Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szczupaki 2008


tomik

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
@koyot graty, obys jeszce złowił troche szczupoli, bo coś na forum nędza w tej kategorii.. :wink:

będzie i to dużo :wink:

dopracowałem techniki gumowo-kogutowe i specjalizuje sie w szczupakach i sandaczach, a okresowo dorszach - wyprawa kutrem we Władysławowie na 70-100m głebokości to extra przygoda POLECAM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzisiaj dwa szczupaki-58 i 65cm.(na zdjęciu) na rzece złapane na obrotówki a trzeci "wlazł" w zaczep i spiął się.Od wczoraj ochłodzenie i zimna noc więc po dzisiejszym dniu można stwierdzić że na Obrze zaczął się sezon na zimnolubnego drapieżnika :twisted: Ps.sorrki za jakość fotki a druga zupełne nie wyszła :roll:

dcae59d36d5edd46m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnego złudzenia doznałeś ale fotka do najlepszych nie należy...Nie chciałem męczyć ryby ani taplać w błocie na brzegu bo już ktoś czynił mi kiedyś uwagi z tego powodu.

Ps.gratuluję szczupłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć panowie... ja ostatnio złowiłem aż 3 szczupłe... łącznie długie tak jak wasz jeden ( no może parę cm więcej ) Koledze niewiele większy uciął blaszkę ( tak to jest jak się szuka okonków, a w pobliżu tyle pistolecików ;d ). W ten weekend zmieniamy miejscóweczkę i mam nadzieję, że będzie się czym chwalić.

Tak więc do usłyszenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo jakby w naszej Wiśle mijały się dwie takie metrówki to jeden musiałby wychodzić na brzeg

Tomek dokładnie tak ja piszesz :lol: Inna sprawa, że na Goczałkowickim pewnie takowe są, ale jak je dostać z brzegu przy niemożności korzystania z czegoś do pływania :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - u mnie na jeziorku na blacie już stoją. Na głębokości 2-4m :smile: Widziałem już 3x trójki i parę dwójek :wink: I mojemu nauczycielowi po około 15 minutach pod kładką wypięła się metrówka :shock: Straszny widok - wypompowanie na powierzchnie, pokazuje się cały i nagle do dna i... :cool:

Także na jeziorku powinny już ładnie gryźć - u mnie są bardzo wypasione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.