Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

mundurówka zniżki


camillusPL

Rekomendowane odpowiedzi

....więc nie mydlij oczu jak to źle wojakom ...

Nie mydlę i nie płaczę z tego powodu bo jest mi to obojętne ale nie lubię przeinaczania i przekręcania faktów i o to z mojej strony chodzi w tej dyskusji.

Również życzę połamania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon

Vasyl, za to ryzyko górnicy mają swoje przywileje a swoje wojskowi.

Chcesz to zmienić?

Zaangażuj się politycznie, wprowadź zmiany w ustawach i załatwione.

Będzie prawo i sprawiedliwie.

Ciekaw jestem jak mnie potraktują inne, nowe rewolucje na czas emerytury i jak to się ma do wędkarstwa? Lepiej biorą bikiniarzom czy zbrojarzom-betoniarzom?

Pytać trzeba teraz nad woda, kto gdzie mieszka i ile zarabia?

Coś mnie ominęło w ostatnim ćwierćwieczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej biorą bikiniarzom czy zbrojarzom-betoniarzom?

Stare dobre czasy , kiedyś byłem bikiniarzem, to była zadra w d...e stalinowskiej władzy, a żyłki wtedy były płaskie :lol:

Coś mnie ominęło w ostatnim ćwierćwieczu?

Jasne, wybory do władz PZW na miejsce leśnych dziadków. Ja odszedłem i koło się posypało, krzykacze nie chcieli przejąc władzy nawet bez rozlewu krwi podanej na tacy :lol: :lol: :lol:

Mieszko I został zweryfikowany jako TW przez IPN bo donosił na Kajka i Kokosza

Nie śmiej się bo to prawda :evil::mrgreen: za to posypią się następne odznaczenia w IPN-nie. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierz jak każdy inny zawód jest zawodem rozwojowym, gdy ma się do tego studia, zarabia się dobrze, jak w każdej innej pracy gdzie ceni się wiedzę człowieka.

Każdy kto zazdrości może się uczyć, wstąpić do armii ( oczywiście jak zaliczy wszystkie testy, w tym sprawnościowe) a dla wielu to bariera nie do przeskoczenia.

Poza tym żołnierz to nie policjant, mimo że oboje noszą mundury. Naprawdę zachęcam Vasyla i Cinka do służenia krajowi w wojsku zawodowym, jak wyżej pisał Kocur, wszystkie dodatki za misje zagraniczne najczęściej są wypłacane ze specjalnych funduszy ONZ, SFOR,IFOR etc, więc PRAWO I SPRAWIEDLIWIE, nie ma o marudzić :).

Co do zniżek to przecież karta wędkarska jest już obrzydliwie TANIA, ale za to wody PZW są obrzydliwie PUSTE :). Jeżeli ktoś chce wydawać mniej, bo łowi mało, lub więcej bo chce łowić więcej ryb to łowiska komercyjne zapraszają.

ZA DARMO UMARŁO - to motto dzisiejszych czasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.