Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozstrzygnięcie konkursu "Dwa zdjęcia"


tomik

Które zgłoszenie waszym zdaniem nagrodzić?  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które zgłoszenie waszym zdaniem nagrodzić?

    • Zgłoszenie nr 1
      9
    • Zgłoszenie nr 2
      4
    • Zgłoszenie nr 3
      5
    • Zgłoszenie nr 4
      11
    • Zgłoszenie nr 5
      24
    • Zgłoszenie nr 6
      5
    • Zgłoszenie nr 7
      9
    • Zgłoszenie nr 8
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Zapoznajcie się proszę ze zgłoszeniami do konkursu "Dwa zdjęcia" z edycji lipiec - grudzień 2008:

http://haczyk.pl/forum/viewtopic.php?t=6316

i wybierzcie najlepsze.

Ankieta 10 dniowa. Głosować można tylko na jedno zgłoszenie.

Głosować mogą użytkownicy zarejestrowani na forum przed 15 stycznia 2009 z minimum 5 postami napisanymi również przed 15 stycznia 2009.

Oczywiście mam podgląd ankiety i głosujących, więc będę nad prawidłowym jej przebiegiem czuwał.

Nagroda:

Ponton KOLIBRI model K 220

pontonk220.gif

Nagrodę funduje firma:

logotokarex.gif

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich. Zobacz: www.pontony.net.pl

A więc Zwycięzca będzie tylko jeden.

Zapraszam do oceniania i głosowania.

O kontynuacji konkursu zadecyduje na początku lutego.

A więc, które zgłoszenie waszym zdaniem nagrodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Zgłoszenie nr 1 - piękny sumek, ale za krótki staż na forum, abym oddał swój głos;

zgłoszenia nr 2 i 3 Kolegi 'klaciarza' - to samo, co powyżej, a i ryby trochę za małe, generalnie parówkowym skrytożercom i 'łowcom nagród' mówię: nie;

zgłoszenie nr 4 - dałbym głos choćby tylko za samą czapkę, ale jest coś lepszego....;

zgłoszenie nr 6 - ten karpik jeszcze musi przez ładnych parę lat dobrze się odżywiać;

zgłoszenie nr 7 - najlepsza sesja zdjęciowa i piękna ryba, ale jest większy szczupak,

zgłoszenie nr 8 - kleniki to nie moja bajka, chyba, że będzie to ryba na rekord Polski.

A teraz deser:

zgłoszenie nr 5 - o właśnie to, co lubię - największy szczupak w tym zestawieniu, na dokładkę lubię chłopinę. Reasumując, mój głos wędruje do Sobiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głosuję na sumika, a nie na szczupłego (zgłoszenie nr 5) bo nie wiem gdzie został złapany więc niech to kolega zostawi dla siebie... :?:

Naturalnie gratuluje podejścia do sztuki wędkowania wszystkim biorącym udział w konkursie i tym, którzy idą ich śladem. Piękne ryby!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za krótki staż na forum, abym oddał swój głos

po pierwsze to mnie bardzo zdziwiłeś tym tekstem, to nie jest konkurs na staż, ale na rybę, a konkretnie na zdjęcia dwóch ryb

po drugie użytkownik BULA550 zarejestrowany 25 Gru 2006 jest starszym użytkownikiem niż Supersobi zarejestrowany od 18 Lis 2007, fakt że supersobi ma więcej postów, przez co jest aktywniejszym użytkownikiem. ale Ty Lesio pisałeś stażu nie o aktywności.

Mój głos wędruje prosto do Supersobi, gdyż zaprezentował na zdjęciach dwie potężne jak na nasze warunki ryby, w pięknej scenerii i to jemu ze względów na zasady konkursu należy się zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się dziwić, zerknij patbaj do jakiegolwiek słownika języka polskiego, to zrozumiesz, iż 'staż' to forma łącząca naukę z praktyką, i w każdym przypadu musi występować element aktywności 'stażysty'. Gdy nie ma aktywności, jest przerwa w odbywaniu stażu :wink: Czas stażu = czas obecności na forum. Pozwól również, że sam zdecyduję, jakimi kryteriami będę się kierował przy ocenianiu tych i przyszłych zgłoszeń konkursowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwól również, że sam zdecyduję, jakimi kryteriami będę się kierował przy ocenianiu tych i przyszłych zgłoszeń konkursowych.

pozwalam :mrgreen::twisted::wink:

