Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zanęty firmowe - który producent zanęt najlepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość tom3hs
Startujac w zawodach zawsze stosowalem i bede stosowac zanety Marcela!

Nie jest tak ze ktos kupi 3,4 rodzaje zanety wymiesza do kupy i bedzie miec efekty,do tego trzeba czasu ,duzo czasu by dobrac odpowiednie rodzaje zanet do siebie!Ja do tego dochodzilem niecale 2 lata i teraz moge powiedziec ze bylo warto!

Kiedy byly dobre zanety Sensas-a,teraz uwazam ze zeszly ponizej kreski,dla mnie przeszly do historii!

nie trać nadziei zanęty Snsasa były dobre i będą zależy od łowiska na wszystkie nie polecam Marcela oraz Marcel też zjechał z jakości jak każdy gdy wchodzi firma daje z siebie wszystko by wyrobić renomę a potem po kosztach daje i się już tak nie przykłada raz bardziej jest to widoczne raz mniej pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 9 months later...

Dziś sprawdziłem zanętę hpb eldorado leszcz piernik na początku po otwarciu i wsypaniu zanęty suchej do wiadra okazało się że nie pachnie zbyt przyjemnie i już odechciało mi się wyjazdu ale z braku zajęcia pojechałem na rybki i okazało się że rybki mają inne zdanie o niej w zanętę weszły ładne płocie leszcze do zanęty dodałem robaków i kuku zmieniam zanętę z dragona na eldorado hpb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i najlepszy ale cenowo drogi a mieszkając praktycznie nad jeziorem i spędzając nad nim większośc wolnego czasu wyrzucać tyle kasy co chwila to przesada a nęcenie typowo ziarnem niema sensu bo jeziorko blisko miasta i w weekendy miejsca pozajmowane a tak tania zanęta z ziarnem daje efekty bardzo dobre bez długoterminowego nęcenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy kto ile ma pieniędzy. Nie oszukujmy się do rekreacyjnego nęcenia nie jest nam potrzebny nie wiadomo jaki Sensas, wystarczy jakiś Traper czy coś w tym stylu. Natomiast podczas zawodów już nie jest tak kolorowo i nie niestety najczęściej aby coś osiągnąć trzeba zainwestować spore pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niema "cudnej" zanęty. Na każdym łowisku będzie się sprawdzało coś innego. Dla przykładu raz kup traper raz gutka i zobacz na co będziesz miał efekty. Trening czyni mistrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja obecnie stosuję zanęty Stila, długo używałem Trapera ale obecnie jestem bardzo zawiedziony tymi zanętami. Zanęta Stila po namoczeniu i przesianiu przez sito jest sypka, łatwo się z niej lepi kule, szybko opuszcza koszyczek, po wrzuceniu do wody ładnie się smuży w postaci słupa (testowałem na płyciźnie), natomiast z Trapera robi się klucha, po przesianiu przez sito konsystencja mielonego a po odpadnięciu tego na dno tworzy się jedna wielka ciapa, do tego słabiej pachnie i jest u mnie droższa. Łowię rekreacyjnie, więc nie stosuję dużo dodatków: kukurydza, cięte rosówki, pinka, konopie, czasem jakiś atraktor w proszku - w zależności od tego, co mam.

Bardzo fajne efekty miałem rok temu stosując zanętę piernikową na leszcza. Może nie łowiłem kolosów, ale rybki często brały, interesowała też liny.

Niestety nie znalazłem jeszcze w okolicy zanęt Dragona, tez bym chętnie wypróbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.