Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Zanęty firmowe - który producent zanęt najlepszy?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

SENSAS NIE PRODUKUJE ZANĘTY DLA GUTA SKĄD TEN POMUSŁ SPRAWDZ CENY

SĄ NA KOMPONENTACH Z TEJ SAMEJ FABRYKI A WIĘC POLECAM ZANĘTA GUTKA A DODATKI SENSASA CHYBA ,ŻE CHCESZ WYGRAĆ TO PELECAM RAMEAU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

jak dla mnie - najlepszy traper.

Z dodatkami które sama dodaje, jest niezastąpiony.

Dragon mi nie leży.

Ostatnio w jakimś konkursie wygrałam 5 kilo zanety zagranicznej - produkowanej dla Decathlona...

Porażka totalna, nie jestem pewna czy tam coś było poza biszkoptem tartą bułką i cukrem...

A koszt tego czegoś to 15 złotych za opakowanie...

także traper, na pierwszym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam.

Planuje wybrac sie na karpia i mam zakupiona truskawkowa zanete trapera ,,Karp sekret" ... kupilem do tego atraktor truskawkowy (nie wiem czy potrzebnie) i mysle co moglbym jeszcze dodac?

Planuje wrzucic tam pinke ale nie wiem czy to dobra mysl...moze jeszcze platki owsiane?

Dodam ze miejscem wedkowania jest woda stojaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja ci doradze jedną myśl która sie sprawdza w moim łowisku kupujesz zanęte dragona miesną lub tez rybną do niej dodajesz krojone czerwone robaki możesz dodać też do zanęty troche pelletu mięsnego i to powinno załatwić sprawe na to wezmą ci tez nie tylko karpie o tej poże roku.. na hak nakładasz przysłowiowe mięsko typu robak czerwony, biały,lub też różnego typu kulki proteinowe o smaku -kraba,krewetki,krwi i różne przeróżne smaki mięsne dodam jeszcze że powiino sie używać tych zanęt tylko na jesień i na wiosne bo wtedy ryby potrzebują mięsnych pokarmów nigdy nie łowiłem na tego typu zanęty w lecie ale na robaczka zawsze biora pozdrawiam i życze udanych połowów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

mafusa mówisz i masz :grin:

41-807 Zabrze

ul. Bytomskich Strzelców 20

tel. 274-41-17

opakowania 3 kg

jeszcze jeden, ale w Pyskowicach to jagbyś jechał z Gliwic

nazwa sklepu "ZŁOTA RYBKA"

TEL. 233-87-03

niestety adresu nie znam ale jak popytasz znajdziesz łatwo. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi64, wielkie dzięki, niestety ale już nie zdąże tam pojechać (rano Twojego posta jeszcze nie wiedziałem i musiałem kupić coś innego. (GOLD-PRO) - dam znać jakie efekty.

ps. obdzwoniłem 1 sklep w Bielsku, 3 w Tychach, 2 w Katowicach, 1 w Gliwicach, 3 w Zabrzu, 3 w Sosnowcu oraz 4 hurtownie wędkarskie i nigdzie tego nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

szukałem juz dość długo i znalazłem tylko jeden sklepik w którym kupiłem karp xxl (troche zachodu z tym było sklep niema strony internetowej więc najpierw kontakt meilowy potem telefon potem szybka aukcja na allegro) ale interesuje mnie czy jakis sklep intern. ma to na stałe w swojej ofercie ???niestety w mojej okolicy tego kupić nie mogę ,sprzedawcy w sklepach wędkarskich tłumaczą sie brakiem przedstawiciela Star fisha w naszym rejonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Zaneta bardzo dobra , w internecie starfish chwala jako zanete nr.1 , w sklepach wedkarskich gdzie jest starfish , schodzi 3-4 razy lepiej niz traper.(powod.Bardzo dobra , tania cena, za 3 kg placisz 9 zl)

Niestety z tego co widziałem , to w dużych/wielkich sklepach wedkarskich (np.sklep Team-Samol w gliwicach na rybnickiej) gdzie zanęt jest więcej niż w realu na pułkach czipsow lays trudno o nie , albo ich niema.

Proponuje zajrzeć do mniejszych sklepow wekdarskich w twojej okolicy lub kupic w internecie.

Jesli ktos jest zainteresowany informacjami o tej zanecie to napiszcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Hmm niestety , teraz sprawdzam maila i patrze i nie mam info o tej zanecie ( musiałem przypadkowo usunąc :/

Ale polecam zajrzec TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelicz czy ci się opłaca kupić przez internet bo 3kg kosztuje ok.10 zł i 10zł musisz zapłacić za przesyłkę dotego 2,5zł na poczcie.(jak kupisz więcej to automatycznie wzrasta cena za przesyłkę) a wracając do tematu to tej zanęty używam jako bazy a że schodzi 3y razy lepiej niż traper to tylko dlatego że jest tańsza i nic pozatym. Stosowałem swego czasu tą zanętę ale to jest wg mnie słabiutka zanęta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo

Zależy to gdzie łowisz , bo są łowiska , gdzie naprawdę widać efekty , a są takie gdzie ich niema lub są male.

Przykład mały, byłem na poraju , łowiłem na polu namiotowym,te same dno,ta sama głebokość , co wędkarze obok mnie.W ciągu nocy wyłowiłem 13 leszczy po 45-50 , znów wędkarz po lewej stronie złowił 1 , a po prawej 2. Jako przynęty uzywalismy wszyscy białych robaków,jedynie różnica była ta , że oni łowili na stil i traper a ja na starfisha leszczowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość VooDoo
Tak się składa że ja tę zanętę również testowałem na Poraju i była beznadziejna. Może inne miejsce i pora :shock:

Dziwne , raczej pora nic do tego niema ,bo na tą zanete ryby bardzo dobrze brały mi w wiosne jak i w pazdzierniku, kiedy sandacze nie brały.Również miejsce w moim przypadku miało malo znaczenia , bo w lecie łowiłem na płytkim i w nocy , znow w wrzesniu/paż. poszłem na głebszą wode i brały w same południe.Ale zdarzało się też,że całkowicie nie brały ( ale nie na poraju , tyko juz na zielonej), gdzie siedziałem godzinami i przychodziły tylko jazgarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Powiem tyle ze byle kim nie jestem w wedkarstwie mam pucharkow i dyplomow w domu i musze sie przyznac ze na dragonie (jako baza)wygrywam:]Oczywiscie bez dodatkow nie masz po co kupywac dragona. Co sadzą znawcy na temat takiego czegos?

2,5 kg zaneta uniwersalna Dragon classic

0,75 zaneta Dragon classic leszcz

0,75 zaneta Dragon classic płoc

1łyżka stołowa atraktor leszcz(Traper)

1łyzka stołowa melasa spejcal leszcz(Traper)

400g Klej do zanet (Traper)

1łyzka stołowa Barwnik czerwony(Traper)

2 garście Peczak gotowany

2 pudełka Pinka

Chodzi mi tutaj Leszcz+płoć odwazna próba to bedzie i mysle ze nie udana ale sprobowac mozna, moze sie uda wode swiecona na leszcze stworzyc;]

Piszcie swoje uwagi.

w Piatek napisze czy sie sprawdziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ze byle kim nie jestem w wedkarstwie mam pucharkow i dyplomow w domu i musze sie przyznac ze na dragonie

oooo....

a coś bliżej?? :cool:

Co sadzą znawcy na temat takiego czegos?

a po co opinia znawców, skoro nie jesteś byle kim i wiesz, że na tym wygrywasz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.