Może w końcu Sobi będzie miał na czym siedzieć bo tak tęskni za krzesełkiem

będzie mieć ławeczkę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Panowie wspaniałych ryb oraz tego, że nie zostały pożarte :mrgreen:

Oddałem swój głos na zgłoszenie Supersobi nr 5. Nie będę pisał dlaczego tak zagłosowałem, bo każdy powinien oceniać własnymi kryteriami. Nie wiem jednak czy szczupły ze zgłoszenia nr 4. nie jest okazalszy, no i ta obłędna czapka :grin:

Moją uwagę zwróciło również zgłoszenie dudi nr 8. Gdyby była druga nagroda, zagłosowałbym właśnie na nr 8.

Supersobi przyjmij proszę koleżeńską krytykę dotyczącą zdjęć z uwalniania ryby. Ja najchętniej oglądałbym odpływającą rybę, jak w zgłoszeniach nr 1. i 7. Oczywiście to jest tylko moje zdanie.

Wielkie Podziękowania dla sponsora konkursu firmy TOKAREX.

Nawiasem mówiąc już trzeci sezon pływam na pontonie Orion 8 zakupionym w Tokarex'ie. Pokuszę się niebawem o sporządzenie jego testu.

Pzdr Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zgłoszenie nr.5 oczywiście mam sentyment do suma czyli "1" ale myślę, że należało by ustawić pewne minimum stażu i ilości postów tym bardziej, że nagrody są konkretne."

Tylko że konkurs miał popierać zasadę ZŁÓW I WYPUĆ a nie długość stażu..

Ale mialy być 2 zdjęcia.. hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobnie jak większość poprzedników oddałem głos na sobiego i rybkę nr5, bo ładna i okazała. co do pominięcia zgłoszeń mało aktywnych użytkowników, to proponuję temat poruszyć między edycjami, bo zawsze jest tak, że w czasie głosowania pojawia się krytyka/pomysły na ulepszenie regulaminu, a kiedy jest na to czas właściwy wszystko ucicha....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do regulaminu konkursu o powinien jasno i precyzyjnie określać zasady jeśli ma być tylko dla użytkowników forum o określonej aktywności czemu nie, tylko niech regulamin to jasno określa.

Konkursy maja rownież przyciągnąć nowych użytkowników i nie ukrywam, że przez takowy tu trafiłem, bo wcześniej nie miałem pojęcia o istnieniu tego forum; a jest to forum nie powiem bardzo rozbudowane, jest tu wielu ciekawych użytkowników i sporo interesujących tematów, po prostu jedno z lepszych portali dyskusyjnych jestem na bardzo bardzo :shock:

naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zgłoszenie nr 4 - polska woda, duża ryba, odpowiedni człowiek, ryba "wypracowana", ładne zdjęcia

2. Zgłoszenie nr 7 - duża ryba, piękne zdjęcia

3. Zgłoszenie nr 5 - polska woda, duża ryba, odpowiedni człowiek, ryba "wypracowana"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi skoro chcesz łowisko zachować w tajemnicy, to napisz proszę czy te szczupłe są rzeczywiście nasze Polskie, czy może zagraniczne?

Pytam, bo jakoś nie potrafiłem znaleźć jednoznacznej odpowiedzi.

Wszystkie ryby które zaprezentowałem w 2008 roku były złowionymi w Polsce...

Bolenie, szczupaki, sandacze wszystkio z logiem TERAZ POLSKA :razz:

Supersobi przyjmij proszę koleżeńską krytykę dotyczącą zdjęć z uwalniania ryby. Ja najchętniej oglądałbym odpływającą rybę, jak w zgłoszeniach nr 1. i 7. Oczywiście to jest tylko moje zdanie.

Aparatem działał kolega, a jako że staram się nie przetrzymywać ryb - krótka sesja i do wody.. Dzięki temu ryby bardzo szybko odpływają i nie muszę przeprowadzać im reanimacji. Co za tym idzie - Bardzo ciężko uchwycić moment "gdy ryba jest w wodzie już bez ręki wędkarza"... Zdjęcia oglądam dopiero po wypuszczeniu i nie wyobrażam sobie sytuacji w której trzymając rybę w ręce będę sprawdzał fotki i ronbił później następne żeby zdjęcie było idealne...

W zgłoszeniu nr 4 chyba się to udało?

Mam nadzieję że wytłumaczyłem, chociaż trochę..

PS. Dziekuje wszystkim za głosy i miłe słowo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.