Skocz do zawartości
tokarex pontony

Dolnośląska umawialnia na wspólne wędkowanie


maniek

Rekomendowane odpowiedzi

brodzimy czy brzegi są dostępne i można atakować z brzegu???

No chyba nie, ten odcinek nie za bardzo się do tego nadaje, ale jeśli chcesz i lubisz mieć portki i to co w portkach mokre to czemu nie :lol:

a tak poważnie większość tej wody nie nadaje się do brodzenia bo jest dosyć głęboko i nie widać po czym się idzie są piaszczyste przykosy urywające się natychmiast w głębokie doły i trochę niebezpiecznie.

Wszyscy Panowie zgodnie stwierdzili, że ryba jest tam "przetrzebiona" :???:

Jak wszędzie :lol: ale dla nas coś tam pływa :lol: i damy radę, nie będzie tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wszyscy Panowie zgodnie stwierdzili, że ryba jest tam "przetrzebiona" :???:

Jak wszędzie :lol: ale dla nas coś tam pływa :lol: i damy radę, nie będzie tak źle.

Taaak dla nas na pewno znajdą się medalowe sztuki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy ma ktoś wolne miejsce w aucie? :wink:

Nie będę Ci robił nadzieji ale ja na dzisiaj mam już komplet- co może jeszcze ulec zmianie nie wiem jak z Dominikiem ale pewnie nie odpuści tego spotkania-chyba że jeszcze został patbaj ale nie wiem skąd on będzie jechał.

W każdym razie jak ktoś odemnie wypadnie to masz miejsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Ci robił nadzieji ale ja na dzisiaj mam już komplet- co może jeszcze ulec zmianie nie wiem jak z Dominikiem ale pewnie nie odpuści tego spotkania-chyba że jeszcze został patbaj ale nie wiem skąd on będzie jechał.

W każdym razie jak ktoś ode mnie wypadnie to masz miejsce :wink:

Takich odpowiedzi to miło posłuchać (poczytać) jak dla mnie (oczywiście na +). Więc czekam na jakieś inne propozycje :wink: Mam nadzieję że ktoś się zgłosi :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze został patbaj ale nie wiem skąd on będzie jechał

więc tak, na dzień dzisiejszy jest mi obojetne czy pojadę z Kątów na Kłodzko, czy też dzień wcześniej pojadę do Paczkowa i na następny dzień z Paczkowa do celu (choć wtedy jadę ok 30 min.), jeszcze się nie określiłem, ale jak jest ktoś chętny z Wrocka i okolic to dogadamy się na pewno.

Pamietajcie o jednym 30 MARCA PRZESTAWIAMY CZAS Z 2 NA 3, wię spimy krócej, a i nad wodą będzie ciemniej tzn. o godz 6 będzie na dworze tak jak o godz. 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie o jednym 30 MARCA PRZESTAWIAMY CZAS Z 2 NA 3, wię spimy krócej, a i nad wodą będzie ciemniej tzn. o godz 6 będzie na dworze tak jak o godz. 5

Słuszna uwaga- a całkiem o tym zapomniałem :lol: myślę że spotkamy się o godz. 7,30 a na pewno poczekamy na siebie, zresztą proponuję wymienić się na pw telefonami coby był kontakt w razie........odpukać :wink: Ja się wcinam a co na to gospodarz-yni terenu :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietajcie o jednym 30 MARCA PRZESTAWIAMY CZAS Z 2 NA 3, wię spimy krócej, a i nad wodą będzie ciemniej tzn. o godz 6 będzie na dworze tak jak o godz. 5

Jakoś to przeboleję :mrgreen::wink:

myślę że spotkamy się o godz. 7,30 a na pewno poczekamy na siebie

Jak dla mnie może być, w końcu mam najbliżej :twisted:

Mam nadzieję, że wszystkim pasuje, no chyba, że ktoś musi ciut dłużej pospać :wink:

zresztą proponuję wymienić się na pw telefonami coby był kontakt w razie........odpukać :wink:

Bardzo słuszna uwaga, wymiana numerami fonów powinna się odbyć.

Ja się wcinam a co na to gospodarz-yni terenu :?::mrgreen:

Jakie tam "się wcinam" :roll::wink:

romanie gawlas toż jesteś głównym prowodyrem akcji zlotowej, wiec w samym sobie w pełni zgadzam się z Twoimi ideami :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romanie gawlas toż jesteś głównym prowodyrem akcji zlotowej, wiec w samym sobie w pełni zgadzam się z Twoimi ideami

To super że tak myślisz i że się zgadzamy :wink::grin:

No jako kulturowa mniejszość płci to chyba innego wyboru nie mam.

