Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Działy i kategorie - pomysły i uwagi


Rekomendowane odpowiedzi

KTO ZA A KTO PRZECIW ????

jestem za, tak jak popieram w całej rozciągłości pomysł keriego, tyle, że utknęło to w martwym punkcie.... :roll: ale ciągle mam nadzieję, że teraz, kiedy haczyk.tv już działa, władni i możni tego forum znajdą czas, aby przeprowadzić rozmowy, podjąć decyzje i wcielić to w życie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy nie ma możliwości założenia w dziale "Metody połowu - techniki, sposoby i tajniki poszczególnych metod" tematu dotyczącego metody włosowej np. Karpiowanie???

Powstanie podkategoriia

Inne również, postaram się to najpóźniej jutro przedstawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucz się Maciej ucz ,chemia w wędkarstwie też się przydaje :mrgreen: co do pytani ,to myśle że jest w zalążku ale moge się mylić ,Admin jest nie odgadniony ,nie mniej pomału szykuje to i owo na nowy dział KARPIARSTWO ,myśle że sam nie zostane na placu boju aby go zapełnić wiadomościami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wobler129

maniek ja pomogę ten dział zapełnić :mrgreen: Ale pytaniami :lol:

Ucz się Maciej ucz ,chemia w wędkarstwie też się przydaje

Rozprawka napisana a geografia jeszcze z 30 min do douczenia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej propozycja zmian w kategoriach i nowe podkategorie na forum:

Wędki, wędziska - zostaną podzielone na poniższe podkategorie do których zostaną przeniesione odpowiednie tematy.

Kategoria "Wędki, wędziska" zostanie jako kategoria ogólna na różne ogólne tematy związane z wędziskami, np: naprawa, serwis itp. a ponadto będą podkategorie:

- spinningowe

- karpiowe

- gruntowe

- odległościowe

- tyczki

- baty

- muchowe

- morskie

- podlodowe

Kołowrotki (podobnie jak wędki)

- spinningowe

- karpiowe

- gruntowe

- matchowe - spławikowe

- multiplikatory - morskie

- podlodowe

- muchowe

Kategoria "Przynęty" zostanie podzielona na naturalne i sztuczne

W "Metody połowu - techniki, sposoby i tajniki poszczególnych metod" jako, że wędkarstwo karpiowe jest bardzo popularne dojdzie kategoria :

- metoda włosowa

Przypomnę również, że Keri proponował tak:

Spinning

- wędki

- kołowrotki

- przynęty

- żyłki, plecionki

- pozostałe akcesoria spinningowe

itd. według metod

Rozważałem tą propozycję, niemniej taka zmiana wymusiłaby bardziej złożoną przebudowę układu forum, likwidację niektórych kategorii oraz całkowitą zmianę niektórych ich nazw.

Technicznie możliwe, niemniej w przypadku zwykłego "tematu" - zmiana położenia, nazwy, edycja, usunięcie to drobiazg .

A w przypadku takich zmian w głównych Kategoriach obawiam się że nieźle byśmy sobie namieszali w wyszukiwarkach i przeglądarkach. A tego bym niechciał.

Stąd proponuję rozbudowę istniejących kategorii niż ich zmiany.

Ponadto wydaje mi się, że niektóre kategoriie nie są jeszcze zbyt mocno zapełnione, zeby je dzielić, np: żyłki i akcesoria wędkarskie na poszczególne metody.

Niemniej, jako że będą to spore zmiany chciałbym poruszyć tą kwestię także na ogólnym forum, więc każda uwaga mile widziana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- matchowe - spławikowe

- multiplikatory - morskie

Tutaj może by troszkę zmienić (?), przecież do spławika nie tylko młynki matchowe, a do wędkowania morskiego multiki. Może po prostu:

-spławikowe

-morskie

A poza tym to bombeczka :wink: .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemniej, jako że będą to spore zmiany chciałbym poruszyć tą kwestię także na ogólnym forum, więc każda uwaga mile widziana.

wszechmocny adminie :wink::mrgreen: .....

keri zaproponował podział, a właściwie podał swój pogląd i pomysł, a co do realizacji uważam, że najlepiej wiesz co można zrobić a czego czynić nie warto, aby nie pogorszyć funkcjonalności forum... każda zmiana w tej kwestii będzie na plus...a czy warto zakończyć zmiany, czy należy je kontynuować pokaże czas i opinie użykowników, jakie pewnie pojawią się po przetestowaniu nowego podziału. krótko: do dzieła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy warto zakończyć zmiany, czy należy je kontynuować pokaże czas i opinie użykowników, jakie pewnie pojawią się po przetestowaniu nowego podziału. krótko: do dzieła....
i tu się w 100% zgadzam :wink: Czas pokaże co jeszcze zmienić lub nie :wink: wiec... do dzieła :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie potrzebnie to pisze ,ALE nie bardzo mi się to podoba ,bylem wcześniej przeciwnikiem i jeśli ma tak zostać to też bede przeciwnikiem ,a chodzi mi o to.

W "Metody połowu - techniki, sposoby i tajniki poszczególnych metod" jako, że wędkarstwo karpiowe jest bardzo popularne dojdzie kategoria :

- metoda włosowa

W sumie sam temat jest bez sęsu ,bo ile można napisać o samej metodzie włosowej parenaście linijek i co dalej .Wiadomo że można jeszcze podciągnąć pare tematów bliskich ale nic więcej ,więc jeśli ma tak zostać jestem przeciwny .Proponuje jednak aby jak tworzyć coś,to stworzyć w kategori GRUNT ,pod kategorie -karpiarstwo ,wzorując się na SPLAWIK-wyczyn .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za powstaniem "Karpiarstwa" sama w sobie jest osobną dziedziną wędkarstwa; karpiowanie to nie tylko metoda włosowa, to również sprzęt i akcesoria, przecież zwykła gruntówka nie jest karpiówką, są specjalne podbieraki, worki i maty karpiowe, i wiele innych ważnych rzeczy. Myślę, że to wszystko powinno się znaleźć w jednym miejscu, wszystko to co dotyczy fascynującego połowu karpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.