Skocz do zawartości
tokarex pontony

Zanęty firmowe - który producent zanęt najlepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hmm no to trapera w takim razie Sekret,Specjal,gold series a co do reszty firm czekam na inne opinie :):cool:

No to może ja powiem cos o Dragonie. Lipiec -sierpien 2007 z wielkim powodzeniem stosowałem połączenie Dragon Aroma lin karas karmel z lin karas xxl. Oczywiscie z duza iloscia cietego czerwonego. Leszcze i liny wariowały. Powiem tylko ze nie jestem fanem stosowania zanet w duzych workach np 3 kg. Na takiej paczce xxl zepslulem sobie cala nocke. Moze to przypadek, ale teraz zawsze kupuje opakowania dragona 0,8 kg.

Bardzo pozytywnie oceniam tez zanete Lorpio extra lin karas. To opakowanie 1,9kg, ale zawsze pieknie pachnaca zaneta i rownie skuteczna na linka.

W tym sezonie siegne po Sensas Tanches (na lina): cena wysoka, ale chce sprawdzic czy warto za te pieniadze oraz Catch Marcela van den Eynde. Jak skuteczne sa te zanety u mnie opisze po wakacjach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm czyli dodac tez lorpio extra i dragona arome.Co do aromy to wczesniej juz myslalem nad nim,musze tez przetestowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

wypowiem sie tylko na temat zanet dragona bo je stosuje.

u mnie zaneta dziala troche odwrotnie niz u was :wink:

na zanete dragona karpiową łowiłem ładne sztuki karasia, leszcza i ploci

natomiast na zanete leszczową dragona - karpie.

przyneta to glownie bialy , cerwony robak + kukurydza z puchy (czasem o smaku truskawkowym )

brak bran wystepowal kiedy dodawalem do zanety czosnku (chyba go nie lubią). :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze najlepszym :wink: w co nie watpie, lecz nie na moja kieszen :) wiec ta zaneta odpada i szukam szczescia u innych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bardzo lubię trofeum, już drugi rok mam spory zapas ich atraktorów, teraz wyszły zanęty :)

Rok temu w kwietniu zamówiłam sobie przez internet od nich trochę, i wystarczyło na dłuuugo - w tym roku udało mi się na targach w Poznaniu zdobyć kilka paczek :)

Polecam, bo nie śmierdzą chemią, jak dla mnie porównywalne są z Marcelem, pod względem skuteczności, za to cena zdecydowanie zachęcajaca :lol:

Jeśli ktoś ma ochotę zdobyć taki atraktor - zapraszam do kliknięcia w zielony link w mojej sygnaturce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanęty B.Bruda są stosunkowo skuteczne na wodach gdzie ja łowię, ale nie powiem żeby wyniki były oszałamiające.

Lecz jak się je "dopieści" to są naprawde warte swojej ceny! I mogę je polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1#

HEj chyba jeszcze nikt nie wspomniał o sensanie najlepsze szczerze polecam

oj mylisz się... zależy od wody

2#

a urzywał moze ktoś już dżokersa jest bardzo skuteczny gdy oczywiście odpowiednio sie go poda mi sie sprawdził

tak ale temat jest a zanętach a nie o robaczkach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjeło mi mowę

Słuchaj, u mnie naprawdę się Trofeum sprawdza, na równi z Marcelem :) Aczkolwiek, nie mają wszystkiego co ma marcel.

Na pewno to zależy też od innych czynników i tego, że dodaję jeszcze inne rzeczy, ale ja sobie bardzo chwalę, zwłaszcza cenowo.

Masz inne doświadczenia?

Jeden lubi to, inny tamto :) A jak się sprawdza, to czemu o tym nie powiedzieć? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się sprawdza, to czemu o tym nie powiedzieć? :roll:

Toż to święta racja :wink:

W tym tygodniu mam ochotę spróbować Lorpio, bo slyszałem o nim wiele przychylnych opinii. Tylko za bardzo nie wiem którego. Może polecilibyście coś na rzekę, głebokości ok 2-3m i o uciągu 1-2g? Ryby które przeważają to płoc, leszcz, karaś, i ukleja :neutral: a raczej uklejki. Liczę na Waszą pomoc :wink:

Ostatnim nabytkiem był Traper na wody stojące na karpiowate, dopieszczony płatkami, konopiami, i atraktorem(całość była słona) i wyniki były zadowalające, lecz zastanawiam się czy może być coś lepszego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj mylisz się... zależy od wody

to wiadomo że nie ale wyżej wymienione tez napewno sie nie sprawdzają na wszystkicvh wodach

tak ale temat jest a zanętach a nie o robaczkach

a czy robaki nie moga służyc do necenia a w szczegulnosci jokers odpowiednio podany z ziemia może ściągnąc piekne rybki i zatrzymac je na długo w łowisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.