Skocz do zawartości
przynęty na klenia     Dragon

Sandacz 2009


Gość jarek001

Rekomendowane odpowiedzi

przynęty na klenia   Dragon
  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Bylem wczoraj na sandaczach i co moge powiedziec... brania są tzn. 1 sandaczyk ~50 cm spiety kolo lodki gdy chcialem go wziac w reke. Podbierak zostal w samochodzie :roll:

DO tego 1 ogonek od kopytka urwany przy braniu. Trollingujac zlowilem 36 cm sandaczyka na wodzie ~4m. Przyneta byl hornet 4 cm, plywajacy w kolorze plotki. Pracowal na okolo 2.5 metrach.

Ostatnio musialem sie przerzucic na zylke 0.24 bo z plecionki prawie nic nie zostalo, a mimo to bardzo dobrze czylem brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem wczoraj na otmuchowie caly dzień pływania i jeden krótki sandaczyk ! brat zlowil krotkiego sandaczyka i bolenia ok 60 cm. Dzisiaj bylem na glebinowie i jeden sandaczyk 49 cm i jeden urwany ogonek a brat ZERo. Ogolnie to porazka totalna na tyle plywania i bez wymiarowej ryby. Jutro dodam fotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc dodaje obiecane fotki ten malutki sandaczyk jest z otmuchowa nazwany bejbi sandalik a ten większy z dnia następnego z głebinowa. 49 cm mial ale i tak mi sie podobał ;) szkoda ze tylko jeden sie trafił.

[ Komentarz dodany przez: sinus: 10-10-09, 19:45 ]

Zdjęcia ryb niewymiarowych są niezgodne z regulaminem wstawiania zdjęć na stronach forum haczyk.pl proszę o zapoznanie się z w/w regulaminem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

dwa sandaczyki z rodzinnej wyprawy na Turawę ok 65 cm

ten złapany 20.XI.2009r na białe kopyto z czerwonym grzbietem

sandacz_z_turawa?

a tu złapany dzień póżniej 21.XI.2009r na twistera

sandacz_z_turawy?

Co do samej wyprawy ,to było bez rewelacji. 4 dni łapania,tatko złapał 2 miarowe sandaczyki ( na zdjęciach),szczupaczka 60 cm i ładnego okonia,ja z miarowych tylko oknia 34cm,złapaliśmy jeszcze po parę niemiarowych sandaczyków, kilka ryb zerwało się podczas holu .Ojciec kolejny raz pokazał mi miejsce w szyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



Dodaj link lub baner - >


Polecamy

TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich
Dragon
https://www.iparts.pl/
Pomocnik wędkarza
przewodnicywedkarscy.pl
Blog Zwędkowani
TOKAREX - super oferta pontonów firm Honda, Bush, Fiord, Kolibri, YRT, CHINEE oraz silniki i akcesoria do nich

Pontony - TOKAREX - super oferta pontonów firm BUSH, Fiord, YRT i HONDA

Akumulatory żelowe i AGM; Zamów online! do łodzi, jachtów, silników, echosond itp.
www.akumulatory-zelowe.pl






Dodaj link lub baner - >


Partnerzy

Corona-fishing.pl - sklep wędkarski



Telefony, smartfony, tablety - jaki kupić, jaki wybrać?





  • Ostatnio przeglądający

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.