Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Jak dziś było na rybach ?


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 9,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja dziś łapałem 15min. na żywca, złapałem jednego szczupaczka takiego około 40cm. Tata łowił 3 godziny i miał dwa: 46cm. i 44cm. miał jeszcze dwa na haku ale poszły ... Wszystkie trafiły spowrotem do wody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś na Odrze w okolicy Urazu, 8 godzin moczenia kija: 2 krąpie i jedno branie na martwą rybke, skonczyło sie spięciem:( ale przynajmniej cisza, spokoj, w końcu nie zawsze musi się coś większego zawiesic, liczy się relaks:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką przyjemność (i okazję) przedstawić Wam mojego tatę- równie zwariowanego na punkcie drapieżników jak ja. :cool::lol: To on zaraził mnie nieuleczalną chorobą zwaną wędkarstwem. Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć ze złowionym wczoraj sumem 130 cm. Przynęta żywa płotka, metoda gruntowa.

Branie nastąpiło blisko brzegu około godziny 20. Pech chciał, że sum wziął na najlżejszą gruntówkę przygotowaną na sandacza. Sprzęt spisał się jednak nadspodziewanie dobrze i po około 20 minutach walki sum znalazł się w podbieraku. Woda przy brzegu ma w tym miejscu ok 10 cm głębokości, więc musiałem wleźć do wody za kostki żeby go podebrać, ale wszystko skończyło się dobrze- czego efekt możecie zobaczyć poniżej :wink:

dscn1979jb7.jpg

dscn1982fh1.jpg

dscn1976gx6.jpg

dscn1983eu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sobotę z rańca byliśmy na Odrze okolice miejscowości Uraz - potem przed tamą na Wałach - efekt wyprawy (na trzech) to kilka leszczy - w tym mój największy 60 cm (ten na fotce - złowiony ok 9.00 na Urazie) + kilka krąpi i kleń taki koło 35 cm - spiningiści mieli bolki i kilka sandałów.

lech_uraz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny sum !!!!!!

Gratulacje.

Pozdrów Tomku tatę.

Ale ładny sum!!!! Wielkie gratulacje!!!
Czapki z głów Gratulacje
I to jest rybaaa - TOMEK1 - Gratulacje i kłaniaj się Tacie
tomek1, pogratuluj tacie pięknego suma - wspaniała ryba.

Gratulacje przekazane :wink: Jak będę u taty otworzę mu tego posta i sam sobie zobaczy, że swoją rybką poprawił wam humor :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja wybrałem się nad Wisłę ze swoim nowym sprzętem spinningowym. Ponieważ to pierwszy raz więc nie spodziewałem się efektów i też tak było. Starciłęm jednego twistera na drzewie :lol::lol::oops: bo sam go tam wrzuciłem. Oraz rippera na zaczepie w rzece. Na pocieszenie wyłowiłem innego rippera :lol: więc sumarycznie staraciłem dwie przynęty a zyskałem jedną. Oj ale widzę że sporo nauki jeszcze przedemną z tym spinnem - co mnie podkusiło? Tak ładnie na feeder sobie łowiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy ładnie ubarwiony szczupak 65 cm. Metoda gruntowa, żywa płotka. Cieszy tym bardziej, że poprzedniego dnia dwa razy zrobiły mnie w konia i zdjęły rybkę z haka. Wczoraj wyciągnąłem wnioski (dłuższy przypon, kotwiczka zamiast haka)- branie czekam 5 sekund, zacięcie i siedzi. :cool:

dscn1998mx7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.