Skocz do zawartości
tokarex pontony

Rozstrzygnięcie konkursu "Dwa zdjęcia"


tomik

Które zgłoszenie waszym zdaniem nagrodzić?  

65 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które zgłoszenie waszym zdaniem nagrodzić?

    • Zgłoszenie nr 1
      9
    • Zgłoszenie nr 2
      4
    • Zgłoszenie nr 3
      5
    • Zgłoszenie nr 4
      11
    • Zgłoszenie nr 5
      24
    • Zgłoszenie nr 6
      5
    • Zgłoszenie nr 7
      9
    • Zgłoszenie nr 8
      3


Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Mój głos zdecydowanie na nr 7. Przede wszystkim ładna rybka i do tego ładne zdjęcia. Inne zdjęcia, jak dla mnie się nie podobają. Np. zdjęcie suma jest w strasznej jakości, chociaż rybka piękna. Zgłoszenie nr 3 hmm w gaciach? (bez komentarza) Zgłoszenie 4 i 5 najładniejsze ryby z wszystkich, ale zdjęcia nie powalają. Zgłoszenie 8 piękne zdjęcia, ale ryba bez rewelacji.

Zgłoszenie nr 7 najlepsze według mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie 8 piękne zdjęcia, ale ryba bez rewelacji.

Piekna czy nie piękna, nie ważne.

W tym konkursie liczy się propagowanie C&R. JA się zastanawiałem czy nie dać np jakiegoś nałego 3kg karpia - bo takie ryby też zasługują na wolnośc.

A wypuszczanie większych okazów powinno być normą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 70 oddanych glosow ??? :roll:

konkurs troszeczke zle przeprowadzony, odrazu po zalogowaniu na forum powinna automatycznie wyskaiwac ankieta, wraz z zalaczonymi zdjecami z konkursu, bo zapewne nie kazdy wie ze taki konkurs sie wogole odbywa :)))

a podstawowa sprawa powibien byc brak udzielania jakichkolwiek komentarzy dotyczacych oddanych glosow , smiesza mnie posty tego typu : skoro wiekszosc pisze ze oddali glos na zdjecie nr X , to ja tez oddam , bo skoro wiekszosc na niego glosuje to inni i tak nie maja szans , zenujace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurs troszeczke zle przeprowadzony, odrazu po zalogowaniu na forum powinna automatycznie wyskaiwac ankieta, wraz z zalaczonymi zdjecami z konkursu, bo zapewne nie kazdy wie ze taki konkurs sie wogole odbywa

No tak trudno zauważyć ogłoszenie na każdej stronie forum. A co myślisz, żeby na przyszłość jeszcze do takiej wyskakującej ankiety dodawać zastrzeżenie, że jak ktoś nie zagłosuje to zostanie usunięty z forum?

a podstawowa sprawa powibien byc brak udzielania jakichkolwiek komentarzy dotyczacych oddanych glosow , smiesza mnie posty tego typu : skoro wiekszosc pisze ze oddali glos na zdjecie nr X , to ja tez oddam , bo skoro wiekszosc na niego glosuje to inni i tak nie maja szans , zenujace

Pisanie na forum a głosowanie to dwie różne rzeczy i wielu przypadkach w ogóle nie pokrywa się z tym co się napisało na forum a z tym jak się naprawdę zagłosowało. Każdy swój rozum ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powibien byc brak udzielania jakichkolwiek komentarzy dotyczacych oddanych glosow

primo, wstydzisz się tego na kogo i dlaczego głosujesz na dane zgłoszenie :?: jeżeli ktoś pisze dlaczego wybrał dane zgłoszenie - co w tym złego :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow.. wygrało mi się :mrgreen: Super :razz:

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy głosowali na moją szczupaczynę. Niezmiernie cieszę się, że podobała wam się grudniowa mamuśka i dziękuję pozostałym "zawodnikom" za postawę "fair play"...

Życzę jeszcze piękniejszych i większych okazów oraz dalszego "no-kilowania"..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim uczestnikom wspaniałej postawy nad wodą i szacunku dla ryby.

Mam nadzieje że zasada no kill będzie coraz powszechniejsza nad naszymi wodami.

Nooo wspaniała nagroda!! Supersobi, jak będziesz organizował spływ Dunajcem to się na to piszę :mrgreen: - zrobi się konkurencję flisakom :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supersobi, gratulacje.

Krótko, bo trzeba się pakować na ryby- następna edycja mam nadzieję tuż, tuż... :twisted:

Mogę już potwierdzić. Będziemy kontynuować konkurs "Dwa zdjęcia" . Firma Tokarex funduje kolejny ponton. Start w lutym. Zrobimy edycję luty - lipiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrał mój faworyt, gratulacje Sobi!

Pamiętaj, żeby wiosenną porą zrobić sobie nad wodą zdjęcia z nagrodą i wstawić na forum.

konkurs troszeczke zle przeprowadzony...zapewne nie kazdy wie ze taki konkurs sie wogole odbywa

Konkurs został przeprowadzony bardzo dobrze. Prawo niezauważenia dużej informacji, która była umieszczona w górnej części forum wraz z ilustracją nagrody rezerwuję wyłącznie dla

i tego oraz większości rodowitych amerykanów, zwanych pogardliwie 'hamburgerami'.

a podstawowa sprawa powinien być brak udzielania jakichkolwiek komentarzy dotyczacych oddanych glosow

Podstawową sprawą powinno być skupienie się na samych zgłoszeniach, a nie na osobach oddających głosy, bo to się kompletnie nie mieściło w formule tego tematu i psuło dobrą atmosferę konkursową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.