Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zanęty firmowe - który producent zanęt najlepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Traper Leszcz i Płoć - miałem.

Płoć musiałem wzbogacić pokaźną ilością konopi, słaba zanęta, jakoś mi się niepodoba,

Leszcz nie lepszy.

Ja na Trapera nie łowię, polecam Stil.

Tańsze (Extra, to taki najlepszy z tańszych 4zł) i na moim łowisku efektywniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja zauważyłem że ten traper coś lipa...ogólnie zielony zwykły traper (płoc, leszcz, lin i karaś) Nie wiem jak inne serie trapera np. Sekret, Specja, itp. Ten Still jest dobrze dostępny w sklepach? Mam jeszcze prośbę do wędkarzy którzy znają dobrą i z grubą granulacją zanętę na leszcza albo ogólnie denną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrą i z grubą granulacją zanętę na leszcza albo ogólnie denną

Ja znam :mrgreen: .

Stil HPB Duży Karp, Lin, Karaś.

Żółta, miodowa, grubofrakcyjna zanęta (nawet wafle w niej są).

Polecam.

Co do dostępności, u mnie jest ale zato niemam

B.Bruda.
.

Trzeba pytać, sprzedawcy mogą przywieść z hurtowni.

Ja się w Stila zaopatruję w bricomarche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lin,te tanie to sa raczej bazy do samodzilnego wzbogacenia pod jakas rybe.

kurde damian takiej odpowiedzi od kogoś chciałem usłyszeć, bo ten traper to już mi spokoju nie dawał długo (jakiś syfiasty jest). Więc trzeba zmienić zupełnie zanętę :> Jak wygląda cenowo ten brud i jaką dokładnie zanętę bruda wybrać na leszcza, płoć, lina i feeder? ja akurat nie mam talentu do tworzenia własnych zanęt, więc chyba naprawdę muszę zacząć kupować coś droższego i atrakcyjniejszego. Dzięki warszawa, widzę że wiele ludzi chwali tego Stila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B.Bruda to sa zanety hyba firmy boland, karp wanilia lub miód, karasiowo-linowa widzialem ostatnio to inne pewnie tez sa, nie sa najtansze, hyba 2,5kg/12zl ostatnio uzywalem czesciej Lorencowskich bo ww. akurat braklo i jakies nieznane mi dotad "starfish" podobniez na karpie - taki owocowy zapach - calkiem niezla choc niedbale zmielona, duze bryly herbatnika i cale fistaszki(bez skorupek :mrgreen: ) ale 9zl za 3kg to niejest zle, poko co na dzikiej wodzie lowilem ploc/wzdregi i linek weszedl wiec oceniam pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21 Starfish wg. mnie robi dobre zanęty, szczególnie mi przypadła do gustu leszczowa(są dwa rodzaje żółta i czerwona) oraz uniwersalna. Do tego dawałem zawsze jakieś dodatki i atraktor i wyniki były bardzo dobre... :razz:

U ciebie nie ma problemu z jej dostępnością?? Bo u mnie od dłuższego czasu jej nie sprowadzają, a szkoda :mad:

Co do zanęt B. Bruda nie jest to może jakaś rewelacja ale najgorsze też raczej nie są...

Mam teraz z tej firmy zanętę Karp Wanilia(mieszam ją z Turbo Marcela ale nie daję jej za dużo) i jest ok.. sprawdza się dobrze na lescze :grin:

bo ten traper to już mi spokoju nie dawał długo (jakiś syfiasty jest). Więc trzeba zmienić zupełnie zanętę

Uważam że zanęty trapera to po prostu chłam, często zdarzało się że w paczce lądowały jakieś folie i nie zmielone grube frakcje...

Efektów też nie miałem za dobrych :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian21 Starfish wg. mnie robi dobre zanęty,
dzięki za info.
U ciebie nie ma problemu z jej dostępnością?? Bo u mnie od dłuższego czasu jej nie sprowadzają, a szkoda :mad:
dotąd się z nią jeszcze nie spotkałem, ale myśle że zaczną je regularnie sprowadzać
Co do zanęt B. Bruda nie jest to może jakaś rewelacja ale najgorsze też raczej nie są...

Mam teraz z tej firmy zanętę Karp Wanilia(mieszam ją z Turbo Marcela ale nie daję jej za dużo) i jest ok.. sprawdza się dobrze na lescze :grin:

wanilia czy miód jest bardzo uniwersalnym zapachem, dobzre sie komponuje i raczej nie gryzie z większością zapachów dlatego sie nie dziwie ze przerobiles ja pod leszcze ;) za to jest zawsze pachnąca i świeżutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starfish miałem to kilka razy jak dla mnie porażka z tą zanęta. Nie wiem czemu narzekacie na tego tarpera ta z serii sekret przypada rybą do gustu przynajmniej u mnie na niektórych wodach.Ogólnie to muszę coś nowego wypróbowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vasyl

Dzis z ciekawosci kupilem zanety Profess i powiem ZENADA.

90% to zmiksowane przeterminowane produkty spozywcze wszelkiego rodzaju - znalazlem nawet duze gumiaczki a'a Haribo!!!

Zaneta po rozrobieniu bardzo slabo sie wiazala ze soba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

A ja z czystym sumieniem poleciłbym ci zanęty BOGUSŁAWA BRUDA. Zarówno do łowienia codziennego(wersja tańsza) :razz: jak również serię zawodniczą(naturalnie wersja droższa aczkolwiek w porównaniu do innych zawodniczych zanęt naprawdę w przystępnnej cenie). W szczególności sprawdza się czarna płoć oczywiście z kilkoma dodatkami, w którą z powodzeniem wchodzą naprawdę różnego rodzaju gatunki ryb a mi sprawdzała się i sprawdza do dziś zarówno na wodach stojących jak i płynących. Z tego co widzę nie jest ona jeszcze chba zbyt powszechna może nie weszędzie jeszcze dotarła ale naprawde warto jej poszukać i na niej poekspermentowac :lol: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Również polecam Sekreta Trapera wszystkie rodzaje (poza czerwoną ręce barwi jak cholera)

troche droższe są świetne Gut-Mix GMS oraz Trapery Gold Series.Z tańszych Gutkiewicze są przyzwoite oraz Sil J.Lesniwolski szczególnie płociowa o sm.Czekolady oraz leszcz marcepanowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starfish seria special two, big carp , Traper - sorry wg. mnie porażka bułka tarta z atraktorem zapachowym , ew. seria gold (ok 10zł za kg ) no i oczywiście Sensass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie rodzaje (poza czerwoną ręce barwi jak cholera)
a co powiesz na "czarny leszcz" B.Bruda? rzeczywiście czarny - chyba 25% pyłu węglowego(swoją drogą trzeba mieć głowę do interesów) tam jest, lekko tłustawa. tak, idealnie przywiera do skóry.

po mieszaniu łapy jakbyś przekopał gołymi rękami pół cmentarza(proponuję gdzieś zaszyć się na resztę dnia), jako zanęta zła nie jest - choć nie łowiłem leszczy :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startujac w zawodach zawsze stosowalem i bede stosowac zanety Marcela!

Nie jest tak ze ktos kupi 3,4 rodzaje zanety wymiesza do kupy i bedzie miec efekty,do tego trzeba czasu ,duzo czasu by dobrac odpowiednie rodzaje zanet do siebie!Ja do tego dochodzilem niecale 2 lata i teraz moge powiedziec ze bylo warto!

Kiedy byly dobre zanety Sensas-a,teraz uwazam ze zeszly ponizej kreski,dla mnie przeszly do historii!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.