Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sandacz 2009


Gość jarek001

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość jarek001

Gratulujemy koledze a sami nic nie lowimy.... co sie dzieje ja czekam na zmiane pogody bo teraz to sie moge tylko uczyc i nic wiecej.

Ale koledzy nie poddawajmy sie!! do boju!!

Oto moja optymistyczna mysl. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koledzy nie poddawajmy sie!! do boju!!

Moge dodać ze u nas na wisle właśnie trze się ukleja, bolenie gromadza sie w niezle stadka, nie łapie sandaczy ale podejrzewam że tez ściągają w takie miejsca a więć powodzonka sandaczowcy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze sandaczyki w tym roku złowiem w czwartek ..cale trzy sztuki , łącznie ponad metr :mrgreen: co ciekawe jeden z nich był w połowie ciała poharatany zębami duuużego sandacza, wszystkie na wobka salmo bullhead 6SDR ..kolorek hot perch,zapala mnie burza, 10 cm wody w pontonie zanim dotarem na miejsce wodowania........może następnym razem będzie coś wymiarowego.... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie drodzy koledzy że nie bede sie wypowiadał na temat łowiska powiem tylko że w okolicahc Lublina , co do przynety to nie ma idealnych ......... kazdy był na inna ale generalnie "haribo" :twisted: BTW W 90% łowisk jest sandacz tylko trzeba go odnaleść :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dla rozbudzenia wyobraźni napisze........... kto szuka ten znajdzie :razz:

Dodam tylko, ze jest wielka szansa na spotkanie z w/w osobnikami bo radzą sobie dalej w zbiornikach :-):idea: i polecam takie podejście , bo cóż może byc wspanialszego niż widok odpływalącej ,pokonanej 70-tki :!::grin:

post-6033-14544972140133_thumb.jpg

post-6033-14544972140504_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś krotki wypadzik na rybki od 5-tej do 9-tej nad Odre.

O 6-tej skusił się sandaczyk 50+ Tradycyjnie na filecika z gruntu.

Poza tym strasznie słabo.Biała rybka nic nie skubie.Siedziało pełno ludzi i nic nie mieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dla rozbudzenia wyobraźni napisze........... kto szuka ten znajdzie :razz:

a ja wiem gdzie to :wink: spotkałem nad wisła twojego kolege Emila dostałem zaproszenie wiec moze razem polapiemy jak rowniez zapraszam w druga strone do mnie na wisłe na bolki a jesli chodzi o wasza miejscowke to oczywiscie nie zdradze :razz: .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

trochę spóżniony ,ale jestem nowy na forum

z wyprawy na Głębinów 4-7.06

ojciec dał mi szkołę na zdj 80cm i ok.60cm

fdf9f8171e847131med.jpg

dcacc35385d8e98amed.jpg

a tu mój pierwszy miarowyw tym sezonie (09.06) na spinning z j.pakoskiego ledwo miarowy 47 cm, ale radość tak samo wielka jak przy złowieniu dużego

bfd16cf5b94caa4dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

to i ja zapodam coś od siebie.

Zbiornik zaporowy Radzyny,Wielkopolska.Łowisko bardzo,bardzo trudne do spiningowania.Same konary,las wyciety na wysokości 1m od ziemi i zalane tereny.

Łowię tam od czasu jak tylko zbiornik został udostępniony do wedkowania.Znam go bdb i potrafie łowic tam na woblery nie tracąc ani jednego na wyjezdzie gdzie inni spiningiści urywają po 30 gum w 1 dzień,oby 30 szt tylko.

Sandacz złowiony na X-RAP GOLD nr 10

Fota:

7f2b0f86c4bcabc3med.jpg

Filmik jak wraca do wody: :grin:

a48474151ded7000.gif

Jakość nie najlepsza,ale tak jest w "amoku", nie będę dodawał muzyki, kwiatków i innych pierdołek do filmu bo chyba nie oto chodzi.Jestem wędkarzem a nie filmowcem.

pozdrawiam

PIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kurcze, widzę że w najbardziej interesującym mnie temacie od dłuższego czasu cisza... Ale z drugiej strony patrząc po swoich wynikach w tym roku to nie ma co się dziwić! O ile w ubiegłym roku na rzece w której łowię było całkiem przyzwoicie, tak w tym roku nawet brania :sad:...choć przyznam, że zbyt często nie jeździłem i nie dałem zbyt wielu okazji "mętnookim" do przetestowania nowego sprzętu. Jedynie na jeziorze miałem kilka fajnych odjazdów, ale albo ja zawaliłem, albo sandał się rozmyślił i zostawił mi tylko na pamiątkę ślady zębów na rybce :evil::cry: Cóż... jedyne co cieszy to zbliżający się urlop :mrgreen: Wtedy inaczej pogadam sobie z sandałkami :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj złowiłem swojego PIERWSZEGO w tym sezonie wymiarowego sadacza 66 cm , wziął na stinga salmo 9 cm...troszke przypadkowa ryba gdy wracaliśmi z prądem na pełnym"gazie" silnika elektrycznego....może w końcu zła passa została przełamana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

W tym temacie napiszę tylko tyle: CHYBA W KOŃCU COŚ SIĘ RUSZYŁO!!!!! :mrgreen::twisted::mrgreen::twisted: Napiszę więcej jak będą konkretne wyniki...To są moje przypuszczenia po ostatnich nocnych wypadach. A jeśli się pomyliłem (mam nadzieję że jednak nie :twisted: ), to z "podkulonym ogonem" przyznam się, że mój wędkarski nos mnie zawiódł... Mam nadzieję, że tylko znajdę trochę czasu na wypad na rybki by to zweryfikować bo w najbliższe dni będę miał sporo pracy! Wraz z żoną otwieramy nasz własny biznesik :mrgreen: i jeszcze sporo "biurokracji" przed nami :sad::sad::sad:

P.S. Koledzy wędkarze-SANDAŁOWCY- trzeba by bardziej "przycisnąć do muru" nasz wybrany gatunek bo jak narazie to ten temat jest dość bidny w posty... Narazie sandałki górą, ale teraz już powoli praktycznie z każdym dniem pogoda będzie nam coraz bardziej sprzyjać :twisted: Nadchodzi czas "Wielkiego Rewanżu" za dotychczasowe "chude miesiące"... A więc jeśli macie czas to wędki w dłoń i nad wodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarek_g
jak narazie to ten temat jest dość bidny w posty...

Bo i rok bidny :???: Nie pamiętam takiego sezonu żeby o tej porze stan wyciągniętych sandaczy wynosił 0. :roll:

to jeszcze ktos ma tak jak ja?? he.... a juz myslalem ze mam dauna albo co :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem dwie nocki tak +/- do pierwszej i nic nawet brania.

Dziś już nawet nie idę poczekam aż coś się ruszy.

U mnie nie jest tak całkiem źle... Tylko ze skutecznością coś nie tak :evil: Jakaś blokada albo co... Na ostatniej nocce z piątku na sobotę mieliśmy z kolegą po dwa brania! Wynik 4-0 dla sandałków :evil::evil::evil: Panowie aż mi wstyd, że się do tego przyznaję :oops: Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje bo w sumie od czerwca zawaliłem już chyba z 10 brań... Powoli zastanawiam się czy nie przenieść się na jakieś forum o temacie np. robótki ręczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.