Naprawdę ładny okaz.

Ja dzisiaj też byłem na rybach. Wielkich sukcesów nie było ale trafił się jeden też gruby w krzyżu szczupak tylko że o ok 30 cm krótszy od Twojego. Dodatkowo 1 okoń. W piątek miałem ryby na kolację więc dzisiejsze bez żalu wróciły do wody.

Dzisiejsza wyprawa była adresowana do okoni, a te dzisiaj u nas wcale nie brały. Dlatego zdziwko mnie chapło jak Romek tak ładne okazy uwiecznił w kadrze aparatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złowienie tego szczupaka to zabawna rzecz. Dnia 26 listopada 2006r ustanowiłem swój rekord. Jak widać minął prawie rok :)

Słuchająć niektórych tekstów, że ryb jest mało i dużych okazów nie ma, odechciewa mi sie wszystkiego. Gadaniem niczego nie zrobimy. Ja po prostu łowię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wobler129, ostatnio bywasz bezkrytyczny wobec siebie i czepiasz sie szczegolow u innych ;) Zapraszam na pierwsza strone listopadowego "Jak bylo na rybach?" W jednej z twoich relacji jest chyba jedna z najlepszych panierek jakie w tym roku zawitaly na forum (szczupak 3,06kg).

A Daniel, swietne ryby i swietna relacja. Czytalo sie super, tym bardziej ze bylo co ogladac :)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do opinii przedmówców. Zrobienie dobrego zdjęcia szamoczącej się rybie, szczególnie w taką pogodę jak dziś, gdy masz mokre a często brudne od śluzu ręce, które marzną na mrozie- to już jest wyczyn.

To że "złapała" parę liści na siebie- nie przesadzajmy. Jest to naturalna rzecz jesienią. Szczupak ładny, gratuluję :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo wyjęcie przynęty tak duzej rybie nie jest sprawa prosta. Rybki daniela wygladaja zdrowo i ladnie, a panierka w zasadzie nie rzuca sie w oczy (nawet nie zwrocilem uwagi). Szczerze to tez chetnie poszukalbym jakichs błędów, ale wynikaloby to tylko i wylacznie z myśliwskiej zazdrości :)

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli było to napisane w sensie humorystycznym to mnie tym uraziłeś. Na drugiej stronie znalazłem coś takiego:

A inaczej foto nie da się zrobić. No chyba że wolę mieć pocięte łapy bo nie jestem w stanie utrzymać szczupaka w rękach aż do zdjęcia bo się strasznie wyrywa.

Tym bardziej dziwi mnie to czemu znów powracasz do tego wątku. Twoją dzisiejszą wypowiedż mogę potraktować jako atak na moją osobę. Z resztą co ja będę się tłumaczył. Ta osiemdziesiątka wróciła do wody i to jest najważniejsze. Przynajmniej ma jakieś szanse na przeżycie.

Wszystkim jeszcze raz dzięki

A teraz kto był na rybach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

daniel zarzecki jak Cię uraziłem? Zażartowałem z tego - co do mnie mówili - ja mogłem się tak poczuć bo to nie były żarty :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ty z lodu łowisz ??

Mniejsze i średnie stawy w okolicy już pomarzły !!!!

Ten okres jest najgorszy - za cienki lodek do łowienia z lodu , a z brzegu się już nie bardzo da :evil:

Przeczyce miejscami mają 3 cm lodu :!: /oczywiście w zatoczkach i innych spokojnych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis chcialem sobie pospiningowac na malutkim stawie, gdzie duzo okonia i malego szczupaka . Przychodze a tu nie tyle co lód , ale staw mi zasypują !!!!!!

be0046fd86bc5a6dm.jpg

Kilkanascie minut stałem i poszłem na drugi staw, na szczescie ten cały , ale skuty lodem.

1b89042c29584187m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.