Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wiesz już jak dojechać we Wrocku na most M.

Tak wiem, trasę studiuję już od kilku dni :mrgreen:

Zobaczymy w praktyce :wink: Myślę, że będzie dobrze, trasa nie jest skomplikowana, oby tylko żadnych objazdów nie było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi podam swój :grin:

No to ja zaraz wysyłam priva :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

No no no, jak to wyjdzie to będę dzielić celę z Andrzejem Samsonem, ja podziękuję :lol::lol::lol:

wejdż sobie na strone ZDiK Wroclaw i wszystko wiesz

Z tego co widzę, a chyba dobrze widzę to na mojej drodze nie będzie żadnych przeszkód :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że wszyscy zwarci i gotowi

Ja tak, z chęcią już bym wskoczyła w samochód :mrgreen:

Rozumiem, że na miejscu zjawią się

pio

roman gawlas

maniek

jeux

i ja madi

Troszku mało nas, pewnie reszta haczykowców robi porządki świąteczne :???::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129
Troszku mało nas, pewnie reszta haczykowców robi porządki świąteczne :???::wink:

Albo nie mają jak dojechać :wink: Kurcze, a mogłem rowerem ale nie pomyślałem :oops::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj przeyzlem chwile grozy!!!!! :neutral::neutral::shock: caly dzien sie zbieralem po żywca na jutro i tak sie zbieralem ze pod sklepem bylem o 15..no ale sobie mysle sklep do 16 zywca zawsze do oporu maja..ja patrze a tam kartka na drzwiach- sklep otwarty do 14 a jutro wogóle- no zwaliło mnie z nóg!!! przez drzwi widze ktos sie krząta po sklepie wiec dobijam sie do drzwi gestami pokazujac ze ja tylko zywca chce a pan z obsłógi wskazuje mi reką na puste akwaria i bezradnie wzrusza ramionami!!!! i juz przed oczami mialem wizje jutrzejszego dnia kiedy wszyscy łowią a ja im pieke tylko kielbaski...Paniczny telefon do Mańka co robic :roll::???: Czary mary i :mrgreen: pięć minut pozniej maniek oddzwania i mówi ze załatwił dla mnie zywca..normalnie kamien z serca!!! JESZCZE RAZ MAŃKU DZIEKI!!!! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U też mnie nie obyło się bez chwili paniki :lol:

We wszystkich sklepach nie ma ani węgla ani brykietów, tak mnie mój chłopina oświecił :mad: a jak pytał przy kasach to patrzyli jak na wariata albo i gorzej :lol:

Teraz właśnie ja wróciłam z zakupów, opału ani widu ani słychu, jak pytałam ogólnie jeden wielki śmiech :lol: dobrze, że wszystkie babeczki to moje znajome, więc ubłagałam żeby zrobiły porządek na magazynie i mam całe 2,5 kg :mrgreen:

Jutro rządzimy :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebnie się denerwowałaś ja pisałem że "wungel tyż mom " :lol: :lol:

Ale ja jestem fujara :oops:

Madi węgiel też jest

Pisałeś czarno na białym, a ja sierota odczytałam: madi węgiel też weź....

szokkk3.gif

Będzie na zapas :lol: Ale faktycznie jak kupowałam najpierw kiełbasę na grilla też był ubaw, co tam węgiel nie całe 6 zeta, ale miny tych wszystkich babeczek bezcenne :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż dodać - spotkania z wami haczykowcami BEZACENNE!!!!! :mrgreen::mrgreen: a jeszcze przyjdzie dzień ze połowimy solidnie :lol::lol:

roman gawlas, bryloczek ( pięknie wymalowany ręcznie robiony wobler) zamątowany i wyglada jak by był stworzony do moich kluczy - dzięki :mrgreen::mrgreen:

madi, super ze przyjechałaś!!!!! :mrgreen:

a ja na koniec pomęczyłem mańka jak zrobic rurke antysplątaninową z patyczka na baloniki reklamowe, i jak zamienić ołów na kamienie otoczaki :mrgreen:

PS: fajnie jest na tym Dolnym Śląsku :lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż dodać - spotkania z wami haczykowcami BEZACENNE!!!!! :mrgreen: :mrgreen: a jeszcze przyjdzie dzień ze połowimy solidnie :lol: :lol:

Bezcenne to prawda, gęba mi się wczoraj nie zamykała :lol: A następnym razem to połowimy konkretnie, zrobimy prawdziwe ognicho :mrgreen:

madi, super ze przyjechałaś!!!!! :mrgreen:

Oj żeby do Was przyjechać stawałam na głowie od dłuższego czasu, mimo wielu przeszkód udało się, cholera ta niedziela była the best :!:

a ja na koniec pomęczyłem mańka jak zrobic rurke antysplątaninową z patyczka na baloniki reklamowe, i jak zamienić ołów na kamienie otoczaki :mrgreen:

Hmmm tego pewnie się nie dowiem dopóki nie przyjadę, co? A propos wiem o co chodzi z tą szaroburą wodą, ale i tak nie powiem maniek dotrzymał słowa wyjaśnił wszystko nad wodą :wink:

Jeszcze raz wielkie dzięki Panowie na mile spędzony czas w tak świetnym gronie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

No to widzę, że było ciekawie :cry:

Kurcze, a mogłem rowerem ale nie pomyślałem :oops::mrgreen:

No i nie dojechałem, a już wyjeżdżałem w myślach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ,podziękowania dla wszystkich co przybyli ,a wszczególności dla naszego rodzynka -słoneczka Madi kurcze jestem pod wrażeniem [jeszcze :mrgreen: ]że chciało się tobie"gonić"tyle kilosów.Myśle ,że w pszyszłym roku troche zmienimy nasze spotkania co zresztą już Roman napomknął ,ale nie chce nic wyprzedzać.Teraz male sprostowania ,bo pamięć bywa zawodna ,

Mam nadzieję, że wypróbujemy rzekę w okolicy Przyłęku, o której mówił maniek
Madi chodziło mi o miejscowość Lawica ale to tylko formalność,Roman a ten dopływ co wspominałem to Bystrzyca Duszcznicka ,niemniej na wiosne pisze się równiesz z tobą na kropka ,jak się wybierasz,w te okolice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak ,podziękowania dla wszystkich co przybyli ,a wszczególności dla naszego rodzynka -słoneczka Madi kurcze jestem pod wrażeniem [jeszcze :mrgreen: ]że chciało się tobie"gonić"tyle kilosów.

maniek ja wariat jestem, jeszcze się przekonasz :mrgreen: poza tym to było moje marzenie od dawna, poznać choć kilka osób z grona haczykowców. Zawzięłam się teraz, choć okoliczności nie były sprzyjające, ale dopięłam swego z tego się najbardziej cieszę :wink:

Madi chodziło mi o miejscowość Lawica ale to tylko formalność,Roman a ten dopływ co wspominałem to Bystrzyca Duszcznicka ,niemniej na wiosne pisze się równiesz z tobą na kropka ,jak się wybierasz,w te okolice.

Jeśli Ławica ta przed Kłodzkiem (chyba o niej mowa) od północy czyli na trasie Wrocek - Kłodzko to tak, tym bardziej, że mówiliśmy o tej samej rzece. W przyszłym roku opłacam własną kartę, w tym górskie a spróbujcie mi tylko nie przyjechać to będziecie zwracać koszty :lol::lol::lol:

Tak czy inaczej, śmiem sądzić, że na wiosnę jesteśmy umówieni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.