Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Wybór miejsca na III Zlot Społeczności haczyk.pl


P

Rekomendowane odpowiedzi

O jedno bardzo proszę...dużo wcześniej dać znać gdzie, co i jak. Jeżeli będę się z Wami wybierał to do woj. dolnośl.(?) mam 300 km ... tak więc muszę to zaplanować dużo wcześniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 636
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Wiem wiem. Tylko wydaje mi sie że Otmuchów jest bardziej ciekawym zbiornikiem. Wszyscy mogą być zadowoleni bo jest i coś dla gruntowców, spławikowców, spiningowców no i muszkarzy. Tak mi sie wydaje ale oczywiście żyjemy w demokratycznym kraju a więc musi być głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wnikliwym rozpoznaniu tematu w necie też tak uważam, że Otmuchów może być lepszy. Jednakże żeby nie robić zamętu popraw w głosowaniu, że koło Nysy, bo potem sie porobią rozbieżności, a tak będziemy wiedzieć na czym stoimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, który zbiornik lepszy osobiście się nie wypowiem. Aczkolwiek grono znajomych moich jak i mojego teścia częściej odwiedza właśnie Nyskie, u nas bardziej znane jako Głębinów, mimo iż jest dalej położone od Otmuchowskiego :wink:

To jest tylko taka mała wzmianka, jak wybierzecie zobaczymy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa zbiorniki są niemalże o jednakowym rybostanie czyli dominuje leszcz i sandacz, aczkolwiek nie są odosobnione połowy ładnych karpi,płoci i jeszcze mógłbym wiele wymieniać.

Jeśli chodzi o bazę noclegową to na pewno góruje Głębinów ale jest też bardziej okupowany przez leżakująco-kąpiących się toteż z wędkarskim majdanem i tak trzeba się przenosić do spokojniejszych zatok, Otmuchów jest więcej nastawiony wędkarsko czyli jest wiele łatwiej zabezpieczyć pływadła i miejsca dla DS i grunt bo to dominuje są ciekawsze i bez tłumów plażujących tak że decyzja dosyć trudna, ale mimo wszystko oba zasługują na odwiedzenie i łowienie na nich.Ja optował bym za Otmuchowem, jeszcze spróbuję połapać trochę namiarów na ciekawsze i tańsze noclegownie z wypożyczalniami łodzi, i oczywiście kiedy należy najpóźniej rezerwować noclegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięgnąlem porady u kumpla, który pochodzi z Nysy, wspomniał mi o dwóch ciekawych miejscach na jeziorze nyskim.

Są to ujście Nysy od strony wsi Wójcice, gdzie zbiornik jest dośc ciekawie ukształtowany - na foto zaznaczone kolorem czerwonym, oraz okolice ujscia Białej jakiejś tam (nie pamiętam)... zaznaczone kolorem zielonym.

Z tego co wspomnial w wioskach dookoła jeziora mozna wynajmować kwatery, jednak z tego co on się orientuje to wypożyczalnia łodzi jest tylko od strony plaży głównej w okolicy miejscowości Skorochów - madi mysle, że na Tobie - jako najbliżej mieszkającej i mającej kontakt z miejscowymi wędkarzami, będę polegać w sprawie skontrolowania poprawności tych wiadomosci - mogłbym Cię o to prosić w imieniu forumowiczów???

c6bd85a4f343e03bm.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi mysle, że na Tobie - jako najbliżej mieszkającej i mającej kontakt z miejscowymi wędkarzami, będę polegać w sprawie skontrolowania poprawności tych wiadomosci - mogłbym Cię o to prosić w imieniu forumowiczów???

Jasne, postaram się wycisnąć jak najwięcej informacji ze "starych wyjadaczy" :lol:

Ogólnie rzez biorąc już pisałam wcześniej, o miejscówkach, które patbaj zaznaczyłeś na czerwono, są to okolice Kałkowa, dalej jeszcze południowa strona zbiornika - najbardziej preferowane przez mojego teścia. Wiadomo są gusta i guściki.

Spokojnie zrobię wywiad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale uwzględnijcie i możliwości wypożyczenia łodzi zeby nie jeździć pół dnia aby coś pożyczyć lub nie bo nie będzie, jeszcze nie dostałem konkretnych namiarów na rybaczówkę nad Otmuchowem ale w tym tygodniu myślę że będzie :wink: i podzwonię i popytam co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzwonię i popytam co i jak.

Świetny pomysł :wink:

Zobaczymy co mi da się wyłuskać z cennych informacji.

Bardziej liczę na wędkarzy i kilku zaufanych znajomych, myślę, że kobiecie powiedzą ciut więcej niż komuś innemu :roll::lol:

Coś głosowanie słabo idzie, mam nadzieję, że nie jest to związane z frekwencją na zlocie :evil:

Kochani wybierać, wybierać bo później nie będzie na to czasu :!:

I żeby potem nie było: z braku laku.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Coś głosowanie słabo idzie, mam nadzieję, że nie jest to związane z frekwencją na zlocie :evil:

Ja czekam... :mrgreen: Sam nie wiem na co :lol: Chyba na więcej propozycji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że kobiecie powiedzą ciut więcej niż komuś innemu

Co to to napewno. W końcu "gdzie diabeł nie może, tam babę pośle". :mrgreen::mrgreen:

Święta prawda, a co do wędkarzy w moich stronach to jest tak: przybywam na łowisko, wzrokiem szukają mężczyzny, które pewnie ma kartę wędkarską i podąża za mną na wybrane miejsce, padają uwagi gdzie czyj zestaw leży z obawą, że wszystko poplączę, następnie przez jakieś dobre 2 godziny bacznie obserwują jak i gdzie rzucam, jak zakładam robaki itd. :lol:

Niby się przyzwyczają do mojej obecności, ale i tak pewnie myślą, że nie jestem dla nich żadnym "zagrożeniem" :roll: więc i sporo informacji już zdobyłam :twisted: Druga sprawa, jaki mężczyzna odmówi kobiecie...

Ja czekam... :mrgreen: Sam nie wiem na co :lol: Chyba na więcej propozycji :wink:

Eee no to proponuj, aktywnie wybieramy i głosujemy, nie ma co się chować. Jeśli znasz jakiś zbiornik godny uwagi lub o nim słyszałeś - pisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.