Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Super Madi tak trzymaj-cieszę się ogromnie na spotkanie z Tobą.

Miło mi bardzo :mrgreen:

ale żebyście widzieli wczoraj moją facjatę, jak się rozmówiliśmy w domu na temat mojego wyjazdu do Wrocka :lol:

Mam nadzieję, że wypali :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madi, ja tez sie bardzo cieszę jeśli bedziesz:)) :mrgreen: temat sie rozkreca i moze jeszcze ktos sie dołączy..myślę ze Romek z Mańkiem cos wykombinuja jesli chodzi o miejsce bo znaja wszystko na wylot.. :wink::wink: ale podstawa to temin..czy 15- 16 grudzien wszystkim odpowiada??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi a jak u Ciebie ze znajomością Wrocka, pytam bo nie wiem czy dasz radę dotrzeć w rejon mostu milenijnego, bo miasto jest tak rozryte że stali mieszkańcy się gubią w objazdach, jeśli zajdzie taka potrzeba wyjadę gdzieś w pobliże trasy z Kłodzka i jakoś się domuwimy , co o tym myślisz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madi a jak u Ciebie ze znajomością Wrocka, pytam bo nie wiem czy dasz radę dotrzeć w rejon mostu milenijnego, bo miasto jest tak rozryte że stali mieszkańcy się gubią w objazdach, jeśli zajdzie taka potrzeba wyjadę gdzieś w pobliże trasy z Kłodzka i jakoś się domuwimy , co o tym myślisz :?:

Ze znajomością Wrocka to jest tak: najczęściej odwiedzana ulica to Komandorska, gdzie studiowałam; poza tym trochę wycieczek było ale to dawno temu, więc też za bardzo nie pamiętam, tym bardziej, że Wrocław odkąd pamiętam zawsze był rozkopany i co chwilę powstające nowe objazdy źle wpływały na rozeznanie w terenie :roll::lol:

No ale po tym co widzę na zumi, to od Komandorskiej nie jest tak daleko więc chyba trafię :wink: W razie czego jeszcze mamy czas, zawsze możemy jeszcze pewne sprawy poustalać.

W każdym razie bardzo dziękuję za propozycję pomocy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to jak wiedziesz na obwodnice śródmiejską to tylko prosto przed siebie i do Milenijnego zawsze dojedziesz.

Na razie studiuję trasę dojazdową, mam do wyboru dwie możliwości:

- pojechać w stronę uczelni znajomą trasą i niestety nadrobić kawałek, potem wskoczyć na Piłsudskiego i walić prosto przed siebie

- albo dokładnie przestudiować trasę i lecieć po najmniejszej linii oporu, tylko się cholercia boję kolejnych remontów dróg na mojej drodze :???:

Mam jeszcze czas wiec opcja nr 2 wchodzi w rachubę :wink:

No w końcu będę jechać do Was Panowie prawie 100km aby tylko lub aż uściskać Wasze dłonie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, potem wskoczyć na Piłsudskiego i walić prosto przed siebie
nie wiem madi, czy nie bedzie tak dla Ciebie najprosciej..skoro wiesz jak dojechac na Piłsudskiego to juz z tamtąd nie bedzie problemu..
No w końcu będę jechać do Was Panowie prawie 100km aby tylko lub aż uściskać Wasze dłonie :mrgreen:
i to mi sie podoba :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu będę jechać do Was Panowie prawie 100km aby tylko lub aż uściskać Wasze dłonie
To już masz u nas wielki "szacun" :shock: .Po za tym napewno wjeżdzasz od Bielan więc Karkonowską i Powstaniców śląskich do Halera a Halera to obwodnica śrudmiejska ,gorzej martwie się o trase Nowa Ruda Ząbkowice o tej porze drogi troche śniegiem podsypane ,raz gnałem do Nowej rudy z zleceniem u młynarza [chyba] wiosną no nie powiem trasa prawie tak jak Radków -Kudowa :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu będę jechać do Was Panowie prawie 100km aby tylko lub aż uściskać Wasze dłonie

To już masz u nas wielki "szacun" :shock:

Aj tam od razu szacun, po prostu chcę Was w końcu poznać :wink:

gorzej martwie się o trase Nowa Ruda Ząbkowice o tej porze drogi troche śniegiem podsypane

Dokładnie tak, kiedyś wracaliśmy z Wrocka 8 godzin samochodem :shock::shock::shock: wojsko i policja wkroczyli do akcji bo pozakopywały się pługi :roll: To było chyba 2 lub 3 lata temu, a sam korek zaczął się zaledwie kilka km za Bielanami a kończył się uwaga! w połowie drogi Bardo - Kłodzko; powiem więcej przygoda była świetna, ja się nie martwiłam - dzieciaczek u teściów, za to chłopa musiałam uspokajać :lol: Wariatka jestem :twisted:

Co do trasy to i tak lepsza niż przez górki na Bielawę, tam to już w ogóle zimą hardcore :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
mam nadzieje ze sie nic nie zmieniło.
Wydaje mi się że już się pozmieniało ,[patrz pogoda] ale ja narazie nie odpuszczam .

Jak dla mnie pogoda nie ma znaczenia, no chyba, że mi totalnie zasypie drogi i jedyna możliwość dotarcia do Wrocka to powietrze.... tu wtedy odpadam nigdy w życiu nie wlezę do samolotu :evil:

Co do spotkania jeżeli byłaby możliwość umówienia się w niedzielę byłoby super, no jeśli nikomu akurat nie pasuje to się jakoś postaram zorganizować na sobotę. A czy to będzie 8-9 czy 15-16 to mi już, że tak powiem lotto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie- dla mnie jest obojętne w jaki to będzie dzień, ale myślę że dla płci pięknej warto się dostosować do Jej potrzeb

Nie no jestem w szoku, bardzo mi miło. Jednak chcę zaznaczyć, nie chcę nikomu nic narzucać absolutnie, jedynie tylko napomknęłam, że niedziela jest akurat najlepszym dla dniem, w którym mogę uciec z domu :wink::lol: Jeśli nie będzie pasowało Wam moi drodzy Panowie, dołożę wszelkich starań aby dotrzeć do Wrocka w sobotę :grin:

proponuję niedzielę 9.12- co Wy na to :?::?:

Ja się ustosunkuję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby zapał minoł :?::?:
rośnie Romku nie maleje :lol:

Zapał pełną gębą, jakże by inaczej :mrgreen:

W tym tygodniu samochód wyrusza na trzepaki, coś się dzieje dziwnego znosi go w jedną stronę, poza tym szumi, jak to twierdzi moja brzydsza połowa łożyska do wymiany :mad:

Stawiam chłopa pod murem - kierunek warsztat i nie ma, że boli. Mam nadzieję, że jest to problem do rozwiązania na czasie i niezbyt kosztowny. Oby okazała się to być pierdółka.

Odezwę się jak tylko będzie coś wiadomo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.