Żartuję oczywiście :mrgreen:

Zostało jeszcze 2 i pół tygodnia, oby szybko zleciało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
spotkania zostało już niewiele dni a coś zapał ucichł :?:

Właśnie zauważyłam, że ruch w temacie jakoś opadł.....

Natomiast temat spotkania Ślązaków wciąż gorący i nabiera werwy, a u nas co..... hej Panowie zimy się boicie?

jak przygotowania do big-game :mrgreen:

U mnie pełną gębą :twisted: Wszystko praktycznie gotowe, zostało mi jedynie obciąć moje śliczne paznokcie i odśnieżyć drogę :lol:

Oj sypie, sypie i sypie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sypie, sypie i sypie :evil:

Nie będzie tak źle- w niedzielę będzie upał bez kitu :mrgreen:

Też jestem takiej myśli, niby zapowiadają 8 na +, ale pewnie rtęć dobije na termometrze do minimum 17 stopni ....

Madi na trzy osoby możesz liczyć na pewno-więcej :?:

No ja mam nadzieję, że nasza lista obecności nie będzie zbyt skromna. Wsumie mozna już zacząć tworzyć :wink:

Natomiast temat spotkania Ślązaków wciąż gorący i nabiera werwy
Eeee, pogadają i zobaczysz że po kościach się rozejdzie :lol::wink:

Taaaaa tylko, że Oni się szykują na wspólne czytanie, a my na łowienie :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieedytuję poprzedniego postu by się rzucało w oczy :wink:

Lista obecności spotkania nad rz. Ścinawką 30 marca br

1. maniek

2. roman gwalas

3. padbaj

4. galuch

5. pio

5 ja znaczy madi

Co tak cienko :evil::?::evil::?:

Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam :wink:

Proszę o potwierdzanie, a kolejnych haczykowców będących na spotkaniu o kopiowanie i dopisanie się do listy. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do spotkania zostało już niewiele dni a coś zapał ucichł
nic z tych rzeczy:)) zapał rośnie .. wlasnie wroiłem z rodzinnych stron i poprostu nie było czasu na internet.. ale zapał jest i rośnie:))
Proszę o potwierdzanie,
potwierdzam :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuję jasno podzielić role dotyczące zabrania półproduktów do przygotowania jedzonka, żeby nie było ze każdy weźmie chleb a np. herbaty zabraknie. Podział w sensie kto bierze cos na ciepło do przyządzenia kto inne rzeczy czy po prostu każdy dba o siebie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak, po wstępnych analizach z romanem gawlas sprawa wygląda następująco - zabieram ze sobą: tacki aluminiowe, papierowe, sztućce, kubki, węgiel, butlę, czajnik i wodę na wrzątek, herbatę zwykłą i owocową, kawę, cukier i śmietankę. Jakieś przyprawy pewnie też. Więc pozostaje wg uznania chabanina na grilla i pieczywo, dla "pasażerów" niskoprocentowy napój z pianką np. Coca Cola i ciepłe majtki, bo jak śnieg nie zejdzie to zmarzniecie :lol::lol::lol:

Grilla zapewne zabierze ze sobą roman gawlas, pewnie jeszcze potwierdzi :mrgreen:

No i co komu jeszcze w łapy wpadnie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu taka mała prognoza pogody:

niedziela (30.03.2008)

--------------------------------------------------------------------------------

godz. temp. ciśn. wiatr zjawiska 4:00 3 st. 980 hPa 4 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

7:00 3 st. 980 hPa 3 m/s Pochmurno, okresami przejaśnienia

10:00 7 st. 979 hPa 3 m/s Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

13:00 10 st. 975 hPa 5 m/s Pochmurno, okresami przejaśnienia

16:00 6 st. 973 hPa 4 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

19:00 5 st. 972 hPa 6 m/s Pochmurno, słabe opady deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec ja zabiore pare porcji karkówki zeszklonej miodem .... :razz:

jakieś pieczywo, napój bezalkoholowy i herbatki trochę,

butle gazową z palnikiem tez zabiorę (tak dla bezpieczeństwa)

i pewnie jak skojarze czego jeszcze nie napisalęm to również wrzucę do bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.