Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozstrzygnięcie konkursu "Dwa zdjęcia"


tomik

Które zgłoszenie waszym zdaniem nagrodzić?  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które zgłoszenie waszym zdaniem nagrodzić?

    • Zgłoszenie nr 1
      9
    • Zgłoszenie nr 2
      4
    • Zgłoszenie nr 3
      5
    • Zgłoszenie nr 4
      11
    • Zgłoszenie nr 5
      24
    • Zgłoszenie nr 6
      5
    • Zgłoszenie nr 7
      9
    • Zgłoszenie nr 8
      3


Rekomendowane odpowiedzi

wszystkio z logiem TERAZ POLSKA
Gdzie to logo, pod ogonem umieściłeś :wink::mrgreen: ale emocje nie którymi targają :roll:.Gratuluje wszystkim za piękne okazy ryb .głos oddałem na najpiękniejszą :mrgreen: nie za czapkę ,nie za staż ,tylko za godną postawę wędkarza XXI w.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli mogę coś powiedzieć to nie podoba mi się ten konkurs.

Idea fajna ,nagrody też ,ale chyba przyznacie , że nie za fajne jest jak ktoś pisze że oddał głos bo ktoś ma więcej postów :cry:

Miał być konkurs na złowioną i wypuszczoną rybę w formacie dwóch zdjęć. Tymczasem spora część głosujących pisze na kogo oddała głos , a w swoich uzasadnieniach pojawiają się rzeczy w ogóle nie związane z rybą.

Nie wiem czy dobrze powiem ,ale to prawie jak agitacja. :shock:

Mówcie panowie co chcecie ale to otwarty konkurs dla wszystkich i wszyscy mieli równe szanse.

Jeżeli już oddaje się głos bo się kogoś lubi to lepiej już o tym nie mówić.

Ja tu jestem krótko i nie mam nabitych postów. Uważam ,że lepiej nic nie mówić jak głupoty pisać. Czepianie się kogoś , że nie ma za dużo postów jest nieuzasadnione.

Panowie to miała być zabawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea forum polega na tym, że każdy wypowiada własne prywatne poglądy, z którymi można, ale nie trzeba się zgadzać.

To ja napisałem, że lubię chłopinę, ale jako dygresję, choć przecież mógłbym zagłosować tylko i wyłącznie z tego powodu, albo z powodu czapki, czy przejęcia, które widać na twarzy. Z tych zgłoszeń, które brałem pod uwagę, obiektywnie patrząc, była to największa ryba. Niektórzy mogą sądzić, że wielkość nie ma znaczenia; dla mnie ma, dlatego dziwię się trochę tomkowi104, że nie dał gorszych zdjęć, ale za to z dużo większym szczupakiem.

To ja również zacząłem o tym stażu. Na forum funkcjonuje pojęcie "łowcy nagród", a więc osoby, której aktywność jest ograniczona li tylko, albo głównie do udziału w konkursach. Tacy ludzie zawsze się pojawiali i będą się pojawiać. Nie odbieram im prawa startu, tak jak Krzysiowi Kononowiczowi nikt nie odbiera prawa ubiegania się o najważniejsze urządy w tym kraju, ale żadna z tych postaci nie może liczyć na mój głos. Powtarzam po raz wtóry, każdy ma prawo kierować się dowolnymi kryteriami przy ocenie zgłoszeń i ma prawo prezentować je publicznie. Na tym polega swoboda wypowiedzi. Agitacja będzie wówczas, jak dojdzie element nakłaniania, przekonywania innych do konkretengo wyboru. Czegoś takiego nie zauważyłem. Tutaj dyskutujemy o konkretnych zgłoszeniach konkursowych konkretnych osób, więc jeżeli chcesz Szczypior dalej oceniać osoby oddające głosy, to masz w innym miejscu temat "użytkownicy o użytkownikach".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak każdy zrobi jak zechce. Chyba się ze mną zgodzicie.

Może i są łowcy nagród , ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałem i dopiero o tym słyszę od Ciebie Lesiu.

Ale wyobraź sobie ilu jest takich młodych forumowiczów jak ja???

Czytam Ten dał głos , ten też i ten. Wszyscy na konkretne zdjęcie. Co sobie myślą???

Że i tak wszyscy prawie głosują na jednego zawodnika w tym konkursie więc i ja oddam na niego bo tyle ludzi się nie może mylić.

Albo , że oddanie mojego głosu na kogoś innego i tak nic nie zmieni to wcale go nie oddam ,a może tak jak większość???

Jeszcze z nikim nie miałem okazji się spotkać osobiście. Z tego co piszecie między niektórymi z Was jest inaczej. Ja wcale nie mówię , że to złe że czapka czy kurtka pojawia się w poście.

Znacie się już długo i to ma być pewnego rodzaju żartem. Jednak same oddanie głosu będzie tak samo liczone jak oddanie i pisanie że się oddało tu akurat.

Czemu wyniki nie są pokazywane na bieżąco w takim razie???

Przepraszam może mnie poniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo się zastanawiałem między zgłoszeniem 2 a 3 wkońcu głosik poleciał do 3. Uzasadniam swój głos że Bardziej wole połowy w rzekach niż jeziorach oraz tym że chciałbym kiedys się na Wisłok wybrać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mogą sądzić, że wielkość nie ma znaczenia; dla mnie ma, dlatego dziwię się trochę tomkowi104, że nie dał gorszych zdjęć, ale za to z dużo większym szczupakiem

Powiem szczerze, że teraz to sam się sobie dziwię :?::!:

Chyba po prostu źle zrozumiałem zasady konkursu... :oops: , bo myślałem że konkurs "Dwa zdjęcia", to co innego niż "rekordowe ryby haczyk.pl".

Ale suma sumarum te większe szczupaki i tak były złowione nie w Polsce, a jak widzę to też sprawa decydująca.

No cóż, nauczka na przyszłość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie ankiety za: 8 Dni, 23 Godzin, 15 Minut

A już się odbywa dzielenie skóry na niedźwiedziu.

Ja rozumiem - atrakcyjna nagroda. Ale litości! Nie rozliczajcie nikogo z oddanego głosu, bo tylko psujecie zabawę.

Gre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie lepiej z komentarzami wstrzymać się do rozstrzygnięcia konkursu :?::?:

Ja także oddałem głos. Na które zgłoszenie..............moja sprawa (i Tomika :mrgreen:

Mam podgląd ankiety
)

Regulamin konkursu jest dostępny dla wszystkich, a to jak głosujecie zostawcie dla siebie. Będzie milej dla osoby, której zgłoszenie wygra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sięgam pamięcią, zawsze przy tego typu konkursach były prezentowane nasze typy i uzasadnienia, ba nawet tomik na wstępie zachęcał do dyskusji, więc nie próbujcie Panowie niszczyć tradycji. :mrgreen:

Tym razem i tak przebieg jest łagodny, nie ma tego, co poprzednim razem... :twisted:

(póki co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro konkurs "Dwa zdjęcia " i taka jest zasada to dlaczego w zgłoszeniu nr 4 widnieje tylko jedno zdjęcie? Moim zdaniem to dyskwalifikacja ,nie osoby ale akurat tego zgłoszenia . Chyba że ja mam coś z przeglądarką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:razz: No ładnie to czyli o mnie ŁOWCA NAGRÓD :oops::oops: NIECH WAM BĘDZIE

Na forum jestem często, bardzo rzadko się loguje -jak niema potrzeby to poco .

Nie jest sztuką nabijac postów-jak mam pisac pierdoły to lepiej wcale nie pisac,takie jest bynajmniej moje zdanie.

A głos oddałem oczywiście nie na SIEBIE i nie na ŻADNEGO SZCZUPCA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie zalatuje tu Łowcą Nagród :mrgreen:

co wcale może nie jet śmieszne bo przez ponad dwa lata BULA550 napisał 13 postów

teraz wiem o czym mowa i jest mi przykro ze niepotrzebnie zabierałem głos w tej sprawie

a na przyszłość to przytrzyjcie młodzianowi nosa żeby głupot nie gadał :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To:

zgłoszenia nr 2 i 3 Kolegi 'klaciarza' - to samo, co powyżej, a i ryby trochę za małe, generalnie parówkowym skrytożercom i 'łowcom nagród' mówię: nie;

i to:

zgłoszenia nr 2 i 3 Kolegi 'klaciarza' - to samo, co powyżej, a i ryby trochę za małe, generalnie parówkowym skrytożercom i 'łowcom nagród' mówię: nie;
:lol:

chyba mnie i kolegę obraża, a to jest trochę niekulturalne. Fakt, trafiłem tu niedawno (założyłem konto żeby zobaczyć jak wygląda wasze forum ponieważ też nad tym myślę na swojej stronie wędkarskiej, choć nie ukrywam że również dla konkursu), ale zdecydowanie bardziej niż "parówki i nagrody" chciałem propagować zasadę "no kill". A na forum nie piszę dużo (w sumie nic) z braku czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Kolego, ta niekulturalność osiągnęła poziom wręcz karygodny :twisted: . Gdybyś się bardziej interesował klasyką polskiego filmu, to byś wiedział, że była to mała trawestacja cytatu, i że wyżeranie parówek w ogóle nie odnosi się do Was. A co do "łowców nagród" - to jest fakt, a co do faktów trudno jest dyskutować. Tacy, jak Ty - z zerowym/prawie zerowy dorobkiem - pojawiają się od dawna w konkursach, z pewnością będą dalej pojawiać (zachęcam do tego) i są zwani łowcami nagród. Kolega Bula przyjął to normalnie (może z racji wieku), Ty nie. Gdybyś nie zauważył, to zasadę no kill propaguje sam konkurs i jego wszyscy uczestnicy, więc nie bardzo rozumiem jakieś specjalne podkreślanie tego.

A tak bardziej merytorycznie - ktoś jeszcze nie oddał swojego głosu? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.