Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Okonie 2009


adi1122spid

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 165
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pasiak 28,5 cm
łał :shock: kaban na całego hihihi

Nie wiem z czego tu rechotać :sad:

Jako że mało tu fotek to wstawię swojego garbuska z lutego:

117b2c02bde15324m.jpg

Ostatnio trafiłem kilka podobnych podczas zasiadek na sandałka ale brak fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wynik nie powalajacy ale dla mało doświadczonego wędkarza jakim jestem radocha jest wielka ;) będę próbował dziś też przejść się na tą miejscówkę i spróbować szczęścia z garbusami, niestety nie mam twisterków które sa ponoć na Bzurze najlepsze na okonki. No cóż, braki uzupełnię w następnym tygodniu :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wynik nie powalajacy ale dla mało doświadczonego wędkarza jakim jestem radocha jest wielka ;) będę próbował dziś też przejść się na tą miejscówkę i spróbować szczęścia z garbusami, niestety nie mam twisterków które sa ponoć na Bzurze najlepsze na okonki. No cóż, braki uzupełnię w następnym tygodniu :)

pozdrawiam

W okresie kiepskich brań nawet okonek cieszy :) Ja okonie łowię na meppsa black furry, (czarny w żółte kropki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno mi coś więcej powiedzieć bo mieszkam w kujawko pomorskim, ten okoń padł na 4dniowej wyprawie.Przez ten czas nasza inowrocławska, 8osobowa grupka spinningistów złapała 14 sandaczy w przedziale 55cm-80cm, szczupaczek 52cm i okonek na zdj. (oraz kilka niemiarówek).Widziałem jednak jak miejscowi z jedej nocki przywieżli kilka pięknych okazów, największy 98 cm.(łapali na "trupka")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.