Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zanęty firmowe - który producent zanęt najlepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...

Mam pytanko:) używał już ktoś zanęt dragon nature?? skutkują one ??? i czy w tym okresie będą dobre na karpia??ponieważ mam zamiar ustawić się na nockę której celem jest karp i węgorz:) z wędkarskim pozdrowieniem;) :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką zanętę polecacie na środkową Wisłę? - łowienie z gruntu - DS, docelowo - leszcz, płoć, karp (w tym sazan) i "czepidła" typu kleń, krąp.

Jutro wybieram się do sklepu i muszę zrobić zaopatrzenie, a widzę że zawodowcy tutaj doradzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
czy traper feeder czerwony jest dobra zaneta Na zawody

Nie :twisted:

U mnie zanęty trapera kiepsko się spisują przy rekreacyjnym łapaniu, a co dopiero na zawodach....

Polecam na zawody gruntowe zanętę marcela Gold Pro Bream :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zanęty trapera kiepsko się spisują przy rekreacyjnym łapaniu, a co dopiero na zawodach....

Polecam na zawody gruntowe zanętę marcela Gold Pro Bream :wink:

To jeszcze napisz jaka jest różnica w cenie- żeby porównanie było pełne :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gold Pro Bream :wink:

Nie wszyscy mają tak zasobny portfel :lol:

jaka jest różnica w cenie
GP bream kosztuje 14 zł/kg. Ale jak już polecać takie zanęty, to bardziej mi się sprawdził sensas 3000, różnica 4 zł jest nieznaczna już na takich zanętach(jak ktoś może dać za zanęte 14 to może też dać 18 :lol: ), do tego bremix SS za 13 zł i zanęta gotowa :lol:

A tak poważnie to sam na zawodach używam trapera zawodniczego+dodatki MVDE, wychodzi przystępnie, a wyniki są naprawdę dobre na wiśle :wink:

Jeśli już mówimy o zanętach Gold Pro Bram, to nie sztuka kupić zanętę... sztuka dobrać do nich odpowiednie dodatki i atraktory :wink: . Jeśli chodzi jeszcze o tą zanętę, to dobrze jest ją namoczyć dzień przed zawodami, żeby dobrze się nawilżyła i słabo pracowała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zanęty trapera kiepsko się spisują przy rekreacyjnym łapaniu

A u mnie wręcz przeciwnie, dodając do uniwersalnego trapera melasę i siekane rosówki mam całkiem przyzwoite wyniki w połowach leszczy i w dodatku na "łódzkich" wodach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mniej więcej tyle co dwie 3 kilowe paczki trapera. :lol: I tej informacji brakowało w porównaniu :mrgreen::wink:

Wiem że jeśli ktoś nie ma kasy to na pewno wybierze trapera albo jakąś inną tańszą zanętę...

Ale ja jak się wybieram na zawody to wolę wybrać zanętę sprawdzonego producenta :smile:

Swoją drogą na zawody niezła jest zanęta Sensas 3000 Bremes(z dodatkiem Super Bremix)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem niedawno kilka paczek GS do testow i powiem ze bez fajerwerkow u mnie o wiele lepiej sprawdza sie zaneta Dragona Magnum ktora jest 2x tansza :wink: Pozatym po przesianiu golda przez sito zostalo pelno jakis smieci : folie, papierki itp. :???:

Reasumujac zostaje przy Dragonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przesianiu golda przez sito zostalo pelno jakis smieci : folie, papierki itp

U mnie to jest na porzadku dziennym-i traper(obojetnie czy zawodniczy czy zwykły), czy brud.. ogólnie jest to ta niższa półka, więc wybaczamy :lol::lol: .

U mnie gold sprawdza się dosyć dobrze, więc ja pozostaje przy papierkach i foliach ;)

Na dragonach powiem szczerze nigdy nie łowiłem, ale dla mnie podstawowymi zanetami są: traper i Brud, a od święta MVDE :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Chciałbym się dowiedziec o skutecznośc zanęty Jaxon Select Płoc i czy wogóle opłaca się ją kupowac.Może ktoś wie z czym dobrze się komponuje.Prosze o wypowiedzi na temat tej zanęty i serdecznie dziękuje za odpowiedzi. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Witam!

Mam małe pytanko przed sezonem chce kupic troche zanęt i mam problem. Nie wiem czy inwestowac w Lorpio Extra czy może Gutkiewicze Performance, obie serie kształtuja sie podobnie cenowo... jakie jest zdanie bardziej doświadczonych, konkretnie chodzi o zanęty karp,leszcz, płoć.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jak masz możliwość, to szukaj Still-a.

potwierdzam, w zeszłym sezonie uzywalem glownie stil'a HPB karp wanilia, miod a takze B.Bruda karp wanilia lub miod - takie moje uniwersalki na karpia, karasia i lina, bardzo mi spasowaly, rybom też :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość omen93

Szczerze mówiąc to ja używam przeważnie zenęt Stil.Na dragona i lorpio też nie narzekam. :wink: HPB to naprawde dobra seria...a zapach i smak takiej zanęty przedni.Polecam również serie TURBO-LOCK i Formel1.-do tych zanęt nie dodaje się już żadnych uszlachetniaczy,dodatków(są to mieszanki w 100% kompletne-wskazania producenta).Jedynie wiadomka...odpowiednią ilość robali,ziarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.