Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Działy i kategorie - pomysły i uwagi


Rekomendowane odpowiedzi

Mam sugestie co do dzialow testow sprzetu, mianowicie zeby mozna bylo kontynuowac watek danego sprzetu aby kolejna osoba mogla rowniez umiescic swoj test tego samego sprzetu w tym samym temacie, bylo by to wygodne, przejrzyste i dalo mozliwosc konfrontacji z perspektywy roznych uzytkownikow.
4. W przypadku gdy kilku użytkowników przedstawi lub będzie chciało przedstawiać test tego samego sprzętu wędkarskiego, testy zostaną ze sobą połączone w jeden temat.
Nie mowiac juz o braku opcji edycji czy tez nawet usuniecia posta w tym dziale.
Jak o czymś zapomnisz ,lub coś zauważysz po fakcie, to nie ma tak ,źle zawsze można pogadać przez PV na temat ewentualnych poprawek z adminem , to też człowiek :wink: i zapewniam Cię że nie będzie robił żadnych problemów.

Damian21 to nie złośliwość ludzi ,większość niedogodności wynika z ograniczeń skryptu forum..który niestety w działach mających ustawione "oczekiwanie na zatwierdzenie" jest mało elastyczny.Skrypt ten. np nie posiada opcji komentowania danej publikacji w dziale, w których mógłbyś dodać swój test/artykuł a po zatwierdzeniu głównego artykułu czytelnicy mogli by dodawać do niego swoje komentarze...

jednak faktem jest...

"Obligatoryjny wzorzec" testów, jest - trochę mało elastyczny..w odniesieniu do tematyki działów, ostatnio zastanawiam się by np. w dziale "Pozostałe akcesoria wędkarskie" umieścić test odzieży wędkarskiej..gdybym chciał włożyć go w te "ramki" efekt końcowy wyglądał by prześmiesznie. :mrgreen:

Chociaz dzialy testow sprzetu sa dosc biedne, jakby ludzie mieli go malo lub nie chcieli ich poprostu pisac

To zapewne nie skromność tylko lenistwo...

No właśnie nikt się nie kwapi ..może by wprowadzić obowiązek :idea::mrgreen:

minimum jedna "recka" na rok od głowy :lol:

Damian21 Przede wszystkim należą Ci się podziękowania, za zamieszczenie ostatnich dwóch testów, ciesze się , że zadałeś sobie odrobinę trudu by przedstawić swoją opinie w kategorii kołowrotki. Trzymaj tak dalej :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przecież jest to możliwe obecnie. Wystarczy dodać swój własny test danego sprzętu pod czyimś.

z gory zalozylem ze jesli nie mozna usunac ani edytowac, odpowiedz w tym samym watku jest niemozliwa - moj blad :razz:

fakt faktem troche biednie tam jest, bede mial chwilke to wrzuce tam troche testow sprzetu nabytego przez zime, choc nie beda zbyt miarodajne co do dlugotrwalych wlasciwosci uzytkowych, mysle czy wogole jest sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak faktem jest...

"Obligatoryjny wzorzec" testów, jest - trochę mało elastyczny..w odniesieniu do tematyki działów, ostatnio zastanawiam się by np. w dziale "Pozostałe akcesoria wędkarskie" umieścić test odzieży wędkarskiej..gdybym chciał włożyć go w te "ramki" efekt końcowy wyglądał by prześmiesznie. :mrgreen:

Zgodzę się.

Czekam na propozycje bardziej uniwersalnego wzorca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

dlaczego nie moge pisac w temacie łowisz wypuszczasz czy zabierasz, czy moderatorom czy adminowi nie spodobała dyskusja ? to jest forum wedkarskie a nie forum w ktorym admin bedzie nam narzucal gdzie mamy pisac co sie dzieje > niedługo kazdy temat bedzie dostępny kiedy wam sie spodoba nie rozumiem juz tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek1 zamknął temat ponieważ przestaliście pisać na temat - a leciały osobiste wycieczki i przytyki :!: co do tego co admin będzie/czego nie będzie to kolego DAWID, administracja forum jest po to aby pilnować przestrzegania regulaminu na forum - a w/w temacie ewidentnie dyskusja nie miała nic wspólnego z wędkarstwem..

kiedy wszyscy panowie ochłoną i będzie wola dyskutować na argumenty temat zostanie ponownie otwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie moge pisac w temacie łowisz wypuszczasz czy zabierasz, czy moderatorom czy adminowi nie spodobała dyskusja ?

No możemy przyjąć taką roboczą tezę, że to była dyskusja :mrgreen:

kiedy wszyscy panowie ochłoną i będzie wola dyskutować na argumenty temat zostanie ponownie otwarty

I wtedy zgodnie z sugestią kolegi DAWID, dyskusja będzie przebiegała niezmąconym potokiem, który jednak stosunkowo szybko wyschnie z powodu odesłania dyskutantów na ławkę kar :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administrator tego forum, czyli ja :cool: z przyjemnością sam odblokuje ten temat jak się z nim do końca spokojnie zapozna. Po ilości w nim nieprzeczytanych postów podejrzewam, że... było gorąco. :wink:

Ps.

Po takim szybkim przeglądnięciu tematu podejrzewam, że również się ustosunkuję nie tylko do jego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebrnąłem przez ten temat. Maznę w nim coś od siebie i odblokuję.

Przy okazji jako, że od czasu do czasu ktoś pytał, czasami ze względu na pogodę lub z innych powodów nie ma możliwości wyjazdu na ryby a łowić się chce :wink: uruchomiłem na forum nową kategorię:

Gry wędkarskie.

zapraszam:

http://haczyk.pl/forum/index.php?c=12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik uruchomiłeś kategorię "Gry wędkarskie", moim zdaniem zbędną ( nie zauważyłem aby ktoś o taką pytał) a nadal nie możemy się doprosić o rozdzielenie multiplikatorów od kołowrotków morskich i stworzenie działu o castingu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomik uruchomiłeś kategorię "Gry wędkarskie", moim zdaniem zbędną ( nie zauważyłem aby ktoś o taką pytał)

Wystarczyły kilka sugestii na PW kilka spostrzeżeń własnych i bardzo przekonywujące argumenty za tym, żeby utworzyć na forum takie kategorie, więc długo się nie zastanawiałem.

a nadal nie możemy się doprosić o rozdzielenie multiplikatorów od kołowrotków morskich i stworzenie działu o castingu

ale nie możemy się doprosić... gdzieś tam pamiętam, ktoś coś... wspominał... delikatnie... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomik, bez obrazy ale dla mnie tez to wyglada na kiepski pomysł zeby az tak duzo miejsca i na wierzchu poswiecic dla trzech jakichstam gierek, jakby to powiedziec.. zbyt oficjalnie to wyglada, moze by to wsadził w "W wolnej chwili między "rybami" kolo hydeparku i w srodku dopiero 3 tematy o tychze grach.

choc nie pobije popularnoscia tego ww. niewatpliwie mniej by "raziło".

pozatym jest pelnia sezonu wiec niewiem o co chodzi z ta pogoda :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocur, jest dział spławikowych = glownie matchowe + wszystko co ma korbke i na drzewo nie ucieka a akurat ktos tam napisal temat na dobra sprawe o kolowrotku nibyuniwersalnym, choc pzrez producenta dedykowanym do spiningu i tak jest wszędzie.

do tego hyba zbedna kategoria uniwersalnych pod ktore podchodzi kazdy inny, czyż nie ?

gdzies w karpiowych jest hyba daiwa regal 3500 a rzekomo

JEST TO KOŁOWROTEK PRZEZNACZONY DO ŚREDNIEGO I CIĘŻKIEGO SPININGU

są "Gruntówki w tym feedery i pikery" a juz osobno kolowrotki "gruntowe" i "karpiuowe".

z tym castingiem jest tak ze jakby ktos chcial pisac to napisze w spinningu bo to bodajze odmiana tego.

ogolnie to itak pierdoły kosmetyczne, nawet chuck norris tego nie ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A....pomysły i uwagi, a więc tak ,

1) linia, która jest pod każdym działem, powtarza się jak mantra , zabiera miejsce i zaciemnia,... a i tak wszyscy mod's generalnie mieszają we wszystkim (oczywiście poza Lesio , który jest Naszym honorowym "sędzią pokoju" w "zgłoszeniach") tak, że ja bym to bez większej "krempacji" wypieprzył, ze stopek wszystkich działów;

Moderatorzy artech, tomek1, maniek, madi, sinus

2) Na górze pojawiło się innym kolorem (zapewne dla ułatwienia znalezienia kilka opcji)

FAQ - PIERWSZA POMOC!! REGULAMIN SZUKAJ no i super fajnie! tylko dlaczego akurat na czerwono?

myślę, że obecnie gdy mignie coś czerwonego na górze niektórych to "elektryzuje", że mają PW, :mrgreen: ale...wkrótce się przyzwyczają i przestanie razić i uczulać kolor czerwony i... przy okazji spowoduje to pewne opóźnienia w zauważaniu nowych PW

Zmieńcie kolor tych opcji na seledyn , pomarańcz lub coś innego niż kolor nowej PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienic tak aby po kliknieciu na stronie głownej

"forum" nie otwierało nowego okna tylko przechodziło z głównej na forum? :) Kolor czerwony z FAQ i REGULAMIN rażą niesamowicie to fakt ale jeśli ta "oczojebność" ma wpłynać na kulturę oraz obeznanie z forum to jak dlla mnie może byc nawet na różowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym czerwonym kolorem FAQ - PIERWSZA POMOC!! REGULAMIN SZUKAJ

To chyba jest coś w skrypcie forum bo na innym forum działającym na tym samym skrypcie jest tak samo.

Mi osobiście to nie przeszkadza.

myślę, że obecnie gdy mignie coś czerwonego na górze niektórych to "elektryzuje", że mają PW.

Jak sie dostaje PW to wyskakuje okienko z info,przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nadal nie możemy się doprosić o rozdzielenie multiplikatorów od kołowrotków morskich

Jeszcze gdyby był dział match to już by było super ;)

I jeszcze haczyków Hayabusa od Katana to byłoby miodziao nie mówiąc o Owner , a już super o Nuclear , chociaż Feeling są też całkiem , całkiem , ale ja ptreferuję Sensas GMS :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław, padłem na zol :lol:

Co do uwag, tak jak pisali inni:

FAQ - PIERWSZA POMOC!! REGULAMIN SZUKAJ
kolor czerwony może często zmylić. Ale to kwestia przyzwyczajenia, a moze wpłynąć na kulturę na forum (może- nie musi :mrgreen: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.