Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wybór miejsca na III Zlot Społeczności haczyk.pl


P

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 636
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
to co mozee nikt z was nie jedzie na ryby zeby pochlac ze znajomymi...

Co za bystrość umysłu...

No wyobraź sobie, że na ryby jeździmy po to, żeby łowić, a nie się nachlać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość srex3

wedki sie zarzuca , jak dzwoni sygnalizator to sie idzie i ot cala filozofia. A pare glembszych nie przeszkadza w lowieniu. A nie , lepiej plakac ze w polsce ryb nie ma i nie biora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedki sie zarzuca , jak dzwoni sygnalizator to sie idzie i ot cala filozofia.
... zasmuciłeś mnie.. tyle delikatnie ci powiem... nie dlatego ze piszesz o spożywaniu alkoholu podczas wędkowania, ale dlaetego ze piszesz o nim tak jak by przysłowiowe " zachlanie mordy" było nieoddzewną częścią wędkarstwa.. nie ma nic złego w wypiciu z kumplem na rybach piwka czy kieliszka przy pogawędkach na rybach( o ile wiek pozwala), ale pisanie o sposobie wędkowania jaki ty proponujesz czyli zarzucić wędki, postawić na sygnalizatory i chlać wódę z kumplami, myślę że przez wielu na tym forum jest nie do zaakceptowania.. i miej jeszcze jedno na uwadze!!! Są wśród nas haczykowcy którzy maja po 14- 15 lat.. czy chcesz o ile oczywiście jesteś starszy zarówno wiekiem jak i wędkarskim stażem, ale też dojrzałością, taką wizję wędkarstwa w nich zaszczepiać i promować.?? pytanie pozostawiam tobie...

ps: wyraziłem się naprawdę najdelikatniej jak mogłem, mam nadzieje ze ukierowując cię w dalszym wypowiadaniu sie na na haczyku...trochę taktu kolego.. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle, to może napisałbyś moze skąd jesteś i w jakim jesteś wieku? Miłoby było wiedzieć z kim się w ogóle rozmawia.
O wiek kolegę prosiłem już wcześniej ale jak widać bez efektów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO MASZ PECHA LIFE IS BRUTAL!

jak masz jakies wonty to na pw prosze chetnie odpowiem.

Słuchaj kolego- jeżeli jesteś zwykłym internetowym trolem, to daruj sobie zabieranie głosu na forum.

Jeżeli faktycznie chcesz wziąć udział w zlocie (w co wątpię :roll: ) to po pierwsze przedstaw się czymś więcej niż nickiem i niemądrymi wypowiedziami.

I na koniec- jeden człowiek nie zepsuje nam zlotu i radości przygotowań do niego- moja w tym głowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość srex3
Ja chyba śnię -to jakaś tragi -farsa w wydaniu tego jegomościa trzeba mieć tupet aby pisać takie bzdury, nawet na pewno nikt nie jest w stanie zepsuć Naszego spotkania tym bardziej taki trol.

dobry dziadek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogu.

I Tobie Tomek za interwencję :D

Cały dzień odreagowywałam w plenerze, łowiąc rybki (z marnym wynikiem, ale coś tam było ;) ), zbierając jagody i szukając kurek (kurki się pochowały)

Tak myślałam, że sprawa będzie wieczorem załatwiona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy prymitywami nie ma co się przejmować bo oni i tak nie rozumieją co sie do nich mówi/pisze. Nie warto zawracać sobie głowy Srexem za 26dni zlot i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam info, że na wysokości Ściborza, kłusownicy stawiają siatki. Dwóch złapali 11 lipca zeszłego roku, tak napisane w zeszłorocznym artykule. Mam nadzieję, że następnych też wyłapują...

Łupem kłusowników padło ok. 60 kg ryb, głównie leszcz, płoć, ale również sandacz, boleń, okoń. Ryby zostały przekazane rybackiemu użytkownikowi wody.

Także te ryby pewnie tam są. :)

tu też coś o jeziorze:

http://wedkuje.pl/pokaz.php?pokaz=lowisko&id_news=1187&szukaj=

Więc chyba zbiornik w rodzaju Poraja - leszczowo-sandaczowy.

Madi miała z teścia powyciągać informacje już dawno :twisted:

A w ogóle to coś P nam zniknął....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety muszę zrezygnować z obecności na zlocie z pewnych powodów o których nie warto pisać :???:

Przepraszam wszystkich za zamieszanie, które wywołałem :oops:

Na szczęście taką decyzją nie komplikuję nikomu sytuacji.(przynajmniej tak mi się wydaje)

I teraz pytanie do Was-jak rozwiązać kwestię rezerwacji?

Bo może znajdzie się jeszcze ktoś chętny i szkoda by było żebym ją odwołał, tracąc w ten sposób domek na zlocie, tym bardziej że pewnie nie ma już możliwości odzyskania zaliczki.

Co o tym myślicie?

Jeszcze raz wszystkich przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej że pewnie nie ma już możliwości odzyskania zaliczki.

Szkoda że rezygnujesz-a co do rezerwacji myślę że rzeczywiście zaliczka przepadnie a w związku z tym nie ma sensu jej odwoływać, może jeszcze ktoś się zdecyduje a wówczas jest szansa że się jakoś dogadacie.

Co się łowi w tym Otmuchowie i jak?

Ciężkawo idzie mi wywiad z tymi co tam siedzą na okrągło ale jeszcze się nie poddaję i coś na dniach będę więcej wiedział, miałem mieć mapki batymetryczne ale też bardzo niechętnie do tego podchodzi właściciel, jest jeszcze szansa na namiary na GPS, ale nie wiem czy ktoś z nas będzie tym urządzeniem dysponował. Ogólnie jest to zbiornik typowo sandaczowy, jest ładny leszcz i płoć są też karpie, nie wiem jak to wygląda od naszej strony ale pewnie z samego brzegu bez wywózki nie bardzo można liczyć na grubą rybę zwłaszcza sandałka, zobaczymy co mi poradzą tubylcy i wtedy można będzie coś więcej kombinować :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pewnie z samego brzegu bez wywózki nie bardzo można liczyć na grubą rybę zwłaszcza sandałka

Może w nocy podejdą pod brzeg :)

Niestety muszę zrezygnować z obecności na zlocie z pewnych powodów o których nie warto pisać :???:

Szkoda :(

A z zaliczka to jak pisze Roman. Poczekaj, może ktoś się znajdzie, a wtedy odzyskasz kasę. :)

Szkoda raz jeszcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tomek1 z Olą i córą (dwa miejsca noclegowe)- przyjazd 14 po południu-wyjazd 17 po południu. Pierwszy domek -zaliczka wpłacona

2. Trini i Mozambikanin (dwa miejsca noclegowe)- przyjazd 14 koło południa -wyjazd 17 po południu. Drugi domek -zaliczka wpłacona

3. Lary z żoną i córą (dwa miejsca noclegowe)Przyjazd najprawdopodobniej 15go póżnym popołudniem Trzeci domek -zaliczka wpłacona

4. Tomik z Magdą. (dwa miejsca) Przyjazd 14 popołudnie - wieczór, wyjazd w południe 17' Czwarty domek -zaliczka wpłacona

5. Roman Gawlas przyjazd 15 rano-wyjazd 17 po południu. Piąty domek -zaliczka wpłacona

6. Madi Piąty domek -zaliczka wpłacona

7. Kagiva z Klaudią i synkiem (dwa miejsca noclegowe) przyjazd 14ego szósty domek zaliczka wpłacona

8. Gregorek z żoną i synkiem (2 miejsca noclegowe) przyjazd 14 lub 15 wyjazd 17 siódmy domek zaliczka wpłacona

9. WOLNE!!! - co do zaliczki, proszę się porozumieć z kolegą "Ja" ósmy domek -zaliczka wpłacona

10. Pio z kobitką - przyjazd wieczorem 14 lub rano 15 wyjazd 17 dziewiąty domek zaliczka wpłacona

11. Andi - pole namiotowe

Jeden domek wolny, i pozostaje do dyspozycji pole namiotowe.

Adres internetowy ośrodka: http://www.owfregata.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mamy zabierać jakąś zanętę no i robactwo

Zanętę zabieram, ale robactwa będę szukać juz na miejscu, bo mi podróży nie wytrzyma...

A co tak ucichło w ogóle? ;)

Nikt się nie cieszy? :P

A gdzie Andi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.