Skocz do zawartości
tokarex pontony

Okręg "Katowice w ogniu walki"


depesz

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon

Ktoś w końcu ruszył ten beton. Mam nadzieję że ma to na celu porawę jakości "usług" proponowanych przez PZW na nasze składki a nie wygryzienie obecnej władzy.

Mam nadzieje że autor ma idee - BY WEDKOWAŁO SIE LEPIEJ!

Ogólnie popieram i jestam za takimi inicjatywami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wygryzienie obecnej władzy.

Abyś się nie rozczarował. Ani mi to swat ani brat ale 1000 razy wolę tych niż tamtych. . Po prostu szczury wyłażą z nor przed wyborami nawet nie mają odwagi się przedstawić choćby jak Palikot. Śpiewać każdy może i opluć też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wygryzienie obecnej władzy.

Abyś się nie rozczarował. Ani mi to swat ani brat ale 1000 razy wolę tych niż tamtych. . Po prostu szczury wyłażą z nor przed wyborami nawet nie mają odwagi się przedstawić choćby jak Palikot. Śpiewać każdy może i opluć też.

Dlatego wyraziłem największą z możliwych nadziei! Co z tego wyniknie; mam NADZIEJĘ że poprawa dostępu do wód i jakości naszych zbiorników oraz racjonalniejsze gospodarowanie "naszymi" składkami. MAM NADZIEJE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany przez Ciebie bloog został zablokowany przez administratora.

Rzeczywiście trzeba być chyba szarym członkiem by wpaść na infantylny pomysł założenia i rozpowszechniania informacji z takiego bloga na serwerze krajowym.

Jeśli kiedykolwiek będziecie chcieli pochwalić czystą niezmodyfikowaną informacją zaczerpniętą z samego źródła :cool: o tym ...jak działa Matrix :mrgreen: postarajcie się zrobić to poza obszarem jego działania..zyskacie odrobinę czasu wystarczającą na rozpowszechnienie prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam Unises nie przesadzaj. Pewnie ktoś zainteresowany postraszył administratora sądem a tego obleciał strach i szybko usunął. Może blog niedługo wróci(gdzie indziej), autor wyglądał na zdeterminowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś zainteresowany postraszył administratora sądem a tego obleciał strach i szybko usunął

Może blog niedługo wróci(gdzie indziej)
...a może nie? :wink: Zapewniam Cię (oczywiście bez przesady :lol: ),że gdyby sobie założył bloga np. na Ukrainie nie spotkały bo go, tak szybko dziwne 'przeszkody techniczne' itp...
autor wyglądał na zdeterminowanego.
i super!, ale mógłby czasami na małą chwilkę ochłonąć nieco i pomyśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosław, nie wiem to Wasze zaklęte rewiry :mrgreen:

Jak coś wiecie więcej to oświećcie nas bo może ta wiedza będzie przydatna do kruszenia betonu w innych okręgach :razz:

Taka wiedza przyda się młodym bojownikom o wolność i demokrację w PZW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wasze zaklęte rewiry

Podtrzymuję moją teorię i wiedzę z pierwszego mojego postu w tej sprawie. A nie mam w tym żadnego interesu ponieważ już nie jestem działaczem, tylko "szarym członkiem" ale nie takim jak ten na blogu , bo tamten siedzi w tym budynku gdzie obecne władze. Przecież podsrywanie kolegi to najlepsza rzeczywistość i oczywistość :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa nasz okręg to najlepiej widać nad wodą, a w zasadzie pod wodą, tam jest prawda o jego działaniu. Może za tydzień pojedziemy nurkować pod lód na dziećkowice. Jak znam życie rzeczywistość będzie... swojska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna musi być teraz atmosfera w ZO K-ce, wszyscy patrzą na siebie z byka, każdy jest potencjalnym kretem, pewnie siekiere można zawiesić jak się tam wejdzie. :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.