Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Szczupaki 2009


_barti_

Rekomendowane odpowiedzi

Supersobi, myśle że wiekszy skutek w zwiększeniu ilości ryb drapieżnych w naszych wodach nie miało by namawianie do ich wypuszczania lecz do ich nie kupowani w marketach bo zgadnij z kąt są szczupaki i sandacze w makro w wałbrzychu??

a właśnie z pod szczecina!!!może nawet z twoich łowisk, widziałem jednego żywego z zielonym twisterem wbitym w pysk a te całe kontrolowane odłowy są bardziej szkodliwe niż jacyś mięsiarze, poprostu jak spadnie popyt to i podaż i z kąt w każdym markecie świeże ryby tego typu, właśnie z naszych wód :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 171
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Kluczem jest, jak pisał wyżej sobi - poza oczywiście umiejętnościami - doskonała znajomość łowiska i mnóstwo czasu poświęcone na jego rozpracowanie.

!

To dobrze bo już myślałem że uzywają echosondy widocznej na niektórych zdjęciach. Pozdrawiam

O, to chyba sarkazm :mrgreen:

Kup echosondę, jak rozumiem po kilku dniach zobaczymy Twoje zdjęcia z takimi szczupakami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczem jest, jak pisał wyżej sobi - poza oczywiście umiejętnościami - doskonała znajomość łowiska i mnóstwo czasu poświęcone na jego rozpracowanie.

!

To dobrze bo już myślałem że uzywają echosondy widocznej na niektórych zdjęciach. Pozdrawiam

O, to chyba sarkazm :mrgreen:

Kup echosondę, jak rozumiem po kilku dniach zobaczymy Twoje zdjęcia z takimi szczupakami :mrgreen:

Niema co gadać jak nie masz sposobu to nawet na łowisku komercyjnym nie połapiesz ryb. Z kolegą muszkarzem dopadliśmy takie łowisko pełne pstrągów tęczowych ( pływają nawet takie po 60cm) i co sie okazało ...... On strimery czy suche muchy , Ja wszelkiej maści woblery i blachy i "dupa blada". Ryby pływają i widać jak kolację jedzą a nas mają w d.... . Po kilku wizytach okazało sie że od czasu do czasu jedzą wszystko , ale jak nie jedzą to lubią czarnego strimera , a na spinning działa tylko obrotówka prowadzona w stylu sandaczowym - wyrywanie jej z dna :mrgreen:

Sobiemu i całej ekipie z jego łódki gratuluje tego że udowadniają że są "tu" jeszcze rybki a najbardziej gratuluje im emocji jakie sobie sami zapewniają . Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wystarczy :mrgreen:

dlaczego wystarczy ?

Sobi graty !!! jesteś mistrzu :D

Wystarczy już na szczupakowego championa haczyk.pl

Przyznam szczerze że takich szczupaków nigdy nie widziałem , w tym sezonie zaliczyłem może 5 sztuk wielkości śledzia. A tu na haczyku chłopaki ze szczecina dwie metrówki na tydzień wyławiają.Czekam na rekord polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was żerują szczupaki ?

U mnie na łodzi przedwczoraj było wesoło.. cały dzień na wodzie.. brrrrr, -3 w powietrzu, ale rybki dopisały... Połowiliśmy szczupaków. Małe poprostu wariowały, ale i namierzyłem 6 większych (w przedziale 81-100cm).. dzień zaliczam do udanych tymbardziej że to dopiero 3ci wyjazd na to jeziorko :twisted:

Pozdrawiam haczykowców i zapraszam nad wodę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, jeszcze jedno Supersobi... Zapraszam na zawody wędkarskie pod szyldem "Zielony Szczupak Bukówki", które się odbywają w moich rodzinnych stronach na dolnymśląsku w terminie majowym-na rozpoczecie sezonu :mrgreen:

Chciałbym zobaczyc Ciebie w akcji, kasującego wszystkie-bardzo wartościowe nagrody :wink: ze Szczupakami typu 1,2m na plecach :mrgreen:

A tak na marginesie, po kolejnej tak wielkiej sztuce... Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyc Ciebie w akcji, kasującego wszystkie-bardzo wartościowe nagrody :wink: ze Szczupakami typu 1,2m na plecach :mrgreen:

Nie startuję w zawodach - niepotrzebne kilowanie ryb i pełno oszustów ganiających za trofeami :mrgreen: Miałem kilkakrotnie propozycje odkupienia ryby przez zawodników :roll:

Zreszta dla mnie wędkarstwo to relaks - a nie rywalizacja :grin:

"Środowe" dla podgrzania atmosfery:

91cm

a3dd323297e02f71med.jpg

96cm

dc09cd06bf75d4fbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ostatnio kiepsko coś z rybą u mnie. Pare wypadów o kiju.

Wczoraj wytropiłem pięknego świecznika - 88cm długi... nie musze chyba wspominać że wrócił do wody :grin:

ea06b6b7f28bec4cmed.jpg

Zakończenie sezonu szczupakowego 2009 uważam za udane. Pozdrowionka 